Emziren anneler için diyet

elif1700

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2014
41
9
28
Merhaba arkadaşlar 2 ay önde doğum yaptım kilolarım haliyle duruyor kilo verenler var mı emzirirken ? Nasıl verdiniz ?

Emzirme surecinde diyet yapmamanı öneririm.Bol bol emzirmek kilo verdiriyor.Tabi yeme konusunda abartmiyorsaniz.Suyu çokca tüketin hem sütünüzü arttırir hem kilo verirsiniz. 6 ay sürdü benim kilo verisim.Metebolizmaniza bağlı olarak değişkenlik gösterir tabi.6 ay emzirmeden sonra hafif egzersizlerle bu iş yoluna girer merak etmeyin.Kendinizi beğenmeyebilirsıniz böyle ama yalniz degilsiniz herkes bu yollardan gecti rahat olun

Emzirme surecinde diyet yapmamanı öneririm.Bol bol emzirmek kilo verdiriyor.Tabi yeme konusunda abartmiyorsaniz.Suyu çokca tüketin hem sütünüzü arttırir hem kilo verirsiniz. 6 ay sürdü benim kilo verisim.Metebolizmaniza bağlı olarak değişkenlik gösterir tabi.6 ay emzirmeden sonra hafif egzersizlerle bu iş yoluna girer merak etmeyin.Kendinizi beğenmeyebilirsıniz böyle ama yalniz degilsiniz herkes bu yollardan gecti rahat olun
Evet aynaya bakmak istemiyorum hiç böyle olmamıştım o yüzden üzülüyorum eşimde çok zayıf kendimi iyi hissetmiyorum ama diyetten çok sağlıklı besleniyorum ekmek yemiyorum protein ağırlıklı besleniyorum ve sütümde herhangi bir azalma olmadı çok şükür rezeneyle de destekliyorum. En azından böyle bir şey var mı öğrenmek istiyorum kafama takmaya başladım artık çevremdeki bazı insanlar da sürekli bana kilomdan bahşediyor sinirlerim bozuluyor o yüzden

İlk doğum sonrasında bende çocuklu fit görünen kadınlara bakardım nasıl kilo verdiler acaba diye.Etrafındaki insanları umursama ,öncelik bebeğinin doyması ona yetebilmen olsun.Sen kararlı istekli olursan o kilolar sende zaten durmaz merak etme.Bol dereotlu yoğurt öneririm.Hem zayıflatır hem süt yapar.

X