Emziriyorum 3 ay sonra adet gördüm ama tekrardan adetim 13 gün gecikti test kan negatif geç döllenme mi olabilir mi

yorguns

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2024
3
0
29
Merhaba kızlar 7 buçuk aylık bebeğim var. Doğumdan 3 ay sonra adet görmeye başladm ama bu ayki adetim 13 gün geçti. 4. Ve 8. Günde gebelik test yaptım negatif çıktı 10. Günde kan testi yaptım yine negatif ama hala adet olmadım 13 gün oldu. Doğumdan sonraki adetlerim 5 er gün gecikmişti bu defa 13 gün gecikti acaba geç döllenme olabilir mi?

Merhaba kızlar 7 buçuk aylık bebeğim var. Doğumdan 3 ay sonra adet görmeye başladm ama bu ayki adetim 13 gün geçti. 4. Ve 8. Günde gebelik test yaptım negatif çıktı 10. Günde kan testi yaptım yine negatif ama hala adet olmadım 13 gün oldu. Doğumdan sonraki adetlerim 5 er gün gecikmişti bu defa 13 gün gecikti acaba geç döllenme olabilir mi?
Kuzum benimde adetim geçiyor ben 40 ımdan sorna hemen adet görmeye başladım ve bebeğim 5 buçuk aylık 2 ciye hamile miyim merak ediyorum ama sen hamile değilsindir çünki kanda her harukal de belli olur için rahat olsun korkma 😘😘

Benim kide normal mi b n 40 dan sonra hemen adet görmeye başladım ve günüm geçiyor 2 gün test yapmak için erken diye düşünüyorum
Normaldir her kadın aynı değil benim ilk doğumumdan 6 ay sonra adet görmeye başladım ama diger 2si neredeyse 2yıla yakın adet olmamıştım,korunuyorsanız test yapmaya gerek yok diye düşünüyorum adayınız bi süre sonra düzene girecektir

Yine mi bebek dusunuyorsunuz ki korunmadiginiza göre gebelik sormussunuz bana önceki doktorum ilk 1 yıl adet bile olmayabilirsin normal endişelenme demişti gecikmeler normaldir belki

Kuzum benimde adetim geçiyor ben 40 ımdan sorna hemen adet görmeye başladım ve bebeğim 5 buçuk aylık 2 ciye hamile miyim merak ediyorum ama sen hamile değilsindir çünki kanda her harukal de belli olur için rahat olsun korkma 😘😘
Peşpeşe bebek dusunuyorsunuz galiba maşallah benim gozum yemez hayatta 🙈🙄😀

X