Emzirme döneminde kas konturu yaptırabilir miyim?

Deep dark

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2018
216
69
37
Arkadaslar merhaba,8 aylik oğlum var emzirme döneminde kalıcı makyaj yaptırabilir miyim ?kas kinturu

Benim kaşlarım kontürlü hamilelikte silikleşti doğumdan sonra gelip yaptırcam dedim emzirmen bitince gel uyuşturmak için kullanılan madde sütüne geçer diye bilgi verdiler yaptırmaktan vazgeçtim emzirme bitsin diye beklicem. İstersen bu işi yapan profesyonelden dah net bilgi alabilirsin

Res
Benim kaşlarım kontürlü hamilelikte silikleşti doğumdan sonra gelip yaptırcam dedim emzirmen bitince gel uyuşturmak için kullanılan madde sütüne geçer diye bilgi verdiler yaptırmaktan vazgeçtim emzirme bitsin diye beklicem. İstersen bu işi yapan profesyonelden dah net
Teşekkür ederim.bende vazgeçtim 1 yıl daha bekliycem emzirme bitene kadar çocuk doktoru onermedıgini söyledi saçlari mida hiç boyamadim bu arada korkuyorum

Arkadaslar merhaba,8 aylik oğlum var emzirme döneminde kalıcı makyaj yaptırabilir miyim ?kas kinturu
Merhaba kaş konturu yapan birisi olarak tavsiye etmiyorum fakat kimisi diyor ki uyuşturmanıza gerek yok bu şekildede durabilirim o Zaman yaptırabilirsiniz fakat uyuşturarak yapılmasını asla tavsiye etmiyorum gebelikte

X