Bebek Beslenmesi Emzirme hakkında nolur yardım edinn

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

elif1700

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2014
41
9
28
45 günlüğüz emzirirken durup tekrar alıyo memeyi sürekli emmiyor sütüm mü yok diye kontrol ettiğimde sütüm akıyor hatta göğsümde de var süt anlıyorum, bastırdığımda sütüm fışkırıyor. Ara ara sağım yapıyorum acaba ona mı alıştı memem yA da bebeğim az mı çekiyor nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin

Çene kasları tam gelişmediğinden yoruluyor olabilir o memeyi tutarken çeneye alttan parmakla destek vermen gerekir

45 günlüğüz emzirirken durup tekrar alıyo memeyi sürekli emmiyor sütüm mü yok diye kontrol ettiğimde sütüm akıyor hatta göğsümde de var süt anlıyorum, bastırdığımda sütüm fışkırıyor. Ara ara sağım yapıyorum acaba ona mı alıştı memem yA da bebeğim az mı çekiyor nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin
Meme reddi olabilir . Genellikle uykuda emzirmeye çalışın . Gazi'nin güzelce çıktığına emin olun. Sütünüz tazzikli gelirse oda rahatsız ediyo sağım yaparken ona dikkat edin eğer öyleyse emzirirken gogusu makas yapıp sütün akışını yavaşlayın

memeyi istediği sekilde kavrayamıyor
Yardımcı olun elinizle. Netten bakın bebek nasıl emzirilir diye

X