K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz En az 5 yıldır devam eden tek taraflı bademcik büyüklüğü.Çok dert ediyorum.

Tansyonun mu dustu acaba?

Bademcik ameliyatinda o kadar kan kaybedilmez herhalde.. Allah yardimcin olsun.. bu sekilde yasamaya alismalisin o zaman

Tansiyonun oynamış.

Ablacım aşırı abartıyorsun. Git bari bir profesörden daha duy da rahatla. Nolcak büyük olursa olsun benim de bademciklerim iri.

O zaman git de kafan rahatlasın .
Buradaki kişilerin yorumları da seni tatmin etmez çünkü.

O zaman git de kafan rahatlasın .
Buradaki kişilerin yorumları da seni tatmin etmez çünkü.
Aslinda birilerinle konusurken insan yeni seylerde ögreniyor.belki benim bilmedigimi burda bir arkadasimiz bilebilir.o yüzden sormak istedim.belki ayni durumda olan vardir.yada tanidigi cevresinde belki bildiklerini soyleyler diye.Aslinda biliyor doktora gitsem kuskularimda gidecek ama hastaneye gitmeye cesaterimi toplayamiyorum

40 yasindan sonra ameliyat demesinden korkuyorum.

Bademcik ameliyatında bir şey yok ki.
4 yaşında idim olduğumda kılın ortasında dondurma yemiştim bak en keyifli kısmı oydu

Şaka bir yana.
İyş bir KBB uzmanına varsa fakülte hastanesine gitmenizi tavsiye ederim.

Ancak ne oldu? Bademciklerim yerine tükürük bezleri, lenflerim şişti.
Aslında tetikleyen şey alerjiymiş.

Benimde alerjim var.gittikce dahada artiyor sikayetlerim.ameliyattan korkuyorum

Benim iki taraflı da büyüktü enfeksiyon olduğunda bişey yiyip içmem bile işkence oluyodu, ikisini de aldılar. Başka bi doktora gözükün bence

benimde ayni sekilde sag taraf hep sis gibi ama agri fln yok 40 yasindayim 7-8 yasimdan beri oyle hic kotu bise olabilecegini dusunmedim
Mutlaka kulak burun boğaz doktoruna gitmisinizdir.hic farketip birsey demedilermi.Birde birsey yerken takilma hissi oluyormu sizde.ben mesala bademcigimi hissediyorum orda.şikayetleriniz nasil sizin?

Merhaba bir sonuç aldınız mı? Aynı sorunu yaşıyorum ve aynı şeyleri annemde söylüyor. Üst 20lik dişim canımı cok yakmaya basladıgından beri dikkat ettim biri cok sönük bademciğim diğeri şiş. Haftaya doktora gidecegim. Dişim çok kötü onla alakalı mı bilmiyorum ne yapsam inmiyo birisi..

Fotograf ekleme şansınız var mı?

Merhaba sonucunuz ney cıktı

Ben geçen ay gittim halsizdim, diş yüzünden olabilir sağ da kücük lenf bezin var dedi, o günden itibaren dikkat ettim sağ bademciğim daha büyük ve cok kafama takmaya basladım.
Belki dişinizden öncede büyüktü.Benimde dişim çok kötü apse yapti 7 sene önce.o yıllar sanki bademcigime kadar damagimin kizarip sistigini hatirliyorum ama hâla onun yuzundenmi böyle büyuk kaldi bademcigim emin degilim.belki önceden vardi diye dusunuyorum.ben 5 sene once ateslendim.dahiliye doktoru sag bademcigim buyuk dedi diyeli daha cok dikkat eder oldum.5 senedir acaba önemli birseyim varmi diye kendimi yedim bitirdim.Bu arada belki senin bademcigin küculur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…