Tatlı Tarifi En başarılı 20 sütlü tatlı tarifi

En başarılı bulduğunuz "Sütlü Tatlı " tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    708
  • Anket Kapalı .
Anaaa nolmuş burda ben şok üzmeyin nevomu uleee canım nevom çiçeğem :KK36:

kızlar bu arada bebeğimin cinsiyeti belli oldu erkekmiş N Nana içine doğmuş kuzucum🥰🥰 kızım abla oluyooo 🥰🥰

@_CaNanSu_:rolleyes: tebrik ederim canom
Çok sevindim canım. Ne güzel bir kız bir erkek annesi olacaksın. Maşallah, saglıkla kucağına al 😍

Anaaa nolmuş burda ben şok üzmeyin nevomu uleee canım nevom çiçeğem :KK36:

kızlar bu arada bebeğimin cinsiyeti belli oldu erkekmiş N Nana içine doğmuş kuzucum🥰🥰 kızım abla oluyooo 🥰🥰

@_CaNanSu_:rolleyes: tebrik ederim canom

Oyyy kuzum çoook sevindim :KK37: Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşAllah🤲😍😍

Hazırdı deyince yanlış anladım.diğer tarafa kadar büyütmeye gerek yok helallik filan da gereksiz çok başka şekilde anladın beni
Ama sen oyle bi yazdın ki kutsal zebra da nu yüzden söylememiş meğer yok ben ne kadar safmışım yani bunu okuyan her insan bu tepkiyi verirdi sonra haksızlık falan yazdınız. Sen onu yazmakla sunu demek istedin nevreste sana özelden konuyu yazdı sende kaptın tarifi gibi oldu Buda eşittir haksızlık demek yani ki ben bunu yapacak insan değilim nevreste de değil. Eee gecen konu da da nevreste tamam öğlen açarım dedi 11 de açtı ben de dersteydim o zaman bana da haksızlık yapıldı demi ama ben böyle düşünmedim belki o saat verdiği için o saatte açsaydı haksızlık olacaktı yani bende sitem etmiştim ama gülerek kırıcı bi üslupla asla değil ben de senin yazdıklarını görünce haklı olarak sinirlendim yani sen haksızlık oldu diyosan oyle düşünüyorsan helalleşiriz dedim

X