Saç Kesim Şekilleri En Beğendiğiniz SAÇ MODELLERİ VE RENKLERİ Saça Dair Herşey RESİMLİ

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
daha gecen gun magazinde gordum bir unlu yaptirmisti ama ismi aklima gelmiyo hatirlamaya calisiyorum cıx malesef daha moda olsa gerek yaptiran hala var:)

demekki haklıymışım bencede çok kullanıldı ve insanlar sıkıldı artık herkes kullandı çoluk çocuk :2:

ay çok hoşsun canım ya orangutanamı benzetmiş bak terbiyesize:KK9::KK9::KK9:

ama boya boyayı açmaz derler ne kadar doğru bilemiyorum içinde yoğun açıcı olan boyalar var onlardan olabilir belki :KK34: beğendiğin bu tonu bende çok seviyorum ama benim saçlar zor açılıyo küllü sarıyla karamel arası bişeymi sanki bilemedim bu ton:26: renk kataloğundan bulmak lazım rengin adını

bizimki çok açık sözlü şekerim , biz kendimizle dalga geçeriz hep tutturana kadar uğraşacam palettenin boyaları açıyor canım ya çok beğendim bide hiç yıpratmadı :))

renk süperde kullanmak masraflı olur dipler geldikçe boyamak lazım saçıda yıpratır ama barbie bebekler gibi çok tatlı :KK16: senin kendi saç rengin ne canım

benim saçım boz bir renk yani siyakta değil kahve de değil ama bu saçı yaparsam alttan çıktıkça siyah gibi durur

bizimki çok açık sözlü şekerim , biz kendimizle dalga geçeriz hep tutturana kadar uğraşacam palettenin boyaları açıyor canım ya çok beğendim bide hiç yıpratmadı :))

bende kullandım palette ama sevmedim benim saçımda senin gibi siyahta değil kumralda öyle bişey işte palette küllü sarı aldım çok kötü oldu sonradan kızıl turuncu gibi değişik bişey oldu belki ben seçemedim rengi bilmiyorum. benimde en gıcık olduğum o zaten dip meselesi sürekli boyamak istemiyorum ama dip gelincede çok kötü duruyo boyarsan resim koy bende boyuycam inşallah tutturursun rengi

bende kullandım palette ama sevmedim benim saçımda senin gibi siyahta değil kumralda öyle bişey işte palette küllü sarı aldım çok kötü oldu sonradan kızıl turuncu gibi değişik bişey oldu belki ben seçemedim rengi bilmiyorum. benimde en gıcık olduğum o zaten dip meselesi sürekli boyamak istemiyorum ama dip gelincede çok kötü duruyo boyarsan resim koy bende boyuycam inşallah tutturursun rengi

bi 10- 15 gün geçsin saçık dinlensin tekrar boyayacam. bi de hamile kalırsam bu kafayla 9 ay nası dolaşırım onu da düşünüyorum :))

bi 10- 15 gün geçsin saçık dinlensin tekrar boyayacam. bi de hamile kalırsam bu kafayla 9 ay nası dolaşırım onu da düşünüyorum :))

aa bebek içinmi uğraşıyosun hadi hayırlısı olsun eveeeeet ikiz kız istiyosun şimdi farkettim bende çok isterdim heralde:KK16::KK16::KK16:

kuaför deyim kizlar:)

haydi gel gel merak ediyoruz seni:KK52:

ohoooo daha cok bekleriz. o simdi sacları yaptırmıs havalandıra havalandıra egleniyordur... :118:
yarın en erken oglen gelir bence :KK14:

mrsfreesia, hayırlı olsun! heyecan yaptık burada, gelişmeleri aktar :KK34:
bir de şok haberlerle geliyormussun... oooooh deme keyfime :KK76:

ohoooo daha cok bekleriz. o simdi sacları yaptırmıs havalandıra havalandıra egleniyordur... :118:
yarın en erken oglen gelir bence :KK14:

mrsfreesia, hayırlı olsun! heyecan yaptık burada, gelişmeleri aktar :KK34:
bir de şok haberlerle geliyormussun... oooooh deme keyfime :KK76:

unuttu bizi :KK19:

$fotogaleri_zpsd9568658.jpg $Rihanna-saç-modelleri-ve-renkleri.jpg $kýsa-bob-saç-modelleri-rihanna.jpg $images (7).jpg

$PicsArt_1391630697119.jpg

cok kisa kesti ve cok kat yapti ayrica kahkulleri de hic iyi kesemedi. hafif dalga ver dedim onu da abartti eve arka sokaklardan geldim resmen.bu dalgasi inmis hali. sacimin eski boyu gogus altina kadardi hemen hemen. ben cok memnun kalmadim ama Allahtan cabuk uzuyo. bu arafa telden yukluyorum yuzume koyacak daha mantikli bi sey yoktu programda :KK53:

Eki Görüntüle 965049

cok kisa kesti ve cok kat yapti ayrica kahkulleri de hic iyi kesemedi. hafif dalga ver dedim onu da abartti eve arka sokaklardan geldim resmen.bu dalgasi inmis hali. sacimin eski boyu gogus altina kadardi hemen hemen. ben cok memnun kalmadim ama Allahtan cabuk uzuyo. bu arafa telden yukluyorum yuzume koyacak daha mantikli bi sey yoktu programda :KK53:

hahaha bence cok tatlı olmus o karalama :KK1:

ay ben cok begendim, ama saclarından cok seni! :KK53: demet evgar demistin ya, yanında sönük kalır :KK51:

bu arada modeli de begendim, cok yakışmış! :KK16:

boyu da cok kısalmamıs... kahkullerinin kesimini pek begenmediysen sen makasla duzeltirsin, zaten hızlı uzuyor demissin 1ayda hemen gozlerine düşmeye baslar.

Eki Görüntüle 965049

bu saç kısamı yapma lütfen bence çok yakışmış çok hoş olmuşsun sen uzun haline alıştığın için yadırgıyosun bence bunu çok hoş görünüyo zaten güzelde bi bayansın :nazar::nazar::nazar:

yüzündeki kanatlı kalbe de bayıldım nasılda gelmiş aklına allah iyiliğini versin :KK9::KK9:

X