En Çok Anlaştığınız Arkadaşınız Hangi Burçtan ?

• Konu Sahibi denizvekumsal
yengeç'im.balıkla ve akreple süper anlaşırım.başak da beni tamamlar

akrep burcuyum

yengeç ve başakla anlaşıyorum

ben oğlağım, kankiş aslanzemuszemus aslan gibi kızdır vesselamkaydirigubbakcemile5

bende oglagım
aslan ,boğa ve yengec le iyi anlasıyorum
koç ve teraziyle pek anlasamıoz..

ben boğayım en iyii arkadaşımın burcuda akrep10 senedir hep yanyanayız.araısra dövüşürüz öle böle geçinir gideriz :)

oğlak burcuyum
boğa ve balıkla iyi anlaşıyorum

...............tekrar olmuş affola:kedi:

Son düzenleme:
akrep burcuyum...hayatımın belli periyodlarında samimiyet kurduğum burçlar...
mesela ilk başta
akrep-aslan....aslanlarla aramızda çekim olduğu kesin...hayatımda hep aslan burcundan yakın arkadaşım olmuştur...çok iyi anlaşamasak da kankimdi..ilginç bir durumdu...
sonra akrep-ikizler...birlikte çok gülerdik falan ama olmasak da olurdu...
bir ara akrep-boğa....damak tadımız aynıydı..yemeğe hep onla gitmek isterdim...çok güvenirdim...yanında en iyi hissettiğim burçlardandır boğa...
akrep-yengeç uyumlu derler ama hiç devamlı yakınlık duyduğum yengeç arkadaşım olmadı..
akrep-kova...kovanın yeri apayrıydı bi ara hayatımda...karizmatik ve esprili kızlar oluyorlar...görüşemiyoruz ama hala çok severim...
en son yine akrep-aslan şeklinde oldu başka bir arkadaşla...uyumlu değiliz ama birbirimizden pek sıkılmayız...6 sene oldu...zaman zaman tartışmalar küslükler olur ama severiz birbirimizi...
oğlaklarla samimi değilim ama tesadüf bi ara geldiğimizde müthiş güleriz beraber...
ama işin doğrusunu söylemek gerekirse içten bağlılık hissettiğim...kral arkadaşım olmadı hiç bir zaman...

Yengecim,

Hemen hemen herkesle anlasabiliyorum.. ama en iyi arkadasim Yay burcundan en cok onu seviyorum ve yaylarla iyi geciniyorum. Ikizler, terazi, ve kovalarla pek duygusal bir bagim yoktur. En cok sevdigim burclar ates burclaridir, daha sonra toprak ve su.

dişi akreplerle cok iyi anlasan, sadece başak erkeğine aşık olabilen bir yengecim:KK54:

Teraziyim
Balık-Oğlak-Yengeç
hariç her burçla anlaşırım.Ama balık burçlarıyla gerçekten hiç anlaşamıyorum

yengeç burcuyum en iyi anlaştığım iki arkadaşım kova

..................
ama işin doğrusunu söylemek gerekirse içten bağlılık hissettiğim...kral arkadaşım olmadı hiç bir zaman...
26 Ağustos 2010'da yazmışım bunu..seni daha tanımadan önce Çiçeğim..
Artık bağlılık hissettiğim kral arkadaşım var..koç burcunda..asiğimkralime nickli:KK48:

en çok anlaştığım arkadaşlarım, dostlarım, canlarım ikisinin burçları balık ve boğa
astroloji bu noktada iflas etti yok anlaşamazmışız biz :KK19: bal gibi de canlarım onlar benim :KK16:

Son düzenleme:
X