En Çok Tavsiye Edilen Arıtma Cihazı Royal

mune444

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2015
52
12
37
Organik hammadde den imal edilmiş Türk malı 2 yıl garantili arıtma cihazları ile müşteri memnuniyeti tüm Türkiye geneline 2 iş günü içerisinde kargo ile teslimat imkanı istanbul da 24 saat içerisinde montaj imkanı ile ürünlerimize ulaşabilirsiniz. 81 ilde anlaşmalı servis ekiblerimizle 7/24 hizmetalmanızı sağlayan Türkiye'nin tüm noktalarına servis hizmeti veren tek firma olan Ro Arıtma (RO) siz müşterilerimiz için en iyi şekilde Türk mühendisleri tarafından dizayn edilmiş ürünlerimizi yüksek performans ile tüm testlerden geçirilmiş ve satın alaçak olan müşterilerilerimize sunulmaktadır. Web sitemizde bir çok model bulunmaktadır. sizlere yol gösterici olarak tavsiye edebileçeğimiz bazı ürünler aşağıdadır.

Bildiğiniz standart 5 aşamalı cihazlarını tamamen unutun sizlere son teknoloji 8 aşamalı arıtma cihazlarından bahsedeceğiz...

1. Ters ozmoz cihazlarında pompa olmazsa olmazlardan biridir, çünkü; evinizdeki şebeke suyu basınçı düstüğü zaman cihazların arıtma yapma özelliğini kaybederek sizlere sağlıklı su üretimi yapamazlar bu sebeble tercih edeceğiniz arıtma cihazı Pompalı bir model olması her zaman müşteri açısından artı (+) olaçaktır. Aynı zamanda pompalı olması halinde atılan atık su oranıda aynı şekilde azalarak size su tasarrufu sağlayacaktır.

2. Bir özellik ise Ters ozmoz sistemler suyun içerisindeki zararlı maddeleri alırken aynı zamanda faydalı maddeleride (mineralleri) de %90 oranında atık bölümünden su ile dışarı atmakta ve arıtılan su çok yumuşak bir su ile birlikde mineralden yoksun bir su olduğu için Türk mühendislerimizin geliştirmiş olduğu özel tasarım tamamen doğal mineral, alkali ve detok filtre ile bu tür olasılıkların önüne Türkiye'de bir ilk olarak Ro firmamız imza atmıştır. Geliştirmiş olduğumuz özel mineral filtremiz tamamen doğal taşlardan imal edilerekarıtılan suya tıpkı doğadaki gibi kalsiyum, magnezyum, potasyum vb. insan sağlığı için önemli olan mineralleri litre başına belli oranlarda suya kendiliğinden eklenerek sizlere mineralli su arıtmanın keyfini verir. Aynı şekilde Alkali filtresi ile suyun pH dengesini yükselterek sizlere yüksek pH lı su içmenize olanak sağlar pH filtremizden geçtikden sonra suyun pH değeri ortalama 7 ila 9 arasında suyun bekleme durumuna göre değişik ph larda su vermektedir.

Detox filtresi ile herhangi bir elektrik kullanmadan infirared ışın teknolojisi ile su bol miktarda oksijen depolayarak sizlere kaliteli, lezzetli ve taze su içmenize olanak sağlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba aranıza yeni katıldım.hep merak ederdim, bir türlü vakit bulup üyelik gerçekleştirememiştim.Sonunda başardım:)
6 yaşında bir erkek çocuk annesiyim.Dolayısıyla ev hijyeni ve sağlıklı beslenme vs.ilgi alanlarım.Sitede gezinip merak ettiklerimle ve bilgi sahibi olduğum konularla ilgili bilgi paylaşmak istedim vakit bulmuşken.
Su arıtma cihazı ben de kullanıyorum.Ve uzuuun araştırmalarımdan sonra Goldline Ro markaya karar kıldım.Filtreleme sistemi suyun tadı vs.herşey süper.Soru ve kaygılarımın hepsini firma karşılayabiliyo,en önemlisi bu.Ücretsiz servis hizmeti ve on yıl garanti veriyorlar.Amerikan menşeili bir ürün.Nice Teknolji diye bir firma yapıyor distrübütörlüğünü.Meraklıları için daha fazla bilgi verebilirim gerekirse..
teşekkürler..

Merhaba aranıza yeni katıldım.hep merak ederdim, bir türlü vakit bulup üyelik gerçekleştirememiştim.Sonunda başardım:)
6 yaşında bir erkek çocuk annesiyim.Dolayısıyla ev hijyeni ve sağlıklı beslenme vs.ilgi alanlarım.Sitede gezinip merak ettiklerimle ve bilgi sahibi olduğum konularla ilgili bilgi paylaşmak istedim vakit bulmuşken.
Su arıtma cihazı ben de kullanıyorum.Ve uzuuun araştırmalarımdan sonra Goldline Ro markaya karar kıldım.Filtreleme sistemi suyun tadı vs.herşey süper.Soru ve kaygılarımın hepsini firma karşılayabiliyo,en önemlisi bu.Ücretsiz servis hizmeti ve on yıl garanti veriyorlar.Amerikan menşeili bir ürün.Nice Teknolji diye bir firma yapıyor distrübütörlüğünü.Meraklıları için daha fazla bilgi verebilirim gerekirse..
teşekkürler..
piyasada öyle su arıtma cihazı satan firma öyle çokki tavsiye ettiğiniz firma ürün fiyatlarını faiş fiyatlara satıyor birebir aynı tip ve kalitede su arıtma cihazları verdiğiniz firmaya göre 5 kat daha ucuz ve kullanıcılarda memnun ürün kötü demiyoruz ama fiyat çok pahalı böyle bir arıtma cihazını o fiyata satmak bana göre çokta etik değil

X