En dibe battım!

Siz kendinizi escinsel olarak mi goruyorsunuz? Hormonlariniz vs
Doktor kontrolu altindami bu anlaşildi..
Sadece ruh aleminizdeki örselenmiş
Onceden yasadiginiz kotülukler oluşan sapkin bi duygumu?
Esinize ilginiz yokmuydu sizin?
Bu eşcinsel furyasi geldi gidiyor da herkes kendince teshis koyuyor.
eEvlenmeden ince bundan emin degildim o yuzden kendimi bastirdim diyorum zaten. ama evliligin ilk yili zehir gibiydi surekli cocuklugum ruyalarimdaydi. aylarca psikologa gittim. psikolog esine asik degilsin hata yapmissin dedi iste dogustan olabilecegini bilmem ne bi suru sey konustik. sonra biraktim psikologu kendi bildigime gittim. esimi seviyorum insani yonunu seviyorum ama asik degilim.

Siz kendinizi escinsel olarak mi goruyorsunuz? Hormonlariniz vs
Doktor kontrolu altindami bu anlaşildi..
Sadece ruh aleminizdeki örselenmiş
Onceden yasadiginiz kotülukler oluşan sapkin bi duygumu?
Esinize ilginiz yokmuydu sizin?
Bu eşcinsel furyasi geldi gidiyor da herkes kendince teshis koyuyor.
Bu hastalık değil ki teşhis koysun kendine. Tercih de değil. Öyle doğmuş sadece. Eşine de ilgi hissetmisse biseksuel olabilir pekala.

Ben iliskilere bakis aciniz karisik anlayamadim o yuzden sordum.
Yoksa gunahi sevabi beni ilgilendirmez kimsenin.
Bu arada en iyisi bitirmek. Esinizde bi tuhaf onunda farkli seylerimi var peki? Yani bu sekilde nasil hala sevgisi var. Bi erkek yapsa aman sapik denir erkek erkege bilmem ne.
Kadin yapinca tercih demeyelim simdi.
Once ayrilin esiniz sapalntili vs degilse ayrilir.

Bu hastalık değil ki teşhis koysun kendine. Tercih de değil. Öyle doğmuş sadece. Eşine de ilgi hissetmisse biseksuel olabilir pekala.
Ailesiyle sorunlar yasadigini belirtmiş bunun saglikli bi dusunce oldugunu nasil anliyorsunuz hemen? Hastaliginiz demedim teşhisdedim.
Teshis hastanelerde kullanilan bi terimmiydi sadece? Hastane sözlğümu ya da?

Ailesiyle sorunlar yasadigini belirtmiş bunun saglikli bi dusunce oldugunu nasil anliyorsunuz hemen? Hastaliginiz demedim tehşis dedim.
Teshis hastanelerde kullanilan bi terimmiydi sadece? Hastane sözlğümu ya da?
Doktor kontrolünde mi anladınız deyince, hangi anlamda teşhis olduğunu anlamaliyiz acaba? Ayrıca sapkın bir duygu diye yaftalamaniz, eşcinselliği sapıklık olarak gördüğünüz anlamına geliyor.

Bir insan kendini erkeğe yakın ya da kadına yakın hissedebilir. Bunun için doktor onayına ihtiyaç yok. ve yine diyorum, eşine de ilgi duyduysa biseksuel olabilir.

Doktor kontrolünde mi anladınız deyince, hangi anlamda teşhis olduğunu anlamaliyiz acaba? Ayrıca sapkın bir duygu diye yaftalamaniz, eşcinselliği sapıklık olarak gördüğünüz anlamına geliyor.

Bir insan kendini erkeğe yakın ya da kadına yakın hissedebilir. Bunun için doktor onayına ihtiyaç yok. ve yine diyorum, eşine de ilgi duyduysa biseksuel olabilir.
Istedigim gibi gorurum ben size hesab verme zorunluluğum yok tabiki..
Ama kisiyi anlamaya calistim suanki durumuyla ilgili.. ruhenmi doģuyoruz yani oyle? Bedensel faktörler yokmu ne demeliydim hastane yerine acaba? Kisiyi yaftalamadim soru sordum. Sizin gorüsunuz beni ilgilendirmez benmkide sizi.. konu sahibi yazdi zaten size ne oluyorki? Sizin konunuzmu anlamadim. Neyse muhattabim sizle deģil.

Ben kendimi biseksuel olarak tanimliyorum zaten. Esime ilgi duyuyor muyum bilmiyorum ama onu sevdigimi onunla vakit gecirmekten zevk aldigimi biliyorum. Ama ask yok aramizda. Aslinda ben asik olarak evlendigimi dusundum hep ama aramizda cok fazla yas farki var ve son 1 yilda hersey degisti. Sapik degilim erkek olarak sadece esimi icim.aliyor hayal bile kuramam baskasini. Kadin olarakda hic aklimda hayalimde yoktu nasil oldu anlamadim zaten cok.pismanim ama oyle her onume gelenlede sevgi ilgi dusunemem.

Istedigim gibi gorurum ben size hesab verme zorunluluğum yok tabiki..
Ama kisiyi anlamaya calistim suanki durumuyla ilgili.. ruhenmi doģuyoruz yani oyle? Bedensel faktörler yokmu ne demeliydim hastane yerine acaba? Kisiyi yaftalamadim soru sordum. Sizin gorüsunuz beni ilgilendirmez benmkide sizi.. konu sahibi yazdi zaten size ne oluyorki? Sizin konunuzmu anlamadim. Neyse muhattabim sizle deģil.
Aslinda ben dusundugumde daha kendimi bilmeye basladigimdan itibaren hep erkeklerin tacizine vs ugradim detaya girmek istemiyorum ama sayisi cok fazla bu konu disinda baska hic bisey hatirlamiyorum cocuklugumla ilgili. erkeklere karsi bi dusmanlik var icimde hatta bu kendi babam ve abime karsi bile var. kadinlari cinsel obje olarak goren herkese karsi var. Ben kiz cocuga hamile oldugumu bile duydugumda oturup agladim ya koruyamazsam diye oyle dusunun.

eEvlenmeden ince bundan emin degildim o yuzden kendimi bastirdim diyorum zaten. ama evliligin ilk yili zehir gibiydi surekli cocuklugum ruyalarimdaydi. aylarca psikologa gittim. psikolog esine asik degilsin hata yapmissin dedi iste dogustan olabilecegini bilmem ne bi suru sey konustik. sonra biraktim psikologu kendi bildigime gittim. esimi seviyorum insani yonunu seviyorum ama asik degilim.
Cocuklariniz icin umarim en iyisi olur..
Ama evliliğinizin bitmesi en saģliklisi tabiki.
Karari verecek olan sizsiniz. Saplantilimi seviyor sizi hem ayrilmiyor hem okula filan izin vermiyor.. yoksa guvensizlikmi var?
Diger konunuzu bilemicem.Bana duygusal olarak yaşadiginiz kotu seylerden dolayi gibi geldi ama benm anlayabilcegim birsey degil ben evliligniz yonunden sordum. Konunuz gercekmi degilmi onuda bilmiyorum tabi:)

Karari verecek olan sizsiniz. Saplantilimi seviyor sizi hem ayrilmiyor hem okula filan izin vermiyor.. yoksa guvensizlikmi var?
Tabi ki bu yaptigimdan sonra bana guvenmiyor. Ben bunu yapacak bi insan degildim bende asla kendime yakistiramiyorum. Ne ailem ne esim.kimse benden boyle bisey beklemzdi. Beni kaybetmek istemiyor inanin nedenini bilmiyorum birak gideyim dedim kabul etmedi cocuklari gostermemekle tehtid ediyor. Kultursuz biriside degil yasadigimiz sehirin yarisi tanir bizi inanin bu hale nasil geldi bilmiyorum. 3 haftadir ne gozumde ne kalbimde yas dinmedi hem pismanim hemde bu sekilde devam.edemiyorum.

Tabi ki bu yaptigimdan sonra bana guvenmiyor. Ben bunu yapacak bi insan degildim bende asla kendime yakistiramiyorum. Ne ailem ne esim.kimse benden boyle bisey beklemzdi. Beni kaybetmek istemiyor inanin nedenini bilmiyorum birak gideyim dedim kabul etmedi cocuklari gostermemekle tehtid ediyor. Kultursuz biriside degil yasadigimiz sehirin yarisi tanir bizi inanin bu hale nasil geldi bilmiyorum. 3 haftadir ne gozumde ne kalbimde yas dinmedi hem pismanim hemde bu sekilde devam.edemiyorum.

Tabi ki bu yaptigimdan sonra bana guvenmiyor. Ben bunu yapacak bi insan degildim bende asla kendime yakistiramiyorum. Ne ailem ne esim.kimse benden boyle bisey beklemzdi. Beni kaybetmek istemiyor inanin nedenini bilmiyorum birak gideyim dedim kabul etmedi cocuklari gostermemekle tehtid ediyor. Kultursuz biriside degil yasadigimiz sehirin yarisi tanir bizi inanin bu hale nasil geldi bilmiyorum. 3 haftadir ne gozumde ne kalbimde yas dinmedi hem pismanim hemde bu sekilde devam.edemiyorum

Saka mi yapiyosunuz hanimefendi? anlattiklarimda hicbir yalan yada fazlalik yok cidden cikmaz da oldugum icin yazdim.buraya. beni kk da kac kisi taniyor reelde gorustugum kac kisi var konu fake falan degil.
Yok valla şaka yapmadım ne bileyim kaç kişi tanıyor muhtar mıyım ben. İnandırıcı gelmedi bu kadarıda pes didim

Diger konunuzu bilemicem.Bana duygusal olarak yaşadiginiz kotu seylerden dolayi gibi geldi ama benm anlayabilcegim birsey degil ben evliligniz yonunden sordum. Konunuz gercekmi degilmi onuda bilmiyorum tabi:)

Tabi ki bu yaptigimdan sonra bana guvenmiyor. Ben bunu yapacak bi insan degildim bende asla kendime yakistiramiyorum. Ne ailem ne esim.kimse benden boyle bisey beklemzdi. Beni kaybetmek istemiyor inanin nedenini bilmiyorum birak gideyim dedim kabul etmedi cocuklari gostermemekle tehtid ediyor. Herseyi unutucam cocuklarinin basinda dur diyor hala seviyorum sevgim olmasa 1 dk duramazdin burda diyor. Kultursuz biriside degil yasadigimiz sehirin yarisi tanir bizi inanin bu hale nasil geldi bilmiyorum. 3 haftadir ne gozumde ne kalbimde yas dinmedi hem pismanim hemde bu sekilde devam.edemiyorum

Cok alintilandi mesajim.tamam geldi yazdiklarinkz buraya.. 4 kere alintilandim :)
Ben de cok sasiriyorum şu kk daki konulara acikcasi.insanin inanasi gelmiyor dogal olarak.. sakami dedim yani. Diyecek birsey bulamadim sordum sadece neyse umarim hal caresi bulunur.

Cok alintilandi mesajim.tamam geldi yazdiklarinkz buraya.. 4 kere alintilandim :)
Ben de cok sasiriyorum şu kk daki konulara acikcasi.insanin inanasi gelmiyor dogal olarak.. sakami dedim yani. Diyecek birsey bulamadim sordum sadece neyse umarim hal caresi bulunur.
kusura bakmayin farketmedim telefn eski biraz takiliyor.

Esin çok aşık olsa kk yi sana dava icin kullanacak olsa ne diye hala hesabın aktif olmasına izin verir ki ..

Eğer bunlar doğruysa Allah yardimcin olsun :KK43: ..hakkında herşeyin hayırlısı

X