Gebeliğe Hazırlık En doğru,kesin sonuç veren ovulasın testi markası önerebilir misinizzz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gsarayza

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2020
411
21
Gerçekten çok fazla ovulasyon testi kullandım ama her biri farklı sonuç gösteriyordu çok azı birbiriyle uyumluydu. Daha fazla bunlarla uğraşmak istemiyorum pahalı da olur hiç fark etmez yeter ki net bir sonuç alayım önemli olan bu. Kullanan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olabilir misiniz? (Laboquick,miratech,artımed,ovula bunları kullandım bunlar haricinde)

Gerçekten çok fazla ovulasyon testi kullandım ama her biri farklı sonuç gösteriyordu çok azı birbiriyle uyumluydu. Daha fazla bunlarla uğraşmak istemiyorum pahalı da olur hiç fark etmez yeter ki net bir sonuç alayım önemli olan bu. Kullanan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olabilir misiniz? (Laboquick,miratech,artımed,ovula bunları kullandım bunlar haricinde)
İnstagramda birgebeningünlü var bakmanızı öneririm bende ordan aldım

Eklentiler

• F962374C-2AC3-4B53-832B-B3246D88EC87.png
    F962374C-2AC3-4B53-832B-B3246D88EC87.png
    414,3 KB · Görüntüleme: 126
Ben laboqick kullanirken hamile kaldım. 6 ay hep kullandım memnundum net gösteriyor yumurtlamayı. Laboqick in gebelik testi de digerlerinden cok daha hassas cok erken bi zamanda gösterdi çift çizgiyi

Ben laboqick kullanirken hamile kaldım. 6 ay hep kullandım memnundum net gösteriyor yumurtlamayı. Laboqick in gebelik testi de digerlerinden cok daha hassas cok erken bi zamanda gösterdi çift çizgiyi
Peki ovulasyon testi de hassas mı diğerlerine göre?

Peki ovulasyon testi de hassas mı diğerlerine göre?
Ben ondan baska miratech kullandim onun c çizgisi bile daha silik geldi bana. Baska da farkli marka deneyimlemedim. Laboqick iyidir. Sıvı alımına dikkat ederek genelde ayni saatlerde yaoiyosaniz sorun yasamazsiniz cok net gösteriyor pik olduğunda. Bir de günde sadece 1 tane yapin kafa karışıklığı olmasin çünkü her idrardaki lh yoğunluğu farkli olabiliyor o yüzden ayni saatlerde ve sivi almadan yapilmasi gerekir

Ben ondan baska miratech kullandim onun c çizgisi bile daha silik geldi bana. Baska da farkli marka deneyimlemedim. Laboqick iyidir. Sıvı alımına dikkat ederek genelde ayni saatlerde yaoiyosaniz sorun yasamazsiniz cok net gösteriyor pik olduğunda. Bir de günde sadece 1 tane yapin kafa karışıklığı olmasin çünkü her idrardaki lh yoğunluğu farkli olabiliyor o yüzden ayni saatlerde ve sivi almadan yapilmasi gerekir
Bu kulladıklarımla gebe kalmadım ya o yüzden sanırım farklı bir marka arayışı içerisindeyim bir çeşit totem gibi aslında. Yine de çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için❣️

Bu kulladıklarımla gebe kalmadım ya o yüzden sanırım farklı bir marka arayışı içerisindeyim bir çeşit totem gibi aslında. Yine de çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için❣️
Baska sebep vardir ben de 5 ay kullandım olmadi 6. Ay oldu tek sebep testler olamaz insallah en kısa zamanda mujdeli haberi alırsınız ♥️

Bende innovita marka kullanıyorum çok hassas gerçekten instagramdan minnakkurabiyelerrr sayfasından aldım

6 ay deneme sonucunda mı gebe kaldınız? Diğer aylara göre, gebe kalmak için herhangi farklı bir yönteminiz oldu mu?☺️

6 ay deneme sonucunda mı gebe kaldınız? Diğer aylara göre, gebe kalmak için herhangi farklı bir yönteminiz oldu mu?☺️
Evet 6. Ayda oldu cok şükür. Ya ben cok şey yaptım çünkü gecen sene bi dr bende pko olduğunu yumurtalıklarımın tembel olduğunu söyledi. Ben de bebek düşünmeye başlayınca bircok sey denedim ilk aydan, en düzenli yaptığım hacamat olmak, her adet bitiminde hacamat yaptırdım bel ve kasık bölgesinden ağırlıkli ama tüm tarama şeklinde. Bir de son iki ay naturallen macun yedim ve son ay yumurtlama testim cok koyuydu macunun etkisi olabilir. Son ay yine doktora gittim enfeksiyon başladığı icin antibiyotik verdi kullandim gecti ve kesinlikle pko olmadığını yumurtaliklarimin gayet iyi durumda oldugunu söyledi. Bu da hacamatın etkisi eminim. Her ay ovulasyon testi yaptım önemli günleri degerlendirdim. Bu sekilde yani hacamat ve macun diyorum. Bir de 41 hurmaya 41 Meryem suresi okudu esim. Her hurmaya 1 er tane yani günlük okudu ve yarısını ben yarısını o yedik. Manevi olarak Meryem süresinin etkisi cok

X