En Güncel Kitaplar Burada Kızlar Buyrun (toplu alımlarda indirim ve hediye)

darned darned merhaba canım, P.C Cast tanrıça serisi güzel yalnız 4. ve 5. kitaplarıda var mı ? gül tanrıçası ve Aşk tanrıçası varsa tüm seriyi alabilirim. Yoksa bir düşüneyim diğerlerini bulabilirsem buralarda ona göre karar veririm :) Teşekkürler unutmadığın için.
ışık tanrıçasıda geri geldi cnm

.Koku Patrick Süskınd (SATILDI)
Grinin Elli Tonu 1 E.L James (SATILDI)
Karanlığın Elli Tonu 2 E.L James (SATILDI)
Özgürlüğün Elli Tonu 3 E.L James (SATILDI)
Açlık Oyunları 1 Suzanne Colins (SATILDI)
Alaycı Kuş 2 Suzanne Colins (SATILDI)
Ateşi Yakalamak 3 Suzanne Colins (SATILDI)
Pembe ve Yusuf Canan Tan (SATILDI)
Senden Önce Ben Jojo Moyes (SATILDI)
Çırılçıplak Raine Miller (SATILDI)
Alan arkadaşa hayırlı uğurlu olsun keyifle okusun :nazar:

yarın kargo var kızlar kitap almak isteyenler iletişime geçebilir♥

birazdan kargoya çıkıyorum kızlar varmı birşey almak isteyen:KK6::KK6::KK6:

evet kızlar pucca 3 ü ekledim allah-beni-boyle-yaratmis-pucca-gunluk-3.jpg

Kitap Tanıtımı

Aşk, Seks ve Rock’N'Roll

Vegas’ta geçireceği gecenin sabahını hiç de böyle planlamamıştı…

Evelyn Thomas’ın yirmi birinci doğum gününü Las Vegas’ta kutlamak gibi büyük planları vardı. Ama kesinlikle akşamdan kalma bir halde banyo zemininde uyanmak, otel odasında son derece yakışıklı ve dövmeli yarı çıplak bir adamın varlığı ve parmağında King Kong’u korkutabilecek boyutta bir yüzük bu planlar arasında değildi. Bir de tüm bunların nasıl olduğunu bir hatırlayabilseydi…
askinmuzigi-kapakön-658x1024.jpg
askinmuzigi-kapakön-658x1024.jpg

pucca ay hadi inşallahıda ekledim kızlar

merhaba pucca 1 ve 4, grinin 50 tonu serisi, bağdat caddesi güzeli, garson ve mutlu, bukre kitaplarının fiyatını öğrenebilir miyim?

elli tona benzer bir serinin ilk kitabı olan milyonluk kirli sırı ekledim kızlar buyrun

20140807_173721[1].jpg 10299170_508761545937078_3611556125539456059_n.jpg

Okuyup bitirdiğim kitapları satışa sunmak istiyorum.Fiyat konusunda tereddüt etmeyin uyguna vericem maksat yer açılsın ve bende yeni kitap bütçesi oluşturabileyim.Toplu alımlarda yanlarında hediyelerde yollıcam.Kitap listem günceldir okuyup bitirdiğim kitapları sürekli ekleyip güncellemeye devam edeceğim.İsteyene detaylı resim çekip yollayabilirim.kitaplarımın hepsi Orjinaldir.Bazıları çok yeni okuyup hemen kaldırdığım güncel kitaplardır.Bazıları ise kitaplığımda beklemekten hafif sararmıştır fakat eksik yırtık sayfa asla yoktur.
Almak istediğiniz olursa özelden iletişime geçebilirsiniz.

1. Milyonluk Kirli Sır C.L Parker (yeni kitap)
  2. Benim için Öl Amy Pulm (fantastik seri1. kitap)
  3. Aşka Varmısın 4. Günaha Davet fiyatı nedir?

lütfen kitap soranlar yada ayırtan yeni üyeler olumlu veya olumsuz dönüş yapın indirim yaptığım halde dönüş yapılmıyor kimse birşeyi almak zorunda değil ama alcam diyip almadığınız kitapları kitaplığımdan çıkartıyorum lütfen bunu yapmayın

X