En iğrenç çağrı: Kadınlara tecavüz edin!

bulca

Nirvana
Pro Üye
28 Ocak 2009
31.613
41.320
Etnik kıyım, ülkenin petrol kenti Bantiu'nun silahlı gruplar tarafından ele geçirilmesinin ardından başladı.
Birleşmiş Milletler, Bantiu'daki etnik kıyım bilançosunu yüzlerle ifade ederken, yetkililer Nuer toplumuna bağlı silahlı grupların cami, kilise ve hastaneleri hedef aldığını belirtti.
KADINALARA TECAVÜZ EDİN ÇAĞRISI
Güney Sudan radyolarında 'Dinka'lara mensup kişilere şehri terk etmesi çağrısı yapılırken, yayınlara ilişkin bazı iddialar oldukça çarpıcı:"Ülkedeki çoğunluk etnik grup Dinka grubuna mensup kadınlara tecavüz edilmesi çağrısı yapıldı..."
Azınlık Nuer toplumu, silahlı muhalif Riek Machar'ı desteklerken, Güney Sudan Devlet Başkanı Salva Kiir ise ülkenin en büyük etnik grubu Dinka'ya bağlı. BM, Nuer grubundan olmayanların ve yabancı uyrukluların Bentiu'da öldürüldüğünü de belirtiyor.
Ülkedeki çatışmalar, geçen yıl aralık ayında Devlet Başkanı Kiir'in, Machar'ı darbeye teşebbüsle suçlamasının ardından patlak vermişti.
Kaynak: ajanslar

http://www.haber7.com/afrika/haber/1149937-en-igrenc-cagri-kadinlara-tecavuz-edin

BenIpek

en sevdiğim....
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
33.160
17.603
Bu tür haberler sapıtılıyor mu yoksa yanlış mı tercüme ediliyor diye düşünüyorum. Düşünmek istiyorum..
Kadın onurunun bu kadar ayaklar altı olması çok feci üzücü..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1351 gün geçti.

miskokulum

canlarım...Kağan&Kerem
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
18.087
425
Dünya barışını(!!!) savunan Amerika ne yapıyor aceba? Kadın olmak niye bu kadar zor...

kucukkurbaga04

okuryazar
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
4.555
2.720
Savaşlarda en çok kadınlar ve çocuklar mağdur oluyor zaten....

Son düzenleme:

MeysaNur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2011
1.276
104
Zalimler icin yasasin Cehennem!!! bu pislikleri yapanlari ALLAHcc El-KAHHAR ismiyle kahru perisan eylesin savasacaksaniz adam gibi savasin kadinlari kizlari cocuklari nediye rencide ediyorsunuz tecavüz ediyorsunuz neden yahu neden adiler
bir kac gün önce netde bir video izledim pislik askerler ne iskenceler yapmislar tecavüzler resimlerini cekmisler birde hala kendie gelemedim :KK43:
ALLAH sizi perisan etsin hepinizi hepinizide!!!