En iyi 10 Bayan ParfümLeri

no.5ede ölee dedin soğuttun beni tarihi,efsanevi parfümden şimdi buna mı taktın:mymeka:
yada bunadın karıştırıyorsun:icecream:

He yav karıştırdım kanımca, No 5 ti dimi kolonya gibi kokanCADIARZU

genç kız CADIARZU
günün en güzel esprisiydi kuzu teprik ederim :roflol:

Kızıııım sende genç kızım diye ortalarda dolanıyon ya pes valla. sana 10 basarım beşakkıdı

vay vay kuzu kafa sen koku alabiliyon mu o zaman senin beynin iş yapıyor demek ki:smiley-cool:
şaştım :1shok:

Kes be,kocakarı parfümü kullanıyon gelmiş burda caka satıyon, hade başka kapıya:mymeka:

kuzum bence sen no.5 kullan Marilyn Monroe’nun yatakta kullandığı tek parfüm olarak biliniyor o parfümjeyyar

destege ihtiyaci olanlar icin carolina herrera 212 sexy i tafsiyeee ederim :roflol:

kızlar baştan çıkaracak parfüm arıyorum:roflol:esssah deyim yardım edin nolar:1rolleyes:

kızlar baştan çıkaracak parfüm arıyorum:roflol:esssah deyim yardım edin nolar:1rolleyes:
carolina herrera 212 sexy dedik iste :icecream: dua edicen bana

bak onuda başka sitede okumuştum erkeklerin büyük kısmı o parfüme bayılıyormuşjeyyar

haahaha efet efet bende ününü cok duydum
gittim sevile sıktım denedim cazibeli bi kokusu var:roflol:

carolina herrera 212 sexy dedik iste :icecream: dua edicen bana

haahaha efet efet bende ününü cok duydum
gittim sevile sıktım denedim cazibeli bi kokusu var:roflol:

bütün şişeyi sıksan senden bi halt olmaz :icecream:
ah ah o çocuğa yanarım yavrum takıldı sana:a015:

bütün şişeyi sıksan senden bi halt olmaz :icecream:
ah ah o çocuğa yanarım yavrum takıldı sana:a015:

bende yanarim yanarim senin kocanin haline yanarim
senin gibi sisko dombili bi kadinla adam hergun basbasa senağlama vah garibimm vaaaah :icecream:

Bu parfüm listesinden benim beğendiğim sadece Dior cheri oldu-benim tarzda olan bir koku.Alien fenalık getirdi bana-baharatı fazla geldi.MqQueen de ayni.Cacharel çok çiçeksi geldi-tarzım değil,Estee nin parfümleri türündendir.

acıqı varmı arkadaslar bunun ya farklı bı koku olsun ıstıyorum bendeCADIARZU

carolina herrera 212 sexy ise yarıosaa alıcam bakınsırnaşık şey

chanel chance ve givenchy ange ou demon u deneyin derim.bir de dior J'adore u da sefiom.hihoyyyt

8-Jennifer Lopez'den Live
ve jean paul ü beğeniyorum aralarından:1closedeyes:

X