Saç Şekillendiriciler En iyi bukle maşası

babyliss pro180 19 mm aldım çoooook memnunum keşke daaha önce alsaydım diorum hem ucuzda 55 lira sudan ucuz okadar doğal yapıoki herkes görünce şaşırıyo iyki almışımzemuszemus

evet ya bende aynı düşüncedeyim böyle iç içe geçmiş şekilde değilde doğal bukleler yapan bir maşaistiyorum ya ama sanırım bunun için kalın almamız lazım çünkü ince maşa telefon telleri gibi yapıyor saçı çok yapmacık oluyor:eek:lmaz:

kızlar gidin bi mağazaya bütün ürünle denettirin saçınızda içinize sineni alın bu gidişle kimse alamayacak kararsızlıktan:KK70:

rowenta nın 5 başlıklı takımı vbar maşasına bayılıyorum hem kalın bukle hem ince bukle başlığı var .80 milyon

bence maşalarından memnun olan arkadaslar sacınızı hangi masayla yaptıysanız markasyıla resimlerinide koyun daha iyi olur :)

babyliss pro180 25 mm kullanıyorum kızlar çok memnunum hemen şekil veriyo bu kalınlıkda çok doğal duruyo inceleri kuaförden çıkmışsın gibi bi görüntü veriyo bence

kızlar ıstedıgım masayı buldum:) cok cok memnunum yanı daha bugun alıp bı hevesle denedım ama mukemmel yaptı ustelık cok alternatıflı olması bana daha da keyıf verdı.
phılıps 4698/10 modelın adı.
coook mutluyummmhihoyyyt

şu anda darty'de 69,90 kızlar ihtiyacı olan kaçırmasın :kedi:

corioliss saç maşası mükemmel arkadaşlar
kıskacı yok kullanması çok kolay saçınızı sarıp bıraktığınız anda bukle halini alıyor
ben hayran kaldım maşaya bütün gün deneme amaçlı yapılan buklelerime baktım :KK70:
ama fiyatı 170 tl :KK43::KK43: remingtonun üç katı nerdeyse
kafamı çok karıştırdı bilmiyorumkismile

arkadaşlar arzum 558 saç maşası kullanan varmı
yorumlarınızı beklıyorum lütfen

babyliss aldım 25mm titanium seramik
61 tl'ye aldım.
çok memnunum 180 dereceye kadar ısıtıyor.
benim saçım dümdüz yani bukle yapmak sıkıntılı ama çok az vaktimi alıyor.
yaptıktan sonra sprey sıkarsam ertesigün bile kalıyor üstüne yatmama rağmen.
tavsiye ederim

Babyliss Pro200 2361CE 19MM kullanıyorum ve çok memnunum. saçlarım düz, uzun ve zor şekil alır ama bukleler çok kalıcı oluyor yerimseniben

babyliss 19mmlik ve braun 32mm var
ikisinden de memnunum ama uzun saçlıyım 32 mmlik daha doğal dalgalar yaratıyor

X