en iyi tecrübeli Genital estetik doktoru

Ben olmadım ama instagramdan gördüğüme göre gökçen erdoğan çok iyi. Sadece kadınların olduğu bir sayfada izin verenlere öncesini ve sonrasını paylaşıyor. Bi bakın isterseniz

Merhaba ben labioplasti vajinaplasti ve klitoris Ameliyatı oldum bugün ikinci günüm. Genel anestezi ile oldum sandığımdan daha acısız şuanda ağrı kesici kullanıyorum buz kompresi ve iki tane krem kullanıyorum yaraların çabuk iyileşmesi için. Şuanda ödemli gerçek halini görmem için sanırım 1 aya ihtiyacım var. Şimdiden kendime güvenin geldi çok zor bir doğum geçirmiştim . İlerleyen zamanlarda gelişimi yine yazarım

Merhaba ben de cuma günü olacağım yıllardır ertelediğim korktuğum operasyonu .Doktorum sedasyon ile yapacak. Fakat en çok korktuğum kısım zaten sedasyon. Sonrası için oldukça hazırlıklıyım .. panik atak hastası biri olarak daha önce hiç sedasyonla uyutulmadım. Başlangıç aşamasında hepten panik yaşamaktan ürküyorum. Ve uyanma sonrası yaşanacak yan etkilerden . Aslında düşününce panik korku endişe için en doğru karar bu şekilde ilerlemesi ama . Bekleyiş sürecim şu an itibariyle çok gergin😔

Merhaba ben labioplasti vajinaplasti ve klitoris Ameliyatı oldum bugün ikinci günüm. Genel anestezi ile oldum sandığımdan daha acısız şuanda ağrı kesici kullanıyorum buz kompresi ve iki tane krem kullanıyorum yaraların çabuk iyileşmesi için. Şuanda ödemli gerçek halini görmem için sanırım 1 aya ihtiyacım var. Şimdiden kendime güvenin geldi çok zor bir doğum geçirmiştim . İlerleyen zamanlarda gelişimi yine yazarım
Bugün 5. Günüm ağrım çok hafifledi ama yinede günde bir tane ağrı kesici alıyorum. Paytak paytak yürümeye devam. Ödemlerim var hala ama dış dudaklarda vajina girişine doğru ödem var. Vajina darltıldığı ve perine bölgesi dikildiği için orada bir zonklama ve yanma vardı oda yok artık. WC den sonra peçeteyle kurulayıp saç kurutma ile kurutup kremlerimi sürüyorum. Bana baticon vermedi doktorum. Şekil olarak ise iç dudaklar bayağı kısaltılmış ve klitorisin üstündeki kalın deri gitmiş sadece üst tarafta iç dudak ve klitoris görünüyor aşağı doğru dış dudaklar kapatıyor iç dudaklar görünmüyor. Ama hala çok mor morluk hala geçmedi.

X