En iyisini yaptığımı anladım!!!

zbak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2011
34
0
Merhaba Arkadaşlar,

dün akşam erkek arkadaşımla ayrıldım. Detaylara çok inmeyeceğim daha önce topik açıp bahsetmiştim o tarz hareketlerinden dolayı bazı kendince hesaplamaları beni rahatsız etti.

Şuan onun yaşadığı şehirden uzakta çalışıyorum ayrı şehirlerdeyiz geçiçi olarak..... uzaklaşınca bazı şeyleri daha iyi anladım kendisine onunla ilerisini göremediğimi ve ayrılmaya karar verdiğimi söledim.6 aydır görüşüyoruz ıh mıhh etti sonra senden bir şey isticem dedi sana aldığım Küpeleri geri istiyorum dedi :)))) (Küpeler altın) ben çok şaşırdım hiç böyle bir şey beklemiyordum..

daha sonra bana mesaj atmış,Bana verdiğin değer bu kadarmış,çok kolay sildin beni,sende yalan çıktın,ne diyeyim canın sağolsun,umarım pişman olmazsın, yazmış....bana tanıştığımız 2.gün maaşımı ve yılbaşında zam aldın mı diye soran bir insandan aslında böle bir şey beklemeliydim ama yinede beklemiyordum...

Bende bugün mesaj attım Ayrılmak istediğimi söylediğimde hayır olmaz ayrılamayız diyeceğine aldığım küpeleri geri istiyorum demen pişman olmayacağım anlamına gelmektedir.Bugün emanetini iş yerine kargoluyorum.Benim ne zamn döneceğim belli değil,benim sana aldıklarımı istemiyorum kullanabilirsin yada çöpe atabilirsin yazdım... ben belli günler onun, asıl yaşadığım şehre gidiyorum..geçiçi bir süre şehirdışında çalışmam gerekli gelince görüşelim yüzyüze o zman alırım demişti ondan gelen cevap ise;

Sen zaten kararını vermişsin,benim söylediklerimin bir anlamı yok,hayır desem ne fark eder,beni zaten benimsemedin (bu sözü ben ona daha önce sölemiştim) sucu bana atma bari,beni bu kadar basite alacağını tahmin etmezdim,sen benim için çok değerliydin ama yazıklar olsun bunu anlayamamışşın abuk subuk bi nedenle bitirdin ya helal olsun ........

Detayı bilmiyorum ama erkekler ayrılırken gerçek yüzünü daha güzel gösteriyor. İnsan hediye verdiği küpeyi geri ister mi yaaa, ayrılmayalım konuşalım diye uğraşacağına. Çok doğru karar vermişsin ayrılmakla.

önceki konuna bakmama gerek bile yok sanırım adam maddiyatçının tekiymiş..bir ömür sana muhasebe yaptırır dururdu...biz kadınlar bazen bazı erkeklere göre çok daha gururlu oluyoruz...neyseki yol yakınken dönebilmişsin,sevindim adına...bundan sonrası içinde hayırlısı olsun senin adına:KK16:

X