Saç Bakım Ürünleri EN KAliteli ŞAMPUAN HANGİSİ?

canım KESİNLİKLE gliss'in siyah serisi.. şampuanı ve sıvı saç kremi (((sprey olan) yumuşacık yapıyor ve çok güzel parlatıyor saçı.. zaten içeriğinde 3 kat sıvı keratin içerir yazıyor..sıvı kremide saçı anında açıyor , parlatıyor.. onun dışında daha bitkisel sorarsan fiyto sarımsaklı da çok güzel dökülmeyi kesiyor :)
ha birde ekleyeyim, elidor expres bakım spreyi de çok hoş kokulu, o da saçı anında açıyor :KK51:

saç kremi olarak da en çok Elseve arginine den memnun kaldım, bu üç ürünü aynı anda kullanırsan inan çok memnun kalırsınn:KK51::oops:

Bence kaliteli sampuan kisiden kisiye degisir, herkesin saci sac derisi ayni ozelliklerde degildir. Ama ben sunu biliyorum. Pahalidir ozaman kalitelidir denilen sampuanlarda yalan. Bence en iyi sampuan ORGANIK sampuandir.
Ilk kullandiginiz zamanlar sevmeyebilirsiniz cunku diger sampuanlar gibi saclarinizi parlak yumusak yapmayacaktir, cunku dogaldir kimyasal degildir. Keske turkcem yetsede size anlatabilsem, kesinlikle organik sampuana ikna olurdunuz.
Ben en azindan sunu soyleyim herseyin dogali herzaman iyi ve faydalidir bunun faydasini goreceksinizdir.
Aslinda organik sampuan hakkinda anlatilacak cok sey var ama biliyorumki biz turk halki fazla sevmiyoruz boyle seyleriz cunku organik zaman alacaktir sabretmek gerekecektir. Ilginizi cekmeyecegini dusundugum sadece tavsiye edip biraz internette arastirirsaniz sizi ikna edecek seyler bulabilirsinir diyorum :)
Sagli saclara kizlar slmlar :):-*

Ben de doğallıktan yanayım. Kozmetik şampuanlar bir ton kimyasala boğuyor bizi ve de saçlarımızın aradığı bakım değiller aslında. Ne kadar pahalı o kadar kaliteli, ne kadar hoş kokulu o kadar güzel diye bir kaide yok asla. Doğa ve doğallık bizim özümüzde mevcut. 100 sene evvel saç kremleri, kokulu şampuanlar spreyler yoktu eğer düşünecek olursak.. Bence doğal bir şampuan alın tercihen otacı veyahut tresan. Yumuşaklık içinse elma sirkesi kullanabilirsiniz. İnanın bu o şampuanlardan saha iyi gelecek saçlarınıza.

loreal paris elseve serisinden hiç memnun kalmadim kalitelidir diye düşündüm ama kaşıntı ve kepek yapti ve saçlarım çok dökülüyor bir ara clear nane özlu sampuanini kullanmistim sac dokulmesine ve kepeğe iyi gelmişti tavsiye edebilirim

Loreal professionals serisi çok iyi ama tuzludur.
Lee Stafford da çok iyidir, fiyatı da daha uygundur.

24/05/2014 basladigim ilk organik sampuanima aradan yaklasik 8ay gecmis.
Cok memnunum, sacimi cokkkk nadi duzlestiririm oda dugun yada bi aksam yemegi falan olursa.

Matrix biolage keratindose mukemmel bi sampuan pahali diyebilirsiniz normal sampuanda bir yikama icin bir avuc kullaniyoruz matrikste findik buyuklugunde bu yuzden uzun sure dayaniyor

tresan ve zigavus yaklasık 2 senedir organik sampuan dısında bişi kullanmıyorum bende

Ben Lorel Elséve kullanıyorum İlk olarak 'kırılma karşıtı olanı kullandım,komple onarımı sonra nem kolejeni kullandım. şu anda Argınıne direnç olanı kullanıyorum. Kremi ve Maskesinide kullanıyorum. Tavsiye ederim ben çok memnunum. Elidor vs yalan yani ben hiç memnun kalmadım Elidordan. Umarım işinize yarar :KK25:

En kaliteli demişsin ya baya geniş bir kavram olmuş, burada 150 tl lik şampuan da önerilebilir sana :)
Ben ama şampuana aşırı para bayılma yanlısı değilim. Baya şampuan denedim en beğendiğim 2 tanesi gliss in siyah yıpranmış saçlar için olan şampuanı , diğeri de bioblas ın yavaş uzayan saçlar için olan şampuanı.
Onların içine ihtiyacım hangi yöndeyse ona göre yağ veya birkaç doğal madde ekliyorum ona göre kullanıyorum.

Şampuan olarak redist
big_urun_902_644.jpg

mavi su olarak procsin

IMG_20140418_194129.jpg

Serum olarak da morfose keratinli serum şimdilik

18522694_193711592.jpg

ben yaksalık 1 senedir zigavus kullanıyorum cokta memnunum ilk baslarda dökülme yaptıgını herkes söylüyo saglıksız sacları döküyomus daha sonra yerine saglıklı sacların geldiğini söylüyolar

X