Tatlı Tarifi En Kolay,En Hafif Sütlü Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz''Sütlü Tatlı Tarifleri''hangileridir?(3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    564
  • Anket Kapalı .
kızlar haftada 2 gün kazandibi yerim. Mahallemize ünlü bir pastanenin şubesi açıldı ve 12 TL'ye kazandivi tatlısı ile başladığımız yolculuğumuz daha 2 gün önce 33 TL iken her geldiğimde zam yapıyorsunuz artık tadı kaçtı cümlem sonrasında bugün 40 TL'den alınca benim için bitmiş oldu. sütlü tatlıları görünce paylaşmak istedim.... Adamların Google Map üzerinde mekanlarına da acayip döşedim.

Daha hafif olması sebebiyle diğer tatlılardan ayrılan sütlü tatlıların farklı ve lezzetli çeşitleri bulunmaktadır.
Sizin tercihiniz hangisi? Beğendiğiniz sütlü tatlı tarifini bizimle paylaşmak ister misiniz? Hadi o zaman birbirinden lezzetli sütlü tatlı tariflerini yarıştırmaya:kk77::KK200:

Eki Görüntüle 3185284
Yarışma kategorisi : Sütlü Tatlılar

• Malzemeler, yapılış aşamaları ve sunum şekli olarak her şey fotoğraflanıp sunulmalıdır.
  • Malzemeler detaylı olarak listelenmelidir,
  • Can alıcı püf noktaları çok net olarak verilmelidir,
  • Yarışmaya katılırken kendinize sanal bir sponsor bulmuş gibi sponsor lansmanı yapılmalıdır. (Pınar Yoğurt, Sütaş Süt ...)

Yarışmaya katılım şekli;

Bu kategoriye konu ismi : Sütlü Tatlı Tarifinin Adı şeklinde konu açılmalı yukarıdaki gibi anlatılmalıdır.
Tüm tarifler için aşamalar tek tek anlatılmalıdır.

Paylaşımı yaptığınızda konu editörün onayına düşecek eksiklik durumunda kullanıcıya bilgi verilecek ve eksiklik düzeltilene kadar konu aktif edilmeyecektir. Gerekirse başvuru red edilebilir.

Katılım başlama tarihi : 1 Ocak 2023
En son başvuru tarihi : 26 Ocak 2023
Oylama başlama tarihi : 27 Ocak 2023
Oylama bitiş tarihi :31 Ocak 2023 23:59

Tüm katılanlara başarılar dileriz...
* Birinci olan üyemize profil madalyası ve hediye verilecektir.

Oylamada kriterler ;

• Tarif yaratıcı ve özgün olmalı.
  • Bilinen, kolay sağlanan malzemelerden yararlanmalı.
  • Doğru ölçü kullanılmalı.
  • Anlatımı anlaşılır olmalı varsa hikayesi aktarılmalı.
  • Hazırlama süreci basamakları, aşamaları açık ve sıralı olarak anlatılmalı.
  • Hazırlama sürecinden fotoğraflar bulunmalı.
  • Pişirme tekniği ve dereceleri doğru ve net anlatılmalı.
  • Bitmiş halinin fotoğrafı zevk ve estetik içermeli.
Önemli yeni kural ;
-Tarif yapılmadan önce Bölüm Editörü '' [/USER] Nevreste Nevreste '' ye hangi tarifi yapacağınız hakkında bilgi verilmesini rica edeceğiz. Tarif yönetim tarafından uygun görülürse size bildirilecek ve ona göre tarifinizi yapacaksınız. Bildirilmeden yapılan tarifler kabul edilmeme riski bulunduğunu ifade etmeliyiz.
-Yarışmaya katılan üyelerimizin tariflerini profillerde veya başka konularda paylaşmaları yasaktır.Oylama zamanı ''Yarışma başladı, bende katıldım ''gibi tarifine oy talep etmek ,yönlendirme yapmak yasaktır.
- Yarışmaya daha önceki yarışmalarda 3 kez kazanan üyemiz 4. kez birinci olduğunda o yarışmada oylarda 2. sırada ki üye kazanmış kabul edilir.:KK56:
yaaaaaaa bu son üç menü beni benden alıyorrrrrr 😩 makarna, köfte, sütlü tatlılarrrr 🙊 kalbimden vurdunuz 😏😏😏

kızlar haftada 2 gün kazandibi yerim. Mahallemize ünlü bir pastanenin şubesi açıldı ve 12 TL'ye kazandivi tatlısı ile başladığımız yolculuğumuz daha 2 gün önce 33 TL iken her geldiğimde zam yapıyorsunuz artık tadı kaçtı cümlem sonrasında bugün 40 TL'den alınca benim için bitmiş oldu. sütlü tatlıları görünce paylaşmak istedim....
Aynı sorunu buradada yaşıyoruz. 9 lira ile başladi, bugün 25 lira oldu🥺

X