En ok ne zaman seviyorsunuz?

işten gelince her defasında kapıda sıkıca sarılıp öpmesini seviyorum
işteyken fırsat buldukça aramasını seviyorum
evde canımın sıkıldığını düşünerek yorgun da olsa "hadi dışarı çıkalım" demesini seviyorum
balkonu yıkamasını seviyoorum
uykudaki halini seviyorum
sabahları işe giderken ben kalkmayayım diye elinden geleni yapmasını seviyorumm
her durumda öncelikle beni düşünmesini seviyorum..........

kızgınlık halini sevmiyorum
küsmesini hiç ama hiiiiçççççç sevmiyorum
mutfağa yatkın olmayışını sevmiyorum.
televizyon izlerken illa yanımda otur demesini sevmiyorum
galatasaraylı olmalısın demesini ve sana galatasaray forması alacağım ısrarını sevmiyorumm

işten gelince her defasında kapıda sıkıca sarılıp öpmesini seviyorum
işteyken fırsat buldukça aramasını seviyorum
evde canımın sıkıldığını düşünerek yorgun da olsa "hadi dışarı çıkalım" demesini seviyorum
balkonu yıkamasını seviyoorum
uykudaki halini seviyorum
sabahları işe giderken ben kalkmayayım diye elinden geleni yapmasını seviyorumm
her durumda öncelikle beni düşünmesini seviyorum..........

kızgınlık halini sevmiyorum
küsmesini hiç ama hiiiiçççççç sevmiyorum
mutfağa yatkın olmayışını sevmiyorum.
televizyon izlerken illa yanımda otur demesini sevmiyorum
galatasaraylı olmalısın demesini ve sana galatasaray forması alacağım ısrarını sevmiyorumm

eger bunlaarı harbiden yapıosa sewilcek adammıs wesselam bide sana minik bi söz bu sana aklın yolunu göstesin lülülülülülü her nefis birgün galatasaraylı olma zewkini tadacaktır vereliniortak

ben sinirli halini sevmiyorumsakin halini seviyorum.:1no2:

off sahane aynı fikirdeyiz senle =) yasassın uyurken ne masum ne tatlı oluyorlar demi ask adamı rolü kaynanan gittikten sonra ne duruma dönüşüo cnm merak ettim

a.s. cnm öncelikle sağol cevabın için... hııım sorduğun soruya gelince ; kayınvalidemlerin yanındaki aşkı çook uzun sürmüyor tabiki. ama en azından 1 gün bile olsa o tatlı ilgi ve aşkın tadını çıkarıyorum . ne yapalım bunada şükür yani değilmi ? öpüyorum tatlım , görüşmek üzere...opuyorumnanaktan.

yanımda oluşunu seviyorum iş için şehir dışına cıkıp helede bu seferki gibi 10-15 gün olmamasına sinir oluyorum.(eşim nakliyatta calışıyor)
beni her zaman desteklemesi her zaman yanımda olduğunu hissettirmesi bana aşık olduğunu göstermesi kızımızı kıskanıp naz yaptığımda gelip beni pohpohlamasını :roflol::roflol:cok seviyorum.
evleneli beş sene yakın oluyor son 6 aydır küsersek uzun süre asık suratını :mymeka: sevmiyorum ki ben 10 dakika küs duramayan biriyim oda öyeydi önceden ne oldu bilmiyorum:uhm::uhm:
sanırım fazla yüz vermeye gelmiyor karıyamı dedi acaba :roflol::sm_cool:

akşam işten ilk geldiği anda çok seviyorum.
yemek yer yemez.hızla hazırlanıp ben kahveye çıkıyorum dediği zamanda çok sinir oluyorum(ama bu sayede dizilerimi rahat rahat izliyorum)kaydirigubbakcemile3
vereliniortak :içelim: alkisalkisalkis

İşte, mesai de olduğu zaman çok seviyoooom..

valla kocişimin dediğine göre onu sadece alışverişte seviyormuşumsırnaşık şeygamyoncuiremsu:roflol::roflol:

valla kocişimin dediğine göre onu sadece alışverişte seviyormuşumsırnaşık şeygamyoncuiremsu:roflol::roflol:

spr ya tabiki sefiosundur benimkide canı gider pişi isticem die göz temsından kaçınır :kedi:

hıım ben kocamı valla en cok uyku zamanlarını severım he ama bı tane daha var bole bazen kafasına drank eder ve bana maasımı verıdıgını unutur ve gelır bırkez daha cıkartır para verır ya cok severım bu halını onun.bende kesınlıkle dememkı hayatım sen bana vermıstın dıe:KK43:
he su halınıde hıc sevmem gece ıstedıgı oldumu gonder kıcını mustakbel kocam yatar uyussssssss

ben esimi en cok bana cocuguymusum gibi sevkat gorderdiginde seviyorum :asigim:...
vee hic yok yere sinirlenip gerildiginde nefret ediyorumm:eek:klava:

haa birde sabah erkenden beni uyandirmak zorunda kalmissa once hayatimm hadi kalkiyormusun diye yumusacik seslenir baktiki bende hala tik yok bu seferde ayaklariyla uykumu acmaya calisir ama caktirmadan tabi :)) cok severim o zaman bana kiyamadigini hisetdirir mecbur kalmadikcada asla uyandirmaz askiskom benim :asigim:

X