En ok ne zaman seviyorsunuz?

söz dinleyince seviyorum eşeklik yapınca çok pis dövesim geliyor:eek:klava:

yok elini kaldırmaz sağolsun.ben vururum o güler sonra eeeeeee geçtimi sinirin der.ben 48 kocam 90 kilo

en çok bana güzel kelimeler sölediğinde ve masum masum baktığında seviyorum :asigim:

sigarayı bırakmasına ragmen bunu gerginlik olarak yansıtmadıgı için daha cok seviyorum
arabayı bana bırakmayıp işe gittiği günler nefret ediyorum -tatlicadiarzu-

Yanımda uyurken birden uyanıp horladım mı hayatım özür dilerim derken onu inanılmaz seviyorum :asigim:

Güsel konu olmuş canım....ben mesela eşimin yapması gerekenleri ertelemesine sinir oluyorum misal 30 kere elektrik faturasını hatırlatıyorum yatır diye ama o her defasında tamam yarın öderim diyip unutuyor ve sonunda elektrik kesildiğinnde çıldırıyorum :eek:klava: ...ama bunun yanı sıra bana karşı düşünceli tavırları beni mutlu etmek için çırpınması eve gelirken içinden geldiği için bonibon yada çukolata aldığı için ( yani küçük şeylerle mutlu etmeyi bildiği için) ve en önemlisi EŞRUHUM olabildiği için onu çookkkkkkkkkk seviyorumm ....... opuyorumnanaktan

Güsel konu olmuş canım....ben mesela eşimin yapması gerekenleri ertelemesine sinir oluyorum misal 30 kere elektrik faturasını hatırlatıyorum yatır diye ama o her defasında tamam yarın öderim diyip unutuyor ve sonunda elektrik kesildiğinnde çıldırıyorum :eek:klava: ...ama bunun yanı sıra bana karşı düşünceli tavırları beni mutlu etmek için çırpınması eve gelirken içinden geldiği için bonibon yada çukolata aldığı için ( yani küçük şeylerle mutlu etmeyi bildiği için) ve en önemlisi EŞRUHUM olabildiği için onu çookkkkkkkkkk seviyorumm ....... opuyorumnanaktan

ay bu adam suan içerde yatan şişko diilmi bende pamuk şekere we şamfıstıkına taw olurum bence -artık elkt. faturasını kendin yatrmalısın kuzuuuuuuuuuuuuu

vereliniortak dostum ucusamı gidios be senağlama

bende bekarım ama sen açtın konuyu die daldım buraya laelaelaelaelae erk. arkadaşım bana mualla diyince sinir oluyorm parçalayasim gelio :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: onun dışında hep severm kurban olsn bana delikafadulden laelaelaelaelae

bende bekarım ama sen açtın konuyu die daldım buraya laelaelaelaelae erk. arkadaşım bana mualla diyince sinir oluyorm parçalayasim gelio :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: onun dışında hep severm kurban olsn bana delikafadulden laelaelaelaelae

bencede kurban olsun seni sefmeyn össünnnn kaydirigubbakcemile5

benim eşim asla kabullenmes horladıgını peki neyine sinir oluyorsun bakalım?????

Benimki de kabullenmiyordu, sesini kaydettim bir gece.. Benim sesim değil dedi. Sonra kameraya kaydettim inanmak zorunda kaldı :eek:
Sabahları ekmek almaya gitmek istemeyince çok sinir oldurdum.. Şimdi askerde, hiçbir şeyine kızamıyorum :kedi:

Benimki de kabullenmiyordu, sesini kaydettim bir gece.. Benim sesim değil dedi. Sonra kameraya kaydettim inanmak zorunda kaldı :eek:
Sabahları ekmek almaya gitmek istemeyince çok sinir oldurdum.. Şimdi askerde, hiçbir şeyine kızamıyorum :kedi:

bende kaydettim onları buraya yüklesek spr olur

bekarım ama sevdiğim adamın salakça maç sohbetine uyuz oluyorum ay birde bana anlatmazmı artık boğasım geliyor sevdiğim yönü çocuk gibi oluşu gerçi her çocuğun içinde bir şeytanlık vardır ya neyse

bekarım ama sevdiğim adamın salakça maç sohbetine uyuz oluyorum ay birde bana anlatmazmı artık boğasım geliyor sevdiğim yönü çocuk gibi oluşu gerçi her çocuğun içinde bir şeytanlık vardır ya neyse

maç anlatmakmı bayılırım be sewksiz karı seni cocuklar en büyük seytandır bunu unutma cocuk oyuncaklarınada dikkat naniknanik anladın sen onu

Son düzenleyen: Moderatör:
eşimi en çokkkk uyurken seviyorumm balkon yıkarken seviyorum çamaşırları toplarken seviyorum ben sabahları uyuyayım diye oğlumla ilgilenmesini seviyorum beni günün her saatinde aramasını seviyorum yeter yaw ne çok seviyormuşum kaydirigubbakcemile3

eşimi en çokkkk uyurken seviyorumm balkon yıkarken seviyorum çamaşırları toplarken seviyorum ben sabahları uyuyayım diye oğlumla ilgilenmesini seviyorum beni günün her saatinde aramasını seviyorum yeter yaw ne çok seviyormuşum kaydirigubbakcemile3

kafamçokkarıştı
allah allah bi karısıklık olmus galiba annen değil eşin bedirhanın babeyi

yanımda dahi olsa çok özlüyorum yaaa.. (benim eşim denızcı ve benım yanımdakı her dakikası çok çok öenmli.. )
sinir olma olayıda bazı işlerı agırdan alması benı deli edıyor cunku seyri olup çıkınca butun işler bana kalıyor ..

bir evin hem kadını hem erkeği rolunde olmak bazen yoruyor insanı..

hııım... hangisini yazsam acaba dermişim ?? vallahi canım görüntüsüne hayranım 13 yıl sonra bile.. ama ne varki siniri bitiriyor bazen tüm güzelliğini. en çok uyurken seviyorum çünkü çok masum oluyor. birde kendi ailesini dinlemeyip benimle evlendiği için kayınvalidemlerin yanında yüce aşık rolünde halaaa bana karşı. o zamanda çook seviyorum . allah herkese mutluluk versin öpüyorum..

bekarım ancak sevgilim için söyleyebilirim.
bana dayatmalar yaptığı anda sinir oluyorum. "alış buna ben değişemem" vs.. derse çıldırıyorum.
beni koruduğu anlara da bayılıyorum. her an göz ucuyla da olsa kontrol ediyor büyüleniyorum:)

X