Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan En Sevdiğim Astrolog Hakan Kırkoğlu'nun 2010 Koç Burcu Yorumu

e ben ne anladım özellikle 20-24 mart arasında doğanlar demiş halt etmiş ben 1 nisan doğumluyum uymadı bana

2009 un ocak ayından 2010 un şu anına dek ınanılmaz kötu seyler yaşadım..akla hayale gelmeyecek şeyler..sağlık,iş,evlılık,hersey bıranda ters duz oldu ıyı gıden tek bırseyım olmadı...

ustelık eşimde bende 27 mart dogumluyuz..koç oldugumdan ılkdefa nefret ettım...

2 gunede boşanıyoruz..bu nası çelişkı ya şu uranus falan banada bı ugrasa...yeter valla

2009 un ocak ayından 2010 un şu anına dek ınanılmaz kötu seyler yaşadım..akla hayale gelmeyecek şeyler..sağlık,iş,evlılık,hersey bıranda ters duz oldu ıyı gıden tek bırseyım olmadı...

ustelık eşimde bende 27 mart dogumluyuz..koç oldugumdan ılkdefa nefret ettım...

2 gunede boşanıyoruz..bu nası çelişkı ya şu uranus falan banada bı ugrasa...yeter valla

Miriana yukselenin ne? evlilik evine başka bir burç iş evine başka bir burç düşmüştür.İkinizinde hayatı alt ustse biraz bekleyin boşanmak için yani dış etkenlerden boşanmayın geçmesini bekleyin

benım yukselen yengec kocamınkını bılmıyorum..bızım barışcak durumumuz kalmadı canım ımkansız artık sevıyorum onu sevmıcemde kımı sevecem adam kralıce gbı bakıodu bana parası olmasada :KK43: ama bırleşmemız ımkansz aıle ve kötu etkıler var dava suruyor

AŞK TAKVıMı
Hazirana kadar ilişkilerinizde hareketli bir dönem yaşayabilirsiniz. 2010 ilişkilerinizi test edecek.
29 Ekim 2009’dan sonra başlayan ilişkiler büyük ciddiyet kazanırken, yeteri kadar sağlam bir temele dayanmayan beraberlikler bitebilir.
8 Ekim-18 Kasım arasında ilişkilerde huzursuzluklar yaşanabilir.

gerçektende doğru...2010 un son aylarındayız ama bu yıl benim için çok güzel geçti gerçekten....hayatımın anlamı buldu beni,sözlendik,nişanlandıkopuyorumnanaktan

8 ekim-18 kasım arası venüs geri hareketinde..bu da ilişkiler için tehlike arz ediyor biraz....

bu arada chess sende mi koçtun...bende diyorum neden hep benim düşündüklerimi yazıyor:)))

mirişim sende koçmuşsunnolumunekankayizsmile

canım inşallah bundan sonrası güzel olur senin için...bazen gezegenler eğitimden geçiriyor ruhumuzu...bende öyle dönemlerden geçtim,şu an aşmış gibi hissediyorumsempatiksalakcinni

evet koçum ama yukselenım yengec bu yıl berbat gectı 2009 da oyleydı ınsallah 2011 den umıtlıyım

bu yıl yengeç,koç,terazi ve oğlaklar yani öncü gruplar için cok zor geçti.saturn terazi de terazinin zıttı koç teraziye yine sert acı olan kare acısı yengeç.

saturn daha 1.5 yıl terazide kalıcak.
jüpiter ve uranus de bu yıl öncü gruptan koça giriş yapıp balığa geri dondu koçtaki seyrine 2011de girecek geri donmemek üzere belki jüpiter şans getirir 2011de
uranus de ani olayların gezegenii beklemediğin gelişmeler olabilir :KK66:

evet koçum ama yukselenım yengec bu yıl berbat gectı 2009 da oyleydı ınsallah 2011 den umıtlıyım

benimde yükselenim akrep...

ikimizde kendi içinde çelişen tipleriz...güneş burcumuz teş grubundan,yükselenlerimiz su grubu.....ateş ve su...su ateşi söndürür....zor insanlarız vesselam....

2011 inşallah iyi geçer....

X