EN SEVDİĞİNİZ KADIN GİYİM MARKASI NEDİR?

Merhaba,
Ben de beğeniyorum ürünlerini ancak verilen ücrete değiyor mu? Hiç kullanmaya cesaret edemedim. Gerçekten kaliteli ve uzun ömürlü mu? Fiyatları baya yüksek verdiğimiz paraya değiyor mu?
Evet gercekten kaliteli ama fiyatlar acayip yukseldi. Artik almiyorum

en beğendiğiniz ve severek alışveriş yaptığınız kadın giyim markası nedir?
Ben tesettürlü biri olarak herşeyi tercih edemiyorum
Mizalle
Fahhar
Nuum
Latifa
Kadriye baştürk
Fatma atasoy
Suud
Al Tatari
Eminos butik
Emnora
Mustafa dikmen
Xanzad
Allday
Manuka bu giyim mağazalarından alıyorum genellikle indirimlerini takip ederim uyguna düşen ve bedeni ( şansıma) uygunsa alıyorum 🤭 genellikle aldığım ürün kaliteli olduğundan dikkat çekiyo ve sürekli oo kocanda hiçbişeyini eksik etmiyor diyorlar pahalı giyiniyorsun diyorlar halbuki hep indirimden giyinirim yılda 1-2 defa alğşveriş yaparım 3 parça fln alırım ama kaliteli olduğundan uzun yıllar dayanırlar eskimezler çok şükür 🙏😅

Koton'un 34 beden etekleri tam kalıp üzerime oluyor ve çok beğeniyorum.
Kot ve kumaş pantolon modelleri de hoş ama pek pantolon giyme taraftarı değilim.
Eski kotlarımın çoğunu eteğe çevirdim ve nakışlar ve aplikeler ile süsledim. Dönüştürmeyi seviyorum.
Birkaç yıldır kendi diktiğim bluz, etek, elbise vb eşyaları kullandım. Halen hepsi duruyor.
Boşanırken profesyonel dikiş makinemden başka para edecek bir şeyim yoktu ve yeni hayatım için onu satmak zorunda kaldım.
Şimdi de Trendyolmilla'dan bazen şort-tişört alıyorum çünkü Mersin'in sekiz ay süren yaz mevsiminde başka şey giymek çok güç.😅
Ne yaşamişsin abla ne kadar güçlüsün maşallah

X