en sıcak tutan battaniye?

pogacaayak

2012- ∞
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2011
8.838
1.110
merhaba arkadaşlar.
en sıcak tutan battaniyenin içeriğinde malzeme olarak neler olur, hangi markaları tavsiye edersiniz? battaniye benim için önemli, çok ısıtması lazım, üşüyen biri olarak...
teşekkürler...

yün tabiki..
......................

ince dıye ısıtmayacagını dusunebılırsınız ama en sıcak tutan ve uyuması en keyıflı battanıye wellsoftlar , benım gıbı cok usuyen bırını bıle ısıtıyo o kadar

irya home müthiş battaniyeler üretmiş :KK52: istediğimin çift kişiliğini bulabilirsem alacağım inşallah, çok tatlılar ve zarifler :KK16: malum kış günleri battaniyeyi yatak örtüsü niyetine kullanıyorum:KK17:

kızlar kumaş türlerini okumuştum akrilik sıcak tutar pamuk serin tutar yazıyodu battaniye için de geçerlidir herhall..

Yün,tüy,kıl vs gibi şeyler beni kaşındırır o yüzden battaniye asla kullanamıyorum. Zaten normal hayatta da kazak falan giyemem. O yüzden benim battaniye tercihim hep yumuşak batmayan polar türünde şeyler olmuştur. Ve nedense çok ısıtıyorlar, yorgandan bile fazla.

Yün,tüy,kıl vs gibi şeyler beni kaşındırır o yüzden battaniye asla kullanamıyorum. Zaten normal hayatta da kazak falan giyemem. O yüzden benim battaniye tercihim hep yumuşak batmayan polar türünde şeyler olmuştur. Ve nedense çok ısıtıyorlar, yorgandan bile fazla.

ben de yıllardır kışın polar battaniye ile ısınırım yorgandan daha çabuk ve daha çok ısıttığını düşünüyorum ben de, tabii kar yağdığında yorgan altına:KK1:

Aksu marka pamuklu battaniye almıştım birkaç ay önce, memnunum ben. Sıcak tutuyor, tüylenme de yapmadı. %60 pamuk, % 30 akrilik, %10 polyester yazıyor etiketinde. Popüler online alışveriş sitelerinden birinden almıştım.

Konu eski ama araştıran olursa fikir olsun diye yazayım dedim.

X