En ucuz tatil kampanyası nerde?

genc27

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2012
305
3
merhaba,

mayıs ayında yurtdışına çıkmak istiyorum.. en uygun nereler olabilir?
 
Son düzenleme:

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
1
merhaba,

mayıs ayında yurtdışına çıkmak istiyorum.. en uygun nereler olabilir?

merhaba genc27 vizeniz var ise aşağıdaki programı inceleyebilirsiniz,
Schengen Vizesi Gereklidir
20/05-27/05


1.Gün : İstanbul – Viyana
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde siz değerli konuklarımızla 04.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Sun Express Havayollarının tarifeli seferi XQ880 ile 06.10’da Viyana`ya hareket. Saat 07.30’de varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Viyana’nın ünlü klasik müzik konserlerinden birini izleme imkânı. Geceleme otelimizde.
Viyana Konser Turu: 55 Euro (Kişi Başı)2.Gün : Viyana
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyenler rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek yarım günlük Mayerling, Seegrotte, Baden Şehri turu ( Viyana Ormanları Turu ) Bu turda, önce maden ocağı iken bir patlama neticesinde icine su dolarak, yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin gizli savaş ucağı ürettikleri Seegrote’yi görüyoruz. Ardından bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz’u geziyoruz. Daha sonra “Mayerling Faciası”na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü geziyoruz. Turumuzun son durağı küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden. Burada serbest zamanımızdan sonra otele dönüş. Arzu eden misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler. Bu gezide Viyana merkezine 20-25 dakika uzaklıkta bulunan Grinzing’in küçük ve şirin evlerinde, Viyana müzikleri eşliğinde ünlü şnitzel ve şarapların tadına bakıyoruz. Geceleme otelimizde.
Viyana Ormanları Turu: 55 Euro (Kişi Başı) / Grinzing Meyhaneleri Turu: 50 Euro (KişiBaşı)3.Gün : Viyana – Budapeşte
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Budapeşte’ye hareket. Yol üzerinde ekstra Bratislava turu Bratislava turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.)Bratislava, Slovakya Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır. Tur sonrası Budapeşte’ye hareket varışımızın ardından şehir turu. Bu turumuzda Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirliköprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır.Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz, Akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde şovun bir parçası olabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Viyana - Budapeşte : 260 km (3 saat)
Çigan Gecesi: 45 Euro (Kişi Başı) / Bratislava Turu: 25 Euro (Kişi Başı)
4.Gün : Budapeşte
Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz,rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Esztergom & Visegrad& Szentendre gezisine katılabilirler. Bu turda önce Estergom Katedralini, Osmanlı’dan kalan Kale’nin kalıntılarını geziyoruz. Ardından bir ortaçağ kalesi ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad’ı ziyaret ediyoruz. Ögle yemeğini Rönesans atmosferinde alıyoruz. Daha sonra alışveriş için ‘Szentendre’ isimli küçük bir kasabaya gidiyoruz. El işi örtüler, kristal, porselen ürünler, hediyelik eşyalar,içkiler vb, pek çok şeyi bulabileceğiniz bu kasabada boş zamanın ardından otele dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içkilerini yudumlama fırsatı bulacakları Tuna Nehri gezisine katılabilirler.Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelinizde.
Esztergon & Visegrad & Szendentre turu: 60 Euro (Öğle Yemekli) (Kişi Başı)
Tuna Nehri Tekne Gezisi: 30 Euro (Kişi Başı)
5.Gün : Budapeşte – Prag
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Prag’a hareket. Varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali,dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.Akşam rehberiniz tarafından organize edilecek Vltava Nehrinde tekne turuna ekstra olarak katılma imkânı. Prag’ın muhteşem gece manzarasını açık büfe yemek eşliğinde izliyoruz. Geceleme otelimizde.

Budapeşte - Prag : 530 km (5 saat)
Vlatava Tekne Turu: 45 Euro (Kişi Başı)
6.Gün : Prag
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için tam gün ekstra Karlovy Vary turuna katılma imkânı. Çek Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmakta.Tur bitiminde otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz için Ortaçağ eğlencesi ve yemeği yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Karlovy Vary Turu: 45 Euro (Kişi Başı)
Ortaçağ Gecesi Turu: 65 Euro (Kişi Başı)
7.Gün : Prag
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile Cesky Krumlov turu yapıyoruz. Bir Orta Çağ Kasabası olan Cesky Kurumlov Çek’in değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır.Kominizm’in en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Kurumlov 1990’lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır Cesky Krumlov`a hayran kalacaksınız. Tur sonrası oteliniz transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
Cesky Krumlov Turu: 45 Euro (Kişi Başı)
8.Gün : Prag – Berlin – İstanbul
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Terezin-Dresden-Berlin(Almanya) Bu turumuzda 2.Dünya savaşı sırasında Nazilerin Yahudileri soykırıma tabi tutmak için kullandıkları en önemli kamplardan biri olan Terezin’i geziyoruz.Tur sonrası Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan,barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini Fraunkirche’yi,Zwinger sarayını,Brulshl terası,Kral yolu,Elbe nehri,MartinLuther heykeli görülecek yerler arasındadır.Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Ardından Berlin’e hareket ve şehir turu panoramik şehir turunda Batı Berlin'de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie,Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu görülecek yerler arasında. Doğu Berlin'de ise Unter den Linden, Museuminsel (Bergama Müzesi ve diğer müzeler), Alexanderplatz,Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Berlin Havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Sun Express Havayolları tarifeli seferi XQ 849 ile 21.45’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a 01.30’da varış ve turumuzun sonu.

Prag - Berlin : 360 km (6 saat)
Terezin-Dresden-Berlin Turu: 100 Euro (Kişi Başı)Fiyatlara dahil olan hizmetlerimiz :


* Sun Express Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Viyana / Berlin - İstanbul arası uçak bileti
* Havalimanı vergileri
* 3* - 4* otellerde 7 gece konaklama
* Sabah kahvaltıları
* Alan- Otel- Alan transferleri
* Tüm şehirlerarası transferler
* Prag-Viyana-Budapeşte yarım gün şehir turları
* Türkçe rehberlik hizmetleri
* Prag,Viyana,Budapeşte şehir ve otel konaklama vergileri


Fiyatlara dahil olmayan hizmetlerimiz :


* Vize Ücreti
* Zorunlu Seyahat sağlık ve vize sigortası
* Yurtdışı Çıkış Harcı
* Tüm otel ekstraları
* Ekstra Turlar
* Rehber ve şöfor tipleri

Oteller ;

3* Top Hotel Prag v.b
TOP HOTEL Praha - kongresové centrum, wellness
4*Austria Trend Hotelv.b
Austria Trend Hotels & Resorts, Hotels in Vienna, Salzburg, Linz, Graz, Innsbruck, St. Pölten, Laibach, Bratislava - Special Internet Rates
4* Golden Park Hotelvb
Hotel Budapest Goldenpark Hotel - Golden Park Hotel

farklı turlarımızı incelemek için Tur on9.com | Yurt Dışı Turları | Avrupa Turları linkini kullanabilirsiniz.,,

0216 550 19 19