En yakın kız arkadaşınızla alternatif bi evrende bir gün geçirseniz nasıl bir olurdu

Herkesle sen dalga geciyorsun suan sanki ,zekisin uu dahiyane fikirler falan 🧐 karsinda dövusen yok ama.sen savunmaya gecmissin gibi..Bu arada paralel evren astral seyahat falan sanip geldim o ne be oyle ne bicim.baslik 🤣 iyy
Kızz teesüf ederim ne savaşı kum mu attım ben sana:)) eğleniyoruz gece gece şurda bu kadar ciddi olma keşke her savaş böyle olsa beee:)

😂😂😂
İnsanın erişemeyeceği şeye ‘mış’ gibi yapması bir atraksiyon olabilir, evet haklısın.
Ne diyeyim, çok şükür ergenliğim ‘çılgınlıklar’ ile geçti de bu yaşımda düşmüyorum peşine.
Doyum önemli bir olgu, her anlamda.

Ha bu arada ‘ironi’ kelimesi hakkında araştırma da yapın derim, bariz noksanlık var.
Tamam teyzecim hemen araştırıyorum sizede izehat vericiimm müsterih olunuz:)

Sevgili arkadaşlar kısa kesicem böyle bi mecra var dediler geldik ne var ne yok göz attık işin aslı ğekle beklediğimiz gibi değil di bize ayak uyduran orjinal fikirler çıkar dedik ama beklediğimiz aksiyondan düşüktünüz:)) Sizlerle konuşmak güzeldi :)) potcast te konumuz bu hafta bu :)) kim bilir belki denk gelirsiniz aa bu ben diye... Kız kardeşler öptüm hepinizi:))

Sevgili arkadaşlar kısa kesicem böyle bi mecra var dediler geldik ne var ne yok göz attık işin aslı ğekle beklediğimiz gibi değil di bize ayak uyduran orjinal fikirler çıkar dedik ama beklediğimiz aksiyondan düşüktünüz:)) Sizlerle konuşmak güzeldi :)) potcast te konumuz bu hafta bu :)) kim bilir belki denk gelirsiniz aa bu ben diye... Kız kardeşler öptüm hepinizi:))
Iy burdan da ne malzeme bulup da ne yapacaksanız? Çok başarısızsınız. 👎🏻

Demek 'potcast' hmm :KK70:

Mune Mune bn bu arkadaş kim teyit edilsin istiyorum mümkünse yaşıyla birlikte

çünkü bazı şeyler sıktı artık yani kabak tadı veriyor
zira konuyu normal topic sohbet şeklinde de açabilirdi

muhtemelen yalancı bir kimlik seçti

bu sıralar çok maruz kalıyoruz rahatsız ettiysem kusura bakmayın
Canım zaten belli her şeyinin fake olduğu da. Sen başka bir bit yeniği mi var diyorsun? Merak ettim fikrini.

Herkese merhaba , öncelikle doğru katagoridemiyim bilemiyorum ama kızkardeş fikrine ihtiyacımız var:)) şimdi başlıyorum sorum şu ( yadırgamassınız umarız) :KK66: . Biz çok yakın iki arkadaşız standart hayat rutininden çıkıp farklı bişeyler yapmak ve unutulmaz dönüp konuşacağımız ve hep gülerek hatırlayacağımız bi gün geçirmek istiyorum. Bizim buldupumuz fikirler
1: gelinlikçiye gidip begendiğimiz gelinlikleri denemek. ( Ben zaten 10 yıllık evliyim ama olsun yeni modeller geleli asır oldu:))
2: Beğendiğimiz aracı gidip alıcı gibi test sürüşüne çıkma
3: Begendiğimiz kiralık bir evi emlakçıyı arayıp kiracı gibi gezmek

4: kuyumcuya gidip alıcı gibi bir sürü mücevher denemek
5 : tüm bunları yaparken başka kimliklere bürünüp oyuncuşuk yapmak :))

Sizin aklınıza gelen fikirler varsa tavsiye bekleriz:))
Planladiginiz seylerin,sizleri garip bir şekilde mutlu edeceğini dusunuyorsunuz da empati yapin biraz
Karsi tarafın zamanini bosa harciyorsunuz

X