Endişeliyim. fikrinize ihtiyacım var

E

evhamlı

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi evhamlı
Merhaba.
ben sizlerin aksine bir gebelikten çok korkuyorum şu anda. hamile olmam büyük sorunlar yaratır...
fikrinizi almak istediğim konu şu:
ben ekim ayında çok çok da büyük olmasa gebelik riski taşıyan bir birliktelik yaşadım. kasım ayında adet gördüm olması gereken günden 1 gün sonra. ama zaten hemen hemen her ay 1 2 gün oynar bende. ancak bu kez adetim 1 1,5 kısa sürdü. miktar olarak ilk 2 gün aynıydı 3. gün azaldı 4. gün aynen devam etti. kanamanın niteliği aynıydı. bu adetimden önce hem çok gergindim hamile kalırım diye hem de çok stresli bir hafta geçirmiştim işte. acaba bu azalma stresten midir yoksa üstüne görme dedikleri duum mudur? karnımda şişlik var şimdi ama gaz olmasından da şüpheleniyorum. eğer hamileysem bu 6. haftadayım demektir. lütfen fikirleirnizi söyleyin özellikle deneyimli olanlar. hepinize çok teşekkür ediyorum ben her ne kadar şu an bir bebek istemiyorsam da umarım hepiniz sağlıklı güzel bebeklerinize kavuşursunuz.

• Konu Sahibi evhamlı
Merhaba.
ben sizlerin aksine bir gebelikten çok korkuyorum şu anda. hamile olmam büyük sorunlar yaratır...
fikrinizi almak istediğim konu şu:
ben ekim ayında çok çok da büyük olmasa gebelik riski taşıyan bir birliktelik yaşadım. kasım ayında adet gördüm olması gereken günden 1 gün sonra. ama zaten hemen hemen her ay 1 2 gün oynar bende. ancak bu kez adetim 1 1,5 kısa sürdü. miktar olarak ilk 2 gün aynıydı 3. gün azaldı 4. gün aynen devam etti. kanamanın niteliği aynıydı. bu adetimden önce hem çok gergindim hamile kalırım diye hem de çok stresli bir hafta geçirmiştim işte. acaba bu azalma stresten midir yoksa üstüne görme dedikleri duum mudur? karnımda şişlik var şimdi ama gaz olmasından da şüpheleniyorum. eğer hamileysem bu 6. haftadayım demektir. lütfen fikirleirnizi söyleyin özellikle deneyimli olanlar. hepinize çok teşekkür ediyorum ben her ne kadar şu an bir bebek istemiyorsam da umarım hepiniz sağlıklı güzel bebeklerinize kavuşursunuz.

Canim bosuna endisenlenme hamile degilsin. Adetindeki düzensizlik muhtemelen strestendir. Ama icinin rahat etmesini istiyorsan bi test yap bence, hamile olmadigini sende göreceksin.

• Konu Sahibi evhamlı
Allah hakkında hayırlısını versin bencede test yap canım

• Konu Sahibi evhamlı
canım bencede hamile olm ihtimalin çok az ,,,,,ama varsada bi test al hemen çıkar,,,,,,ama merak etme yoktur ama mutlaka bi test al yap

• Konu Sahibi evhamlı
bencede bir test yap,stres reglini hem düzensizleştirir hemde azaltır.

• Konu Sahibi evhamlı
üstüne görme durumunu bana biraz anlatır mısınız?

• Konu Sahibi evhamlı
canım nickin gibi evhamlısın gerçekten :) sıkılma hayatım hamile olman çok düşük bi ihtimal.ama çok kafana takıyosan 5 liraya test al eczaneden.tam sonucu göreceksin zaten testte.
bencede hamile değilsindir
ama düşük bi ihtimal olsada üstüne görme olabilir
bu arada evli değilmisin bekar yazıyor amaaa

• Konu Sahibi evhamlı
bence de hamile değilsin arkadaşlarında dediği gibi ama yinede için rahat olsun istersen bi test yap.

• Konu Sahibi evhamlı
Merhaba tekrar. az önce test yaptım ve sonuç negatif çıktı. eğer bir gebelik olsaydı yarın 7. haftanın ilk günü olacağından hormonların testi yanıltmayacak kadar çoğalmış olacağına inanıyorum. bu nedenle negatif sonucun doğru olması gerekiyor. hepinizin çok üzüldüğü bu duruma ben sevindim maalesef... inşallah bir kaç yıl içinde ben de buradan anne olacağımı müjdelerim sizlere ve en kısa zamanda sizlerin müjdeli haberleirni duyarım. çok teşekkür ederim ilginiz için.

doktora ve psikoloğa aynı anda başla bence senin sorunun bitecek arkk tavsiyeme uy bence umutla kal

bence de hamile değilsindir. dediğin gibi stresde aksaklık yapar.zaten 6 haftalıksa eger belirtilerin ortaya cıkması lazımdı. öncelikle göğüslerde asırı hassasiyet ve ağrı. ama sen yinede bir test yap.ama bence değilsindir.

X