endoskopik yüz germe

Nasıl bu kadar hızlı şişlikleriniz indi benim kaş endoskopic alın germe yapilldi 10 ci gündeyim
Selamlar koca formda alın germe ile alakalı hiç bilgi yok. Rica etsem bilgi verir misiniz. Benim alnımda çöküntü oluştu. Yana döne bi dr arıyorum. Ama yok. Sizin dr kimdi alın germe için te kadar fiyat ödediniz ve şikayetiniz neydi? Özelden de yazabilir siniz. Sevgiler

Yakup avsar benim doktor ben başka işlemlerle birlikte yaptırdım

Merhaba nasıl oldunuz , sonuçtan memnun musunuz? Kime yaptırdınız?
Ben de yaptırmak istiyorum ama iyi bir dr arıyorum.

Merhaba bende endoscopik yuz germe ameliyati olmayi düsünüyorum ama korkularim var mesela agri cok oluyor mu ve bu ameliyatin riskleri nedir kaliciligi nedir ve en önemlisi ilerdeki yillar da tekrardan yapilmasi gerekirmi bu ameliyatin bazi insanlar bir kere operasyon gecirirsen 5yil sonra bir daha olmalisin diyorlar olmazsan yüz cirkin olur diyorlar cok kararsizim yardimci olursaniz cok sevinirim Tesekkur ederim

Merhaba Ben de endoscopik dörtlu ameliyati olmayi düsünüyorum ama korkuyorum agrili bir operasyon mu ilerdeki yillar da tekrardan yaptirmak gerekir mi bu operasyonu hani bazi insanlar söyle söylûyorlar bu ameliyati bir kere olursaniz yüz hep ister diyorlar siz ne zaman oldunuz kime oldunuz sonuctan memnunmusunuz pismanlik varmi agri nasil oluyo Tesekkur ederim yardimci olursaniz cok sevinirim Tesekkur

Merhaba bende ayni ameliyati olmayi düsünüyorum ama korkuyorum agrili bir operasyon mu yada siz sonuctan memnunmusunuz pismanlik var mi 39 yasindayim ama emin degilim bu ameliyati olmayi cok istiyorum ama korkuyorum Hadi kötü olursa diye resimlerinizi gôrme sansim var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…