endoskopik yüz germe

Arkadaşlar yüz gerdirme emelyatı yaptırıb yüzünde hemotom olan oldumu ve naaptı,lütfen acil yazın,sayfada yeniyim emelyat oldum ama yüzümde hemotom var ve iyileşmiyo, doktorum zamanla geçer diyo (((( çok depresyondayım bilgisi olanlar yazsın lütfen.

Arkadaşlar yüz gerdirme emelyatı yaptırıb yüzünde hemotom olan oldumu ve naaptı,lütfen acil yazın,sayfada yeniyim emelyat oldum ama yüzümde hemotom var ve iyileşmiyo, doktorum zamanla geçer diyo (((( çok depresyondayım bilgisi olanlar yazsın lütfen.

Ben 2009 yılında ortayüz germe ameliyatı olmuştum ve ameliyat esnasında yanağımda kanama olmuş, sanırım bu hematom oluyor ama ben uyanmadan yanağımı delerek biriken kanı boşaltmış doktorum, yüz ameliyatlarında da bu tarz riskler oluşabiliyor, sizdeki hafif düzeyde bir kanamadır sanırım o sebeple doktorunuz ek bir müdahaleye gerek duymamış olabilir. Ne kadar oldu ameliyat olalı? Eğer yeniyse zaten ilk aylar bayağı sıkıntılı geçiyor şu an yaşadığınız sorun hematom dan kaynaklı olmayabilir, normalinde zaten iyileşme dönemi meşakkatli olan bir ameliyat eğer zamanla geçer diyorsa doktorunuzun söylediği iyileşme sürecini bir tamamlayın bakalım. Çok geçmiş olsun.

3 hafta oldu emelyat oldum,emelyatdan 1 hafta sonra kanama oldu doktorum şehir dışundaydı 1 hafta sonra geldi geldiyinde orası sertleşmişti zamanla geçer dedi ama hiç bir deyişkenlik yok aynı duruyo ben yurtdışından geldim ve gidiyorum,orda sert bir kitle var ve çok çirkin duruyo,ya geçmezse diye korkuyorum.((((

3 hafta oldu emelyat oldum,emelyatdan 1 hafta sonra kanama oldu doktorum şehir dışundaydı 1 hafta sonra geldi geldiyinde orası sertleşmişti zamanla geçer dedi ama hiç bir deyişkenlik yok aynı duruyo ben yurtdışından geldim ve gidiyorum,orda sert bir kitle var ve çok çirkin duruyo,ya geçmezse diye korkuyorum.((((

Anladım, sizde sonrasında bir komplikasyon oluşmuş ve doktorunuz da yüzünüzü gördü ve zamanla geçer dediyse geçecektir... Sıcağı sıcağına görme imkanı olsaydı belki müdahale ederdi ama sertleşmişse şu an için yapılacak tek şey beklemek herhalde ki öyle demiş. Kontrollere gidip gelme imkanınız olacak mı? Yurt dışındasınız, dr'la iletişimde olmaya çalışın. Kime ameliyat oldunuz? Şu an için yine de panik olmayın yüz ameliyatında sonuçlar geç alınıyor maalesef.

öncelikle geçmiş olsun herşeyin kötüsünü düşünmeyin doktor geçer demişse bence de geçecektir biraz sabredin sadece

doktorunuzun ismini öğrenebilirmiyiz?

Çok teşekkür ederim cevapladınız için, kontrola gitme kibi bi imkan yok yurtdışındayım,döndüm bile,isim vermem burda etik olmaz ama çok araştırmıştım ve ünlü bi doktor çok da para verdim,ama ilgisini beyenmedim,tam yüz germe yaptırdm 1 gün sonra tatile gitdi,doktoru bulamyodm kontrol için, parasın aldı yaptı gitdi,1 ay olcak 1 kes ancak kontrola girdim oda kalidorda bi baktı o kadar, bakalım noolcak, depresyondayım (((

Çok teşekkür ederim cevapladınız için, kontrola gitme kibi bi imkan yok yurtdışındayım,döndüm bile,isim vermem burda etik olmaz ama çok araştırmıştım ve ünlü bi doktor çok da para verdim,ama ilgisini beyenmedim,tam yüz germe yaptırdm 1 gün sonra tatile gitdi,doktoru bulamyodm kontrol için, parasın aldı yaptı gitdi,1 ay olcak 1 kes ancak kontrola girdim oda kalidorda bi baktı o kadar, bakalım noolcak, depresyondayım (((

Doktorun ismini vermede bir sakınca yok, daha doğrusu yasak falan değil, hepimiz bildiriyoruz ki burada araştıran insanlara fikir versin, olumlu ya da olumsuz referans olsun., yine de siz bilirsiniz tabii ki. Anladığım kadarıyla tatile gideceğinden sizin haberiniz yoktu, kontrol için de randevu ayarlaması falan da yapılmadı evet davranış olarak hiç hoş değil. Yüzünüz için çok erken evredesiniz şu an bir çok olumsuzluk yaşamanız doğal, insan kendini çok çirkin hissediyor ama bu bir süreç, maalesef zorlu bir yol, sizin sadece zamana ihtiyacınız var....Zamanla yüzünüz oturunca moralinizde yerine gelecektir. Şimdilik sağlıcakla kalın.

Belirli estetik cerrahlar var , özellikle iş keyfe kaldıysa en iyisi takip edilmeli janlarım :) Bi de ameliyat öncesi iyice ne yapılacak ne edilecek bilgi edinin , garanti olsun işin geri dönüşü yok , Doktor tavsiyeleride alabiliriz. Bir kaç kişiden estetikport u duydum. Tayfun hoca varmış bir iki programda da konuşmalarına rast gelmiştim. Daha erken belki ama cesaretimi ancak toplarım 10 yıl sonrasına :) Cesaretinden dolayı da tebrik ediyorum seni canım umarım memnun kalırsın. :)

Evet bnde yuz germe ameliyati oldum. Doktorum nazım durak. İnanılmaz derecede memnun kaldim. Kesinlikle yüzümde şişlik ve morluklar yok.bugun ameliyat olali 4cu günü.hala dikişlerim alinmadi.yeni ameliyat oldum.cok ince estetik dikişler atmis saolsun doktorum.2ci günü disari ciktim kadanaxsapka takıp çünkü ne şişlik nede morluk var. Yuzum 10 yaş gençlesmis. Herkese kesinlikle tavsiye ederim..

Evet bnde yuz germe ameliyati oldum. Doktorum nazım durak. İnanılmaz derecede memnun kaldim. Kesinlikle yüzümde şişlik ve morluklar yok.bugun ameliyat olali 4cu günü.hala dikişlerim alinmadi.yeni ameliyat oldum.cok ince estetik dikişler atmis saolsun doktorum.2ci günü disari ciktim kafama sapka takıp gezmeye gidiyorum her yere çünkü ne şişlik nede morluk var. Yuzum 10 yaş gençlesmis. Herkese kesinlikle tavsiye ederim..

Dikişlerim alinmadi. Görmek isteyene resim atabilirim. Kesinlikle cok kolay konforlu bi ameliyat gecirdim.rahatlıkla disarida gezebiliyorum.

Merhaba yüz germe ameliyatı olmuşsunuz öncelikle geçmiş olsun kime oldunuz ve ne kadar ödediniz tabi birde memnuniyeti niz

Geçmiş olsun .Şimdi nasılsınız .7marım herşey yolundadır..Biraz ameliyat süreci ve fiyat hakkında bilgi verebilitmisiniz

Bende endoskopik yüz germe ameliyatı oldum.4 işlem aynı anda yapıldı.Üst göz kapağı , alt torbalar, sarkan yanaklar kaldırıldı ve kaşlar çok hafif kaldırıldı.
öyle ağzımın içinden kesi falan yok.alnımın üstünden saç aralarından açılan minicik kesilerle yapıldı.ne ağrı ne sızı hiç bir şey olmadı..fakat anormal şişiyor.şişlikler biraz rahatsızlık veriyor tabii.ilk 10 günde hiçbir morluk kalmadı bende.3 haftanın içindeyim şu anda çok hafif şişliklerim kaldı .15 günden sonra gözlüklerimi takıp sokağa çıkmaya başladım.Ama doktorumun demesine göre tam sonucu 2 ay bitiminde görebilirmişim.Daha şimdiden değişimin farkındayım.en az 10 yıl gibi bir fark oldu .çok mutluyum.Çok korkuyordum çok araştırdım ama sonuç mükemmel oldu çok mutluyum.:KK64::KK64:Sizlerlede paylaşmak istedim .İsteyenlere dah fazla bilgi verebilirim
Merhabalar öncelikle hayırlı olsun ameliyatının saglikli günlerde diyelim doktorunuzun paylaşa bilirmisiniz bende mini yuz germe ameliyatı olmak istiyorum

Bende endoskopik yüz germe ameliyatı oldum.4 işlem aynı anda yapıldı.Üst göz kapağı , alt torbalar, sarkan yanaklar kaldırıldı ve kaşlar çok hafif kaldırıldı.
öyle ağzımın içinden kesi falan yok.alnımın üstünden saç aralarından açılan minicik kesilerle yapıldı.ne ağrı ne sızı hiç bir şey olmadı..fakat anormal şişiyor.şişlikler biraz rahatsızlık veriyor tabii.ilk 10 günde hiçbir morluk kalmadı bende.3 haftanın içindeyim şu anda çok hafif şişliklerim kaldı .15 günden sonra gözlüklerimi takıp sokağa çıkmaya başladım.Ama doktorumun demesine göre tam sonucu 2 ay bitiminde görebilirmişim.Daha şimdiden değişimin farkındayım.en az 10 yıl gibi bir fark oldu .çok mutluyum.Çok korkuyordum çok araştırdım ama sonuç mükemmel oldu çok mutluyum.:KK64::KK64:Sizlerlede paylaşmak istedim .İsteyenlere dah fazla bilgi verebilirim
Merhabalar öncelikle hayırlı olsun ameliyatının saglikli günlerde diyelim doktorunuzun paylaşa bilirmisiniz bende mini yuz germe ameliyatı

Geçmiş olsun .Erhan Eryılmaz mı doktorunuz , ben de çok araştırdım , kimse ip askı , örümcek ağı gibi yöntemlerden memnun kalmamış , orta yüz germe için en çok onun ismini duydum, fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz lütfen ?

X