Enfeksiyon nedeniyle aşırı kanamalı düşük

sunny00

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
43
26
29
Merhabalar
5.tüp bebek denememde hamile kaldım ama enfeksiyon nedeniyle 6+6 günlükken düşük yaptım.Avuç içi kadar pıhtılarla aşırı kanamam oldu.Aşırı kanama nedeniyle 3 tüp kan verildi.
Acaba benim gibi olan varmı aranızda?Kaç ay sonra tekrar tüp bebek deneyip hamile kaldınız?

geçmiş olsun cnm.bebeğin haftası küçük olduğu için 2regl dönemi beklemeni tavsiye ederim.ve mutlaka denemeden önce vajinal kültür idrar ve crp baktır.ben düşükten sonra baya bir antibiyotık tedavısı gördüm.

geçmiş olsun cnm.bebeğin haftası küçük olduğu için 2regl dönemi beklemeni tavsiye ederim.ve mutlaka denemeden önce vajinal kültür idrar ve crp baktır.ben düşükten sonra baya bir antibiyotık tedavısı gördüm.
Çok teşekkür ederim sanada çok geçmiş olsun canım.Doktorum 6 ay korunmamızı söyledi.Kan hapı verdi kan sonuçlarım iyi ama kist oluşmuş bi kaç ay sonra muhakkak kaybolur dedi.

Çok teşekkür ederim sanada çok geçmiş olsun canım.Doktorum 6 ay korunmamızı söyledi.Kan hapı verdi kan sonuçlarım iyi ama kist oluşmuş bi kaç ay sonra muhakkak kaybolur dedi.
evt cnm bende de kist oldu geçiyor hemen.6ay neden bekletıyor? Ben 17 haftalk düşük yaptm ama drum 3.regl ile başlayabılırsn dedi

Çok teşekkür ederim canım 🥰Malesef nerden enfeksiyon kaptığım belli değilmiş.
oluyor maalesef cnm bende 2ay önce 17haftalık oğlumu enfeksiyon nedeniyle kaybettim çok büyük badireler atlattım inan.ve nasıl oldu nerden kaptım aklım almadı.ama başa gelenden kaçış yok

Senin baya ilerlemiş hamileliğin.Peki kanaman nasıldı?
önce leke geldi 2gun sonra aşırı yoğun kanama oldu hastane de yat cık 2defa ama kanamalar hiç durmadı afedersin oluk oluk kan kaybettim ben. Kanım 22ye düşmüştü.1.5ay hiç durmadan kanadı enfeksıyon kana karıstı rahim içi komple enfekte oldu.en sonda bebegın suyunu snrada böbregını tüketti;( cok geç frkedilmişti enfeksıyn halada tedavi kntroller sürüyor

önce leke geldi 2gun sonra aşırı yoğun kanama oldu hastane de yat cık 2defa ama kanamalar hiç durmadı afedersin oluk oluk kan kaybettim ben. Kanım 22ye düşmüştü.1.5ay hiç durmadan kanadı enfeksıyon kana karıstı rahim içi komple enfekte oldu.en sonda bebegın suyunu snrada böbregını tüketti;( cok geç frkedilmişti enfeksıyn halada tedavi kntroller sürüyor
Ayy canım sen daha kötü olmuşsun.Rabbim bi daha göstermesin inşallah.🙏

X