Enfeksiyon primolut progesteron kullananlar

Alvaro morte

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2019
795
898
39
Arkadaşlar merhaba. Geçirdiğim süreçleri tekrar tek tek yazmak istemiyorum. Kısaca Aralık ayında rahim filmi çekildi,sol tüp tıkalı rahim ağzı dar ve tıkalı çıktı. Doktor açtığını söyledi. Yine hamile kalamadım. Geçen başka doktora gittim,sonuçlarıma baktı. Akıntım da her zaman olurdu. Yeni doktorum tüpün enfeksiyondan tıkanmış,doktorun güçlü bir tedavi uygulaması gerekiyordu dedi. Reglimin 3. Günü gittim. Bi takım tahliller yaptı. Tahlil sonucunu beklemeden enfeksiyon tedavisine başladı. İlaç ve 6 tane iğne verdi. Onlar bitince bi antibiyotik ve biokadın fitil verdi 14 günlük. Bu tedaviler devam ederken 14. Gün yumurtladım ve tedaviye devam ettim bu süreçte. Ve bana 15. Günden itibaren kullanmam için primolut verdi. Günde iki kere 15 gün içeceksin dedi. Bittikten sonra yanıma gel dedi. 29 nisanda gideceğim. Ama bugün erken gebelik testi yaptım. 26. Günündeyim ve negatif çıktı. İlacı gebelik kolay oluşsun diye verdi sanırım bi de enfeksiyon da temizliyormuş. Normalde 28 de bir adet olurum. Bu ilaç 30. Günümde bitecek. Ama yine de gebelik olsaydı çıkardı değil mi 😞

X