Enfeksiyon

Sadus28

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
182
170
33
Kızlar Allah aşkına yardım edin 1 aya yakındır idrar yolu enfeksiyonum var doktorlara gittim antibiyotik verdiler ama fayda etmedi eşimle çocuk düşünmeye başlıcaz ramazandan sonra ama önce benim bu sorunumu çözmem lazım malum hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu zaten başlı başına bir sıkıntı benim gibi bu durumu yaşayan ve kurtulan varmı ve nasıl kurtuldunuz banada yardımcı olun lütfennn 😥😥😥

Benim de hamileliğinde çok oluyo bol su icin bide soğan kürü yapiyolar sanirim bunun icin onu bi arastirin

Su ve sirkeyi bir geniş kapta karıştırın içine oturmayı deneyin benim doktorum önermişti.

geçmiş olsun aynı durumdayız şuan yanma ve akıntım var sürekli oluyorum çocugu erteliyoruz sürekli drlar antibiyotik verip yolluyolar çok sıkıldım bu durumdan Allah kurtarsın hepimizi🙏🏻

Kızlar Allah aşkına yardım edin 1 aya yakındır idrar yolu enfeksiyonum var doktorlara gittim antibiyotik verdiler ama fayda etmedi eşimle çocuk düşünmeye başlıcaz ramazandan sonra ama önce benim bu sorunumu çözmem lazım malum hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu zaten başlı başına bir sıkıntı benim gibi bu durumu yaşayan ve kurtulan varmı ve nasıl kurtuldunuz banada yardımcı olun lütfennn 😥😥😥
İdrar kültürü verin. Ya da vajinal kültür. Hic sanmadığımız hastalıklar cıkabiliyor arkadaslar. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar var. Gonore, clamidya, trikomanas gibi.. kadınları idrar yollarıyla etkiliyor bu tip mikroplar.

Merhabalar, ben geçen seneden beri geçmeyen bir idrar yolları enfeksiyonu ve akıntı, yanma yaşıyordum. Yanmanın vajenden mi yoksa idrar yollarından mı kaynaklandığını anlamıyordum. İdrar testi verdim enfeksiyon çıktı gerçekten her gittiğim doktor antibiyotik verdi ama inan idrar yolları enfeksiyonları için sadece SU net bir tedavi hiç bir doktora gitmeye gerçekten gerek yok 3-4 gün boyunca 3 litre su içerek kurtuldum. Yanma ve akıntı içinde içmediğim antibiyotik gitmediğim kadın doğum doktoru kalmadı. En son inanılmaz bir yanmayla doktora gittim enfeksiyon dedi ve yine antibiyotik verdi Ornisid ford diye ve Cleocin vajinal krem verdi gece yatarken kullanıyım diye birde burn off yıkama solüsyonu verildi onuda günde 1 kez kullanıyorum nedendir bilmem yannam geçti doğru antibiyotiği bulmamdan mı bilemiyorum ama ben bunların yanında sıvı propolis ve arı polenide tüketiyorum bire Probien diye bir destekleyici probiyotik kullanıyorum ve bol su içiyorum daha 3.günüm yani demek istediğim idrar yolu enfeksiyonu zannettiğiniz bazı şeyler vajinal enfeksiyon olabiliyor ve bazı enfeksiyonlar dirençli oluyor, kesinlikle bir doktora gidip kültür testi falan yaptırın ben kontrole gidince kültür testi istiyeceğim geçti mi acaba diye.

Canım önce sakin ol. İyleşeceğine inan. Ben bu enfeksiyonla 6 sene uğraştım. Eşin önce Bi ürolojiye görünsün belki ondan size bulaşıyordur. Sonra sizde bi enfeksiyon polikiliniğine gidin ürolojiye de görünün. Doktor doktordan üstündür. Eminim buna bi çare bulucaklardır. Bide maydanoz suyu her gün sabah bi bardak için. İnşallah iyi gelicektik.

X