Börekler Enfes ev börek tarifleri

İşte favori böreğim ;

• Ankete Katılan
    522
  • Anket Kapalı .
derin mevzular :KK1:
psikolojim gereği bu ara yemek yarışması kaldıramam iyi iş çıkaramam:KK53::KK53:

bencedeeee çok güzel bir kategori..

seninle yarışmayı çok isterim canım çok keyif almıştım pasta yarışmasında bunu gönülden söylüyorum:KK16:
ve yine çok güzel iş çıkaracağından eminim...

kim ne zaman nerdeee nasıl töbe ettirdi:KK53::KK53::KK37:
canım özel mevzularım var bu ara biraz karışığım aslında yarışmaya katılmam kafamı dağıtır iyi olabilirdi belki ama tembelliğim üstümde depresif takılıyorum..tedaviye başlayabilirim ya da onun gibi şeyler herşey karman çorman durumda ondan öyle dedim...
hım anlıyorum canım. daha kategori çokkkkk keyfin yerine gelsin, katılırsın:KK19:

(yehuuuu:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK62::KK62::KK62::KK66::KK66::KK66::KK66::KK53::KK53::KK53::KK53:)

Son düzenleme:
derin mevzular :KK1:
psikolojim gereği bu ara yemek yarışması kaldıramam iyi iş çıkaramam:KK53::KK53:

bencedeeee çok güzel bir kategori..

seninle yarışmayı çok isterim canım çok keyif almıştım pasta yarışmasında bunu gönülden söylüyorum:KK16:
ve yine çok güzel iş çıkaracağından eminim...

kim ne zaman nerdeee nasıl töbe ettirdi:KK53::KK53::KK37:
canım özel mevzularım var bu ara biraz karışığım aslında yarışmaya katılmam kafamı dağıtır iyi olabilirdi belki ama tembelliğim üstümde depresif takılıyorum..tedaviye başlayabilirim ya da onun gibi şeyler herşey karman çorman durumda ondan öyle dedim...

Cok tesekkür ederim cnm.Bende senle tekrar yarismak isterdim.Sorunlarini halledip,gelecegini umuyorum yinede:KK16:

Ben bu gazla kac cesit tatli yaparim artik bilmiyorum:KK9:

Cok tesekkür ederim cnm.Bende senle tekrar yarismak isterdim.Sorunlarini halledip,gelecegini umuyorum yinede:KK16:

Ben bu gazla kac cesit tatli yaparim artik bilmiyorum:KK9:

inşallah canım...
valla çok çeşit yap bence ben çok mutlu olurum dedim ya sütlü tatlıcıyım en ilgimi çeken bu kategori çok merak ediyorum değişik güzel tarifleri bekliyorum...

o pegasus, datlu benim:KK53::KK53::KK53::KK53:

oyyyy büyük hata ettim tatlı pegasus datlu sensin :KK19::KK16::KK1:

kk da takılıp laf yetiştirecem diye kakaolu kekim azcık kavrulmuş neyse Allahtan kakaolu fazla pişmiş yerlerini kakaoluya ondan öyle der kurtarırım:KK1:

Ben de son sayfalara bakmiyorum da sütlü tatlilar olsa keske diyodum :KK1:

X