Börekler Enfes ev börek tarifleri

İşte favori böreğim ;

• Ankete Katılan
    522
  • Anket Kapalı .
Kendime hakim olamazsam ben de katılabilirim:KK9: :KK53::KK56:

kendine hakim olma akışına bırak hayatı:KK9::KK9::KK9:

295191_436155499789119_998619828_n.jpg

ama ben bu minnaktan istiyorum beraber mutfakta yemekler yapıp kk da yemek yarışmasına katılmak istiyorum ömür boyu:KK53::KK53::KK53::KK53::KK9::KK9:

Son düzenleme:
kendine hakim olma akışına bırak hayatı:KK9::KK9::KK9:
ama ben bu minnaktan istiyorum beraber mutfakta yemekler yapıp kk da yemek yarışmasına katılmak istiyorum ömür boyu:KK53::KK53::KK53::KK53::KK9::KK9:
Sen katılacak mısın:KK19:
İnşaallah canım bu yarış sana uğur getirsin çifter çifter nasip etsin inşaallah:emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::KK16:

Sen katılacak mısın:KK19:
İnşaallah canım bu yarış sana uğur getirsin çifter çifter nasip etsin inşaallah:emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::KK16:

Amin Nevrestecim...
Ben her kategoriye en başta katılsammı acaba diyorum anca son iki yarışmada nasip oldu şimdide emin değilim ne yaparım düşünmedim başvuru süresi uzun zamanla netleşir sanırım...

Son düzenleme:
Çok güzel bir katoğori :KK9:katılımı bol olur değişik bol tarifli lezzetli bir yarışma olur :KK16:

Amin Nevrestecim...
Ben her kategoriye en başta katılsammı acaba diyorum anca son iki yarışmada nasip oldu şimdide emin değilim ne yaparım düşünmedim başvuru süresi uzun zamanla netleşir sanırım...
Bu seferde katılırsın:KK19::KK56::KK16:
Ama bu çok tatlı maşallahhhhhhhhhhhhh :nazar:
Bende istiyorum bundan :)
Allah gönlünüze göre versin canım:emir_bebek::nazar:Çifter çifter nasip etsin inşaallah:KK16:
Çok güzel bir katoğori :KK9:katılımı bol olur değişik bol tarifli lezzetli bir yarışma olur :KK16:

Sen de katılmayı düşünmez misin fıstığım:KK19: :KK52:

Millet yenilgiye doymaz sen birinciliğe şekerim maşallah sana :nazar:

Birinciliğe doymamakla ilgisi yok ki katılma isteğimin ben cidden keyif alıyorum hazırlık aşaması foto çekmek yayınlayıp sonra güzel yorumlar almak çok mutlu ediyor beni sonunda birincilik gelirse tabiki çok güzel.Fırsatım olursa tüm kategorilere katılmak isterim.Ne kadar çok tarif o kadar iyi benim için bilmediğim şeyleri öğrendim mesela şeker hamuru ile birşeyler yapmayı çok seviyorum ama hep bilindik yöntemlerle şeker hamuru yaparken elossa dan lokumla şeker hamuru yapılabileceğini öğrendim.Bunun gibi detaylar var not aldığım.Sadece bir yarış değil anlayacağın.

Birinciliğe doymamakla ilgisi yok ki katılma isteğimin ben cidden keyif alıyorum hazırlık aşaması foto çekmek yayınlayıp sonra güzel yorumlar almak çok mutlu ediyor beni sonunda birincilik gelirse tabiki çok güzel.Fırsatım olursa tüm kategorilere katılmak isterim.Ne kadar çok tarif o kadar iyi benim için bilmediğim şeyleri öğrendim mesela şeker hamuru ile birşeyler yapmayı çok seviyorum ama hep bilindik yöntemlerle şeker hamuru yaparken elossa dan lokumla şeker hamuru yapılabileceğini öğrendim.Bunun gibi detaylar var not aldığım.Sadece bir yarış değil anlayacağın.

Tamam canım katıl kolay gelsin

Yarışma kategorisi : Börekler
- Malzemeler, yapılış aşamaları ve sunum şekli olarak her şey fotoğraflanıp sunulmalıdır.
- Malzemeler detaylı olarak listelenmelidir,
- Can alıcı püf noktaları çok net olarak verilmelidir,
-Yarışmaya katılırken kendinize sanal bir sponsor bulmuş gibi sponsor lansmanı yapılmalıdır bu isteğe bağlı (Pınar Süzme Yoğurt, Mahalle Kasabı Kazen Abi sponsorluğunda gibi ...)

Katılım başlama tarihi : 19 Ağustos 2013
En son başvuru tarihi : 08 Eylül 2013 / 23:00 Pazar
Oylama başlama tarihi : 09 Eylül 2013
Oylama bitiş tarihi : 15 Eylül 2013 / 23:59 Pazar

X