Saç Uzatma Yöntemleri Entele Otunu Bulamayanlara Alternatifler

s*e*l*i*n

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
365
8
entele bulamayanlar için anternatifler
bana baharatçı kekik ile karanfili kaynat aynı işi görür dedi
sizinde böle anternatifleriniz warsa paylaşıma bekliyorum:sm_cool:
entele bulamadım diye üzülmeyinlaelaelaelaelae

Peki ne kadar kekik ne kadar karanfil bunlarıda yazarsan çok iyi olur.Ben bulamadım enteleyi ve acilen saçlarımın uzamasın lazım.

entele bulamayanlar için anternatifler
bana baharatçı kekik ile karanfili kaynat aynı işi görür dedi
sizinde böle anternatifleriniz warsa paylaşıma bekliyorum:sm_cool:
entele bulamadım diye üzülmeyinlaelaelaelaelae

tatlım bir dene sana iyi gelirse yaz bizde deneyelim..herkafadan bir ses çıkıyor neyapacagımızı şaşırdık artık...ben enteleyi 3 sefer kullandım..gerçektende fark etti saçlarım...ama artık bıraktım yapmayı sadece15 günde bir bademyağı sürüyorum..okadar..sevgiler..

bende zencefil duymuştum kız her gece yap dedi zencefili bir kullanımlık cezvede kaynatın saçınıza yetecek kadar suda zaten tahta gibi bişey şöyle iki üç parça yapın sürüp yatın...yani yarın tekrar yaparım diye fazla yapmayın ben kavanozda beklettim küflenmişti.kokusu nfalan yok kolay ama saçımı kestiler bende enteleyi bulunca onu görmedi gözüm hızlı uzasın diye

arkadaslar bu kekik karanfil olayını dün denedim ilk defa ama ilk kez kullandıgımn için size yanls bişey sölemek istemiyorum o yüzden 1 ay sonra felan sonucu söylerim size bi de bi yerde okumustum karanfille kaynattıgımız suyu içenler varmıs sacı gürleştiriyomus ben de sacıma sürdügüm karanfilli kekikli suyu içtim tadı cok kötü degil ama cok güzel de degil onu da içicem su ans acıma bunların dısında bişey uygulamıyorum cunku yaglarım bitti ve gidip almaya üşeniyorum:KK70: sonuctan haberdar ederim:)

inşallah olur canım gelecek haftasonu ben de karanfil alıp deniycem kekik ve karanfil kişinin allerjisi olmadıkça zararlı olabilecek şeyler değil entelenin ne olduğu belirsiz yağlar işe yarıyor ama bekletmesi durulaması zaman alıyor kekik ve karanfil işe yararsa epey rahatlarız ben de dün adaçayı ve papatya kaynattım saçımı onunla duruladım çok pratik yıkamaya bile gerek yok ondan sonra saçım sanki hacim kazandı annem de sordu ne yaptın saçına diye adaçayı saç dibindeki yağ fazlasını alırmış saçlarım ondan öyle dolgun göründü demek ki saç dipleri yağlı olan arkadaşlara tavsiyem diplere sürsünler denemekte fayda varşakkıdı

ısırgan otunu kaynatıp suyunu saça sürmenin de faydalı olduğunu duymuştum ancak denemedim

arkadaslar bu kekik karanfil olayını dün denedim ilk defa ama ilk kez kullandıgımn için size yanls bişey sölemek istemiyorum o yüzden 1 ay sonra felan sonucu söylerim size bi de bi yerde okumustum karanfille kaynattıgımız suyu içenler varmıs sacı gürleştiriyomus ben de sacıma sürdügüm karanfilli kekikli suyu içtim tadı cok kötü degil ama cok güzel de degil onu da içicem su ans acıma bunların dısında bişey uygulamıyorum cunku yaglarım bitti ve gidip almaya üşeniyorum:KK70: sonuctan haberdar ederim:)

Nasıl hazırladığını yazar mısın?

arkadaslar zencefili maske vardi sac icin bilien varsa yaziversin okudugum yeri bulamiyorum:1hug:

Selam Arkadaslar. Ben Berlinde Yasiyorum Ve Entele Otunu Bulamadim. Almancasini Bilen Varsa Lütfen Söyleyin Yada Hintcesini... Bare Hintlilere Bi Sorayim. Almanlar Entele Diye Seyden Hic Birsey Anlamiyorlar...

Tskkk

dün aksam eve gittim vardı malzemeler yaptım
karanfil keki kaynattım biraz soguyunca sirke koydum
bide susam yağı kattım içine
(sirke ile susam yağını ölesine koydum )
2 saat beklettim yaprak dökümü basladı
sürdüm bitincede yıkadım :) saclarım
acayip yumusak oldu anlatamam
saç kremi sürmediğim halde haftada
2 kere yapcam gelişmeleri yazarımm

X