Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Enza home hakkında

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

goqce

enes nefesim
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
1.824
3.458
Merhaba kızlarr
Enza home ürünlerini kullanan var mı aranızda ? Ben alegra koltuk yatak ve yemek takımını beğendim almayı düşünüyorum fikirlerinize ihtiyacım var ☺️

canım aldınmı almadınmı bilmiyorum kimsede yorum yapmamış ama 2 teyzemde kendi evlerinde koltuklarını kullanıyor, biri köşe biri çekyat ikiside çok memnun. Ablamda yatak baza ve başlığını almıştı. ( Enza & Yataş) oda çok memnun. Bence enza biraz basic modeller yapıyor. yani şeklini beğendiysen kalite konusunda hiç düşünme derim

canım aldınmı almadınmı bilmiyorum kimsede yorum yapmamış ama 2 teyzemde kendi evlerinde koltuklarını kullanıyor, biri köşe biri çekyat ikiside çok memnun. Ablamda yatak baza ve başlığını almıştı. ( Enza & Yataş) oda çok memnun. Bence enza biraz basic modeller yapıyor. yani şeklini beğendiysen kalite konusunda hiç düşünme derim
Canım cok tesekkür ederim evet modellerini cok beğendim daha almadım nasipse alıcam bi ev tutabilsek ona göre dizcem inşallah

Aradan zaman geçmiş,aldınız mı acaba? Deneme vs şansınız oldu mu?genel olarak nasıl?

Merhaba kızlarr
Enza home ürünlerini kullanan var mı aranızda ? Ben alegra koltuk yatak ve yemek takımını beğendim almayı düşünüyorum fikirlerinize ihtiyacım var ☺️

merhaba canım biz koltuk takımımızı,tv ünitesini
enza-crystal-koltuk-takimi.jpg
Crystal-Tv-Unitesi.jpg
enza-crystal-koltuk-takimi.jpg
Crystal-Tv-Unitesi.jpg
enzamobilya-infinity-yemek-odası-.jpg
ve yemek masasını falan enza dan aldık.abimler 3 yıldır kullanıyorlar çok memnunlar inşallah biz de pişman olmayız.

bak fotoğraflarını da atayım sana

mobilya seçme konusunda düğün öncesi eşim ve bende çok titiz davranıyorduk enza home'dan önce başka markalara bakıp sonra oraya gidince resmen dünya varmış dedik ve şu an ürünlerini kullanıyoruz . enza home, nill's gibi markalardan kuşkunuz hiç olmasın derim kendim de test etmiş olarak :KK66:

merhaba canım biz koltuk takımımızı,tv ünitesini Eki Görüntüle 1737925 Eki Görüntüle 1737926 Eki Görüntüle 1737925 Eki Görüntüle 1737926 Eki Görüntüle 1737927 ve yemek masasını falan enza dan aldık.abimler 3 yıldır kullanıyorlar çok memnunlar inşallah biz de pişman olmayız.

bak fotoğraflarını da atayım sana
Bende enzayı seçtim canm hatta senn koltuk takımınn köşesini aldm üç aydır kullanıyoruz doğru karar vermişiz teşekkür ederimm

Canim kose takimi ve yemek odasini 4 yildir kullniyorum. Kose takimi iyi cikti ama yemek masam ve sandalyelerim sarardi malesef

Ben varım. Çok da memnunum/memnun kaldım.

Hayret ettim teslimatı yapanların çalışma şekline. Alışmamışım, adamlar kendi pisliklerini topladılar, arkada zibil bile bırakmadılar. İlk başta kırlentmiş, koltuk pufuymuş onları yukarı çıkarıp verdiler bana ki düşmesin, kirlenmesin diye. Sonra bir güzel mobilyaları çarpmadan çıkarıp monte edip gittiler.

Ama koskoca Samsung markasından buzdolabı aldım, apartman kapısından sokamadılar güya . Yahu aldığım mobilyalar, koltuk, dolaptan büyüktü.

Hem memnuniyetimi, hem memnuniyetsizliğimi yazmış oldum :KK48:

Yemek masaniz beyaz miydi peki?
Evet hem sandalyeleri hem masasi sarardi bak modelinide yollayayim sana ama kose takiminda sikinti olmadi hic sadece bardak koyasam kenarina izi kaliyor gerci oda geciyor sonra

Eklentiler

• IMG_20150201_104018.jpg
    IMG_20150201_104018.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 1.879
bende tasarım olarak en çok Enza'nın modellerini beğendim, biraz pahalı geldi bana ama yapacak bir şey yok :KK17:

Ezanın modelleri çok güzel. Ama kalitesinden hiç memnun kalmadım :KK43: keske almasaydım :KK43: 6 bucuk milyar para verdim bide sehpalarla :KK43:

Ezanın modelleri çok güzel. Ama kalitesinden hiç memnun kalmadım :KK43: keske almasaydım :KK43: 6 bucuk milyar para verdim bide sehpalarla :KK43:

çok üzüldüm gerçekten mi? o kadar övdüler birde mallarını :KK12: peki sorun nedir ne aldınız ve neden memnun kalmadınız?

X