Erdoğan: ''Geziciler, Paralelciler ve Bölücüler Bize Karşı Kol Kola Girmişler''

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
35.379
12.429
Veremezler.. Çünkü onlar düzeni değil, şahısı savunuyorlar..
O ne yaparsa mübahtır, kafası.. Sevsinler, bizene de, üzücü tarafı Allahın yarattığı kula koşulsuz teslimiyetleri..
Onların yarınına hiç bir şey kalmayacağını idrak edemiyorlar.. Çocukları nefes alamayacak, oksijensizlikten, çünkü doğa ve ağaç katli var hala..
Ülkede kan gövdeyi götürüyor, aman Allah rahmet eylesin, tü kaka terörist..
Her hakka sahip olduklarını düşünen, bu hakları o kişi sayesinde aldık diyen akıl, devletin başındaki reisi cumhur isterse terörüde bitirir, ağaç katliamınıda durdurur der.. Sonuçta onlara göre imkansızları başardı..
Özetle onlara gerisi teferruat..
Padişahım çok yaşa modundalar yani...
Allah ıslah etsin...

Brunella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
6.476
12.419
Padişahım çok yaşa modundalar yani...
Allah ıslah etsin...
Kimseyi seçimlerinden dolayı eleştirmek istemem aslında.. Ama bizim toplumca en büyük hatamız, seçtiğimizi yada seçeceğimizi sorgulamamak.. Yani biz bu adamı seçiyoruz ama bu adamın bizden menfaati ne demiyoruz..
Bazı vaatlerini yerine getirdi diye akp li arkadaşlar eksikleri görmezden geliyor, yanlışlara göz yumuyor.. O yanlışları sadece bazılarımı görüyor..
Allah aşkına lanetlenerek terör nerede bitti.. ? Milletin anasına söven adamın kazanacağı maden derdi nasıl bir C.başk nını bu kadar ilgilendirir?
İnan hafta sonları bazen havai fişek falan attıklarında bir şey oldu sanıyorum, Allah korusun..
Yani bilmiyorum..
Eskiden geyik muhabbetleri Ne Olacak Bu Memleketin Hali idi.. Şimdi o zamanları arar olduk..
Hakkımızda hayırlısı..

katikula

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
35.379
12.429
Kimseyi seçimlerinden dolayı eleştirmek istemem aslında.. Ama bizim toplumca en büyük hatamız, seçtiğimizi yada seçeceğimizi sorgulamamak.. Yani biz bu adamı seçiyoruz ama bu adamın bizden menfaati ne demiyoruz..
Bazı vaatlerini yerine getirdi diye akp li arkadaşlar eksikleri görmezden geliyor, yanlışlara göz yumuyor.. O yanlışları sadece bazılarımı görüyor..
Allah aşkına lanetlenerek terör nerede bitti.. ? Milletin anasına söven adamın kazanacağı maden derdi nasıl bir C.başk nını bu kadar ilgilendirir?
İnan hafta sonları bazen havai fişek falan attıklarında bir şey oldu sanıyorum, Allah korusun..
Yani bilmiyorum..
Eskiden geyik muhabbetleri Ne Olacak Bu Memleketin Hali idi.. Şimdi o zamanları arar olduk..
Hakkımızda hayırlısı..
Zaten eleştirilen seçimler değil. Fakat o düşünmüşse iyi düşünmüştür mantığı.
Ya da mantıksızlığı mı desek?
İrdelemeden dün hayır dediğine hayır onayı, bugün hayır dediğine evet demesine evet onayının sorgusuz verilmesi.
Anketlerde bile dediğin gibi vaatlerin %30 ü gerçekleşti deniyor.
Zaten çok da sorun değil bazı ban tellerine zamanlı basan Erdoğan o coşkuyu bu kişilere verdikçe hep aynı noktalar üzerinde dönüp dolaşıp diğer yapılmayanları ve yanlışları önemsememe boyutuna gelebiliyorlar.
Lanetliyoruz terörü, biraz da dünkü kardeş hdpye sıkıyoruz kuru sıkıdan olay bitiyor.
Evet kelle koltukta yaşıyoruz, sürekli ölümler sürekli bir acı ve birileri kalkıp refah arttı dediğinde delleniyorum inan ki.

kito_

Gülümse ! ne düşündüğünü bilmesinler..
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2013
3.066
4.691
‘bitaraf olan bertaraf olur’. Böyle yürüdük bu yolda.”

Bzde bir tarafız ama "sizden" daha doğrusu "senden" değilsek bertaraf edilmekle tehdit ediliyoruz.
Taraf tutmam gerekirse insanlığa taraf tutarım, Allah inancıma taraf tutarım.
Allah'ın yarattığı kullar arasında ayrım yapmadan yaşamaya taraf tutarım.
kimsin kimlerdensin demeden yaşamaya gayret ederim.
Bu makama gelip açık açık halkı tehdit etmek konumuna yakışmıyor diyeceğim ama bu konumu da beğenmiyor.

katikula

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
35.379
12.429
Bzde bir tarafız ama "sizden" daha doğrusu "senden" değilsek bertaraf edilmekle tehdit ediliyoruz.
Taraf tutmam gerekirse insanlığa taraf tutarım, Allah inancıma taraf tutarım.
Allah'ın yarattığı kullar arasında ayrım yapmadan yaşamaya taraf tutarım.
kimsin kimlerdensin demeden yaşamaya gayret ederim.
Bu makama gelip açık açık halkı tehdit etmek konumuna yakışmıyor diyeceğim ama bu konumu da beğenmiyor.
Hoşgeldin kito.
Uzun Zaman'dan beri yazmıyordun pek. Seninle rastlaşmak güzel.
Evet tutulacaksa insanlık tarafı tutulmalı.
Zaten halkın Başkan'ı değil de %50'nin Başkan'ı olmayı seçiyor...
Tarz böyle bir tarz.

kito_

Gülümse ! ne düşündüğünü bilmesinler..
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2013
3.066
4.691
Hoşgeldin kito.
Uzun Zaman'dan beri yazmıyordun pek. Seninle rastlaşmak güzel.
Evet tutulacaksa insanlık tarafı tutulmalı.
Zaten halkın Başkan'ı değil de %50'nin Başkan'ı olmayı seçiyor...
Tarz böyle bir tarz.

hoşbulduk Hoppa
arada bakıyorum ama haberler canımı çok sıkıyor yazmak istemedim.
birde burada bir ara bazı kişilerin yazdıkları çok germişti beni.