Erhan Çelik ve Gülben Ergen Boşanıyor..!

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Erhan Çelik ve Gülben Ergen, Boşanacaklarını Duyurdu
Boşanacakları yönünde çıkan haberleri Erhan Çelik doğrularken, Gülben Ergen de "Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur" dedi.
2014 yılında dünyaevine giren Gülben Ergen ile Erhan Çelik evliliğinde krizler yaşandığı iddia edilmiş, canlı yayına bağlanan Ergen iddialara "Üç oğlumla birlikte Amerika'ya gideceğim. Cevap hakkımı dönüşüme saklıyorum" diyerek net bir cevap vermemişti.

AÇIKLAMALAR PEŞ PEŞE GELDİ

Ancak Erhan Çelik, Ergen'den önce davrandı ve boşanma davası açtığını Twitter hesabından paylaştı. Çelik'in açıklamasından sonra Gülben Ergen de sessiz kalmadı.

erhan-celik-ve-gulben-ergen-bosaniyor.jpg

GÜLBEN ERGEN'DEN JET YANIT

Erhan Çelik'in Twitter paylaşımından sonra, Gülben Ergen de elinde tespih ve yüzüğünü çıkardığı görülen bir paylaşımla açıklama yaptı: "Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur… Kararım en hayırlısıdır… Bundan sonra yolum hep aydınlık ve ışıklıdır.

gulben_ergen_bosaniyor.jpg

İKİSİ DE "BENİM KARARIM" DEDİ

Art arda gelen 'benim kararım' açıklamaları kafaları karıştırdı.

kaynak: haberler.com

Gülben Ergen i yapmacık bulsamda bu evliliği takdir ettiğim,güzel bir evlilikti.Çok yakıştırıyordum birbirlerine.1,5 ay kadar önce eşime galiba ayrılacaklar dedim.Çünkü artık birbirleriyle ilgili değilde sadece çocukları ile ilgili paylaşımlar yapmaya başlamışlardı.Eminimki bu evlilik ikisininde dışında olan sebeplerden dolayı bitti.Bazen bazı şeyler vardır ki sen devam etmek istesende o faktörler ilişkiyi,evliliği yıpratır....Yakışan bir çiftti ve üzüldüm...

Adam dava açıp bunuda direk paylaşınca kadın baya bozulmuş gibi hissettim..

Başında belliydi..
Ben yaptım,hayır kararı ben aldım yarışmasına girmemeleri gereken bir yaştalar artık , keşke birlikte ortak bir açıklama sunabilselerdi.

Yani davayı kimin açtığının ne önemi var?

gülben ergen boyundan büyük sözler söylüyor hep ama sonu hüsran.Evliliği boyunca çok çarpıcı çok güzel ruha dokunur naif cümleler sarf ediyodu .nolllduuuu..demekki herşeyi çok bilip tek mükemmel insan sensin gibi konuşmayacaksın.ama şirincede ki evlilik fotoğrafları harbi güzeldi .keşke sürseydi ama nasibini doldurmuş bu evlilik.

gülben ergen izmirli bir mütahitle aldatmış diyorlar. günahını da almayayım tabii..

başından beri birbirlerine uyumlu bulmadım zaten hiç. ama yinede üzüldüm bir fan olarak. hayırlısı olsun

X