erkek arkadaşa hediye önerisi

z1d

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2022
64
-4
henüz cok yeni bir ilişkide erkek arkadaşa oldukça kısıtlı bütçeyle doğum günü hediyesi ne alınır?? daha önce bir sohbetimizde hediyenin ihtiyaca yönelik olmasını mantıklı bulduğunu söylemişti fakat kendisi her ihtiyacını hemen gideren biri bana pek fırsat kalmamış gibi hissediyorum..yine de bu fikirden yola çıkarak uygun fiyatlı bir termos düşündüm bilemedim ya beğenmezse diye birkaç alternatif daha düşündüm ama halihazırda kendisinde mevcut olduğu için beğenir mi diye tedirgin oluyorum. özetle fikirlere açığım yalnızca maddi değil manevi olarak da önerilere açığım.

henüz cok yeni bir ilişkide erkek arkadaşa oldukça kısıtlı bütçeyle doğum günü hediyesi ne alınır?? daha önce bir sohbetimizde hediyenin ihtiyaca yönelik olmasını mantıklı bulduğunu söylemişti fakat kendisi her ihtiyacını hemen gideren biri bana pek fırsat kalmamış gibi hissediyorum..yine de bu fikirden yola çıkarak uygun fiyatlı bir termos düşündüm bilemedim ya beğenmezse diye birkaç alternatif daha düşündüm ama halihazırda kendisinde mevcut olduğu için beğenir mi diye tedirgin oluyorum. özetle fikirlere açığım yalnızca maddi değil manevi olarak da önerilere açığım.
Ilgi alaninin oldugu seylere yonelebilursin misal kamp seviyorsa kamp makzemesi fotografciliktan hoslaniyorsa bununla ilgili hediyeker gibi gibi kucuk oldun fakat dusuldugubu hissettirecek bisey

Daha yeni zaten çok pahalı bir şey olmaması mantıklı.
Ben basite kaçıp kıyafet alıyorum genelde böyle durumlarda, kıyafete ihtiyaç asla bitmezz

Hıc bısey almam
O sana alsın

Ben eşime evlenmeden önce hediye olarak kıyafet alıyordum. Mesela bi deri ceket almıştım, bi kere sweatshirt, bi kere tişört ve saat almıştım. Ha birde parfüm.
O bana telefon ve sürekli parfüm falan almıştı birde kaban.

Kıyafet eksiği hiç bitmiyor valla sürekli ihtiyaç.

Ama termosun üzerine bişeyler yazıyorlardı eskiden Instagram'da o şekilde satış sayfaları vardı. Öyle bişey yapabilirsiniz tabi sever mi kullanır mı bilemem ben mesela okadar aşırı romantik şeyleri sevmem. Yanimda da o tür seyler taşımam. Ama eşim hediye etseydi böyle bişeyi ince ince düşünüp alması çok hoşuma giderdi. Kullanırdım evde. Bu karşıdaki kişiye bağlı.

Henüz çok yeni bir ilişkide hediye alacağımı sanmıyorum ama yeni derken nedir mesela kaç ay size göre yeni ? Ayrıca termos bana çok basit çok saçma geldi onun yerine şık bir mini organizasyon yapın daha mantıklı

Kıyafet en mantıklısı, az çok tarzını da görüyorsunuz.

K..ft dan tasarım bir tişört alabilirsiniz. Genelde bu markanın tişörtleri beğenilir..

Bir pasta yapıp götür bence.
Alma ama yapıp götür,hem daha ucaza denk gelir hemde ona özel olarak yapmış olursun.
İnsan,her daim acıkır sonuç olarak 😀

sevgilim bana termos alacağına hiçbir şey almasın hatta doğum günümde ölü taklidi yapsın daha iyi
yanlış anlama pahalı bi saat alacağım desen de aynı yorumu yapardım
manevi değeri olan bişeyler hazırlayıp biraz el emeği sergilersen daha tatlış olur
ne bileyim beraber fotoğraflarınızdan ufak bi albüm gibi
belki her birinin altına birer cümle ile romantik sözler yazabilirsin
illa ki bununla alakalı güzel fikirler vardır internette de

ihtiyaca yönelik mantıklı buluyorsa hiç düşünmeden kıyafet al derim. ben de böyle yapıyorum. param olduğunda sade fit kalıp siyah şık bir gömlek almıştım. sıkışıkken de sweat ve kısa kollu tişört aldım. hepsi sade dümdüz kıyafetler, işte dışarıda her yerde giyebilir. sevgilimin üstünde benim aldığım bir şeyi görmek çok hoşuma gidiyor :3
yapabiliyorsan uğraşmayı seviyorsan yanına bir de kurabiye yaparsın. mesela ben ıslak kurabiye yapmıştım çok beğenmişti. kakaoyu biraz fazla koyunca şekerden de kısınca browniye benzedi valla. mis gibi kutlarsınız✨

sevgilim bana termos alacağına hiçbir şey almasın hatta doğum günümde ölü taklidi yapsın daha iyi
yanlış anlama pahalı bi saat alacağım desen de aynı yorumu yapardım
manevi değeri olan bişeyler hazırlayıp biraz el emeği sergilersen daha tatlış olur
ne bileyim beraber fotoğraflarınızdan ufak bi albüm gibi
belki her birinin altına birer cümle ile romantik sözler yazabilirsin
illa ki bununla alakalı güzel fikirler vardır internette de

Adam ihtiyaca yönelik hediyeler sevdigini soylemişken boyle bir sey cokta tatliş olmaz sanki ya. 😄
Bi de herkesin eli becerikli degil el emegi seyler yapacagim diye uyduruk uydurik seyler ortaya cikabiliyor. 😀
Fotolarin altina yazi yazmak zaten el emegi degil hadi olsa bile özel gün dısında yapip verilebilir tatli olur ama dogum gunu, yildonumu gibi özel gunlerde foto altina yazi yazip onu hediye diye vermekte hic hoş degil. Anca maddi durum coook zordaysa kabul görecek şeyler boyle seyler. 🙄

Boyle yapacagima butce de kisitliysa guzel bir pasta alir giderdim ben olsam bitti gitti. 😄 En azindan tatli yiyip tatli konusurlar o da bi ihtiyac

Adam ihtiyaca yönelik hediyeler sevdigini soylemişken boyle bir sey cokta tatliş olmaz sanki ya. 😄
Bi de herkesin eli becerikli degil el emegi seyler yapacagim diye uyduruk uydurik seyler ortaya cikabiliyor. 😀
Fotolarin altina yazi yazmak zaten el emegi degil hadi olsa bile özel gün dısında yapip verilebilir tatli olur ama dogum gunu, yildonumu gibi özel gunlerde foto altina yazi yazip onu hediye diye vermekte hic hoş degil. Anca maddi durum coook zordaysa kabul görecek şeyler boyle seyler. 🙄

Boyle yapacagima butce de kisitliysa guzel bir pasta alir giderdim ben olsam bitti gitti. 😄 En azindan tatli yiyip tatli konusurlar o da bi ihtiyac
sevgilim pasta alıp gelse beni geçiştirdiğini düşünürüm ve ailesinden öğrendiği görgü kurallarını sorgularım
sevdiğim kişinin kendi elleriyle hazırladığı en kıytırık hediye bile benim için el emeğidir ve çok değerlidir
varsın beceriksiz olsun, ona ayırdığı 1 saat bile yeter.
hediye küçümseyip paraya tapmaktan ya da bi pasta ile geçiştirecek seviyede olmaktan bin kat iyidir.
maneviyat da en büyük ihtiyaçlardan ama herkeste olmuyor o ayrı konu.

sevgilim pasta alıp gelse beni geçiştirdiğini düşünürüm ve ailesinden öğrendiği görgü kurallarını sorgularım
sevdiğim kişinin kendi elleriyle hazırladığı en kıytırık hediye bile benim için el emeğidir ve çok değerlidir
varsın beceriksiz olsun, ona ayırdığı 1 saat bile yeter.
hediye küçümseyip paraya tapmaktan ya da bi pasta ile geçiştirecek seviyede olmaktan bin kat iyidir.
maneviyat da en büyük ihtiyaçlardan. parayı aklını kullanan herkes kazanıyor zaten

Pastayi eliyle yapar belki. 😄😄
Herkesin gorgusu seysi kendine bana da foto altina yazi yazmak gecistirmek geliyor. Bizden ziyade adam zaten kullanisli olsun, ihtiyaca yonelik hediye severim demiş bunun ustune yazili foto alirsa hoşuna gitmeyecegi belli. Herkes sevmiyor

Pastayi eliyle yapar belki. 😄😄
Herkesin gorgusu seysi kendine bana da foto altina yazi yazmak gecistirmek geliyor. Bizden ziyade adam zaten kullanisli olsun, ihtiyaca yonelik hediye severim demiş bunun ustune yazili foto alirsa hoşuna gitmeyecegi belli. Herkes sevmiyor
manevi öneriye de açığım demiş, o yönde fikir verdim
bana ne senin fikrinden ?

Ayy hediye konusunda bile gerginsiniz ya. Konu sahibi icin yazdim mantikli bulur da yapmaya kalkar diye sizi alintilamadan yazsaydim keske. 😀
germe o zaman insanı
başka fikirlere saygılı olmak insan olmanın en temel kuralıdır, hatırlatayım
pasta al götür diyerek vizyonunu ortaya koymuşsun zaten
her konuda kendini öne atıp dikkat çekme peşindesin. inanılmaz bi pick mi girl sendromu içindesin
bi sal insanları ya

Ben üşenirim ya sevgilime hediye almaya :KK70: hele de yeni ve akıbeti belli olmayan bir şeyde
Yemek sonrası pasta tamam bitti, ufak da bir kazak tişört vs kurtul olaydan. Önce süreci gözlemle sonra bakarsın gidişata daha özenli özel şeyler yaparsın doğum gününe..

germe o zaman insanı
başka fikirlere saygılı olmak insan olmanın en temel kuralıdır, hatırlatayım
pasta al götür diyerek vizyonunu ortaya koymuşsun zaten
her konuda kendini öne atıp dikkat çekme peşindesin. inanılmaz bi pick mi girl sendromu içindesin
bi sal insanları ya

Bu kadar dert oluyorsam gozardi edin yahu. Sorsam her yazdigimi ezbere biliyorsunuz. :)

X