Erkek arkadaşım ile birlikte olmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dinden.bahsetmeden.kendi din ahlahiniz vs. Kendi din konusunu dile getiriyor. Dine dusmanligindan .
Sen dini konu açtın düşmanısın dedin bende evet dedim. Ayrıca sanane !? Bide yöneticiye atar yaptın bu ne atar beğenmiyorsan kapı orda

Dinden.bahsetmeden.kendi din ahlahiniz vs. Kendi din konusunu dile getiriyor. Dine dusmanligindan .
Bakin 1. Si yazdiklariniz tam anlasilmiyor sakince yazin lutfen. 2. Si ilk once siz satastiniz ve 3. Su dini yorum yasak uyarisina ragmen diger uyeye islam dusmani demeye devam ediyorsunuz

Bakin 1. Si yazdiklariniz tam anlasilmiyor sakince yazin lutfen. 2. Si ilk once siz satastiniz ve 3. Su dini yorum yasak uyarisina ragmen diger uyeye islam dismani demeye devam ediyorsunuz
Ya resmen tahrik ediyor gelde delirme. Çocuk diyor benimle konuşma şekline bak dikkat edin evladınızdan çıkmasın zira benim annem ne eleştirdiyse bende gördü

"Namus bacak arasinda degildir" diyorsun ama cehennem fena sicaktir cesaretin varsa yanmaya yap tabi gunahinida buraya yazıp herkesi sahit tut kendine
Cehennemde yanacağına nasıl bu kadar eminsiniz ki? Siz karar vermediğinize göre kişinin günahı da sevabı da Allah ile arasındadır. Yani böyle şeyler dendiğinde insanlar gerçekten dinimizi yanlış tanıyor ve ben üzülüyorum. İslam hoşgörü dinidir, ılımlı olmak esastır. Kalp kırmaya hiç gerek yok.

Son düzenleme:
"Namus bacak arasinda degildir" diyorsun ama cehennem fena sicaktir cesaretin varsa yanmaya yap tabi gunahinida buraya yazıp herkesi sahit tut kendine

Kocanız da bakir miydi ? Kuran'da yazıyor ki , bakir bir insan bakir birisiyle , zina yapmış birisi zina yapmış kişiyle evlenmeli.

"Zina yapan erkek, zina yapan kadınla ya da bir müşrik kadınla evlenir; zina yapan kadın da zina yapan bir erkekle ya da müşrik bir erkekle evlenir."

Ben ilk birlikteliğimi eşimle yaşadım ama yinede sana yardımcı olim .zevk alacagını sanıyorsan yanılıyorsun ilk birleşmede ben 4.ücüde anca rahatça birlikte oldum cnkü cok canım yandı tabi bide korunmalısın en önemlisi temz ol ve kasma kendini yoksa zor olur

Çok güzel yardımcı olmuşsunuz gerçekten. Hem korkutuyorsunuz hem heves kaçırıyorsunuz.
Herkes sizin yaşadığınız şekilde tecrübe etmiyor, bu işin tek bir doğrusu yok.
Benim ilk ilişkim gayet rahat ve acısızdı mesela. Orgazm olmasam da çok da keyifliydi.
İnsanları bu şekilde korkutuyorsunuz. Sonra burada bırak ilişkiye girmeyi, kendi organına dokunmaktan korkan kadınlar okuyoruz.

Çok güzel yardımcı olmuşsunuz gerçekten. Hem korkutuyorsunuz hem heves kaçırıyorsunuz.
Herkes sizin yaşadığınız şekilde tecrübe etmiyor, bu işin tek bir doğrusu yok.
Benim ilk ilişkim gayet rahat ve acısızdı mesela. Orgazm olmasam da çok da keyifliydi.
İnsanları bu şekilde korkutuyorsunuz. Sonra burada bırak ilişkiye girmeyi, kendi organına dokunmaktan korkan kadınlar okuyoruz.
Ben sormadımki sizin ilişkinizin nasıl oldugunu ben kendiminkinden bahsettim kolay olanların yanısıra zor olanlarıda var herşey kolay olmak zorunda degl farkettiysen kendisini kasmamasını söylemişim benm yaptıgım hatayı yapmaması için .ok güle güle

ne alakası var cehennemle günahla? herkes sizin inancınızda olmak zorunda mı???

A allizwell0503 dediğin gibi bir kaç günlük tatil için ayarlama yaparsan hoş bir ortam olur, akışına bırak derim ben önceden ay hazırım sevişelim demek büyüsünü kaçırır bence. zaten tatil fikrini ortaya atarsan o da anlar bir şeyleri

Soru detayları: 2.5 yıllık bir ilişkimiz var benim babam hariç ailem biliyor. Babam biraz ters olduğu için okulum bitince söyleyeceğiz. Onun ise bütün ailesiyle ben tanıştım. Eğer olursa devam ederse ciddi düşünüyoruz. Bu süreç boyunda başbaşa kaldığımızda öpüşüp koklaşmak dışında çok şey yapmadık ama karşılıklı birbirimizi arzuluyoruz hep. Erkek arkadaşım bir kez olmak isteyip sonra ben hazır değilim diye anlayışla karşılamıştı. Şimdi ise ben istiyorum. İleride seni bırakır gider laflarını lütfen söylemeyin. Namus bacak arasında değildir. Daha önce biriyle birlikte olduğum için beni istemeyen birine rastlarsam ilerde zaten bu düşüncede olan biri benim kafa yapıma uymaz. Size sorum şu sizce anın getirdiği gibi mi davranayım yoksa ona artık istediğimi söyleyeyim mi hazırlık vs açısından bir otele kış tatiline gitmek gibisinden?

Birlikte olmak istiyorsun.
Ayrılma ihtimali umrunda değil. Bekaret takıntın yok.
Uzun ilişki. Duygu var.
Bize ne soruyorsun. Sen maddelerini sıralamışsın. Kötü yorumlara baştan kulak tıkamışsın. bu kişinin kendi vereceği bir karardır ☺️
Bu spontan olacak bir şey o an içinden gelir ve birlikte olursun. Hazırlık vs bana biraz saçma geliyor.

Size sorum şu sizce anın getirdiği gibi mi davranayım yoksa ona artık istediğimi söyleyeyim mi hazırlık vs açısından bir otele kış tatiline gitmek gibisinden?

Ben sormadımki sizin ilişkinizin nasıl oldugunu ben kendiminkinden bahsettim kolay olanların yanısıra zor olanlarıda var herşey kolay olmak zorunda degl farkettiysen kendisini kasmamasını söylemişim benm yaptıgım hatayı yapmaması için .ok güle güle

Biz de size sormamıştık sizinkinin nasıl olduğunu. Hatta inanır mısınız konu sahibi bile sormamış.
Yapayım mı yapmayayım mı, zor mu kolay mı, acır mı acımaz mı diye bir soru yok ortada. İçinizde tutamayıp anlatasınız geldiyse demek :işsiz:
Verdiğiniz cevabın konu sahibi dahil kimseye bir faydası yok. Hatta zararı var. Bunu fark edemiyorsanız her başlık altında bu ponçik deneyiminizi anlatıp hemcinslerinizi korkutmaya devam edebilirsiniz tabii. Sorulmasa bile :KK66:

Biz de size sormamıştık sizinkinin nasıl olduğunu. Hatta inanır mısınız konu sahibi bile sormamış.
Yapayım mı yapmayayım mı, zor mu kolay mı, acır mı acımaz mı diye bir soru yok ortada. İçinizde tutamayıp anlatasınız geldiyse demek :işsiz:
Verdiğiniz cevabın konu sahibi dahil kimseye bir faydası yok. Hatta zararı var. Bunu fark edemiyorsanız her başlık altında bu ponçik deneyiminizi anlatıp hemcinslerinizi korkutmaya devam edebilirsiniz tabii. Sorulmasa bile :KK66:
Ne uzattın ya düş yakamdan öff

Hanımlar son kez rica ediyorum, uyarı verilmesi gereken yorumlara uyarı verildi ama hala yasak olmasına rağmen yorumlar üzerinden dini içerikli mesajlar yazıyorsunuz.

Ayrıca rica ediyorum birbirinizle polemiğe girmeyin, konuya din vb karıştırmadan, yargılamadan bir yorumunuz varsa buyurun yazın, değerlerinize aykırı buluyorsanız da konuyu pas geçin lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X