Erkek arkadaşım ile birlikte olmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hep sizin gibiler yuzunden şimdiki gençler istedigini yapabiliyorlar utanmadan mahşer gunu onunla karşi karşiya geldiginizde göreceksiniz haddi hukuku
Herkes istediğini yapmakta özgür hanımefendi siz kimsiniz ki tanımadığınız insanların hayatlarına karışma hakkını kendinizde buluyorsunuz? Ayrıca mahşer günü geldiğinde herkes kendi için çekecek cezasını kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez.

Biz türk milletiyiz turk milleti namusludur öyle sewişmeler oynaşmalar yapiyimmi diye buraya soramaz daha ciddi meseleler warken musulman degilsede Allah hidayet wersin
türk milleti eşeysiz mi ürüyor oynaşmadan sevişmeden? sabah kuşağı kadın programlarında ben evli olmadan tüm mahalleden çocuk yapan kadınlar, karısından başkasına ev açan adamlar görüyorum. zimbabve'de yaşıyorum ben herhalde.

Olmak istiyorsan ol ozaman . Doğru ve yanlışı biliyorsun , ayrıca kendinde söylemişsin namus iki bacak arasında degil diye ...

Allah bizi musulman olarak yarattik we biz bu dunyaya kulluk için geldik cehennem odun olmak için degil
Üf ne diyorsunuz? Sizinle din tartışmicam. Bu konuyu bu sitede tartışmak yasak. Gerçi yasak olmasa da okuduklarınızı anlayabileceginizi sanmam. Zira yazamıyorsunuz bile.

Biz türk milletiyiz turk milleti namusludur öyle sewişmeler oynaşmalar yapiyimmi diye buraya soramaz daha ciddi meseleler warken musulman degilsede Allah hidayet wersin

Ne yapicak canimi mi alicak tovbe bismillah hadi ya
Öncelikle üslubunuza dikkat edin hanımefendi.
Bu sitenin kuralları var ve bu kurallara göre 18 yaşını doldurmuş evli veya bekar kadınlar cinsellik bölümüne konu açabilir, kimin konu açıp açmayacağına siz değil yasalara uygun olarak düzenlenmiş site kuralları karar verir.

Fevriliğinizi ve çıkışlarınızı yaşınızın küçüklüğüne versem de üye olurken okumanız gereken ama okumadığınız kurallar hakkında bilgi vereyim.

Sitemizde hitap, üslup önemlidir, kurallara uymak da öyle, ayrıca burası dini bir site değildir, her dinden mezhepten kadın vardır, budist, deist, ateist arkadaşlarımızı da unutmayalım ama hiçbiri dini yorum yazamaz çünkü yasak, yasak olmasının sebebi de herkesin inancı, dini kendine kutsaldır, kimse kimsenin ne kutsalı olan dinine laf etme saygısızlığı yapabilir ne de inancından dolayı aşağılama saygısızlığını yapabilir.

İlaveten sitede yalnızca Türkler yok, etnik kökeni, ırkı farklı kardeşlerimiz de üye, bu sebeple siz ve üye olan herkes başkalarının da dini ve milli değerlerini göz önüne alarak yorum yapmalıdır.

Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Devleti kanunlarına aykırı hiçbir söylemde bulunamazsınız.

5816 sayılı Atatürk Aleyhine İşlenen Suçlar kapsamına girecek yorumlar yazılamaz.

5237 sayılı kanuna muhalefet edilemez, ki bu kanun kapsamına:
"Türklüğü, Cumhuriyeti veya Türkiye Büyük Millet Meclisini, Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini, Devletin yargı organlarını, askeri veya emniyet teşkilatını aşağılayan, Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı bölücü, parçalayıcı propaganda ve faaliyetlerde bulunan kişi ve kurumları destekleyen veya bu faaliyette bulunmuş kişilerle alakalı herhangi bir içerik"

"Halkı, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge farklılığına dayanarak birbirine karşı kamu düzeni için tehlikeli olabilecek şekilde düşmanlığa veya kin beslemeye alenen tahrik" suçları da girmektedir.

Hakaret, küfür, başka bir üyeye saldırı mahiyeti taşıyan, aşağılayan yorumlar yasaktır.

Forumla ilgi ve ilişkisi olsun olmasın, her türlü kişi, kurum ve kuruluşu küçük düşürücü, hakaret içerikli mesajların yazılması kesinlikle yasaktır.

Her türlü din, ırk, mezhep ayrımcılığı yapmak ve bu konuda tahrik edici, küçük düşürücü mesajlar yazmak yasaktır.

Forum dilimiz Türkçe'dir, bu sebeple 29 harften oluşan Türk alfabesini kullanarak, yazım kurallarına özen göstererek yazmanız gerekmektedir.

Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.
Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.

Bu sebepledir, ki sitemize üye olan her dinden, ırktan, kökenden, dilden kadınlar eşittir ve dinleri, mezhepleri, ırklarına saygı gösterilmelidir, site kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti Kanunları kapsamında olduğu sürece hangi konuyu açacaklarını siz dahil kimseye sormak zorunda da değildirler.

Lütfen kurallarımıza uygun davranınız.

Son düzenleme:
Mune Mune dini yorum yasak. Herkes müslüman değil çevrenizdeki muhafazakar insanlara söyleyin
Sadece Müslümanlıkta değil ki diğer dinlerde de evlilik öncesi birlikteliktelige olumlu bakılmıyor.
İşte İncil’den ilgili ayetler:

Ama ben size diyorum ki, bir kadına şehvetle bakan her adam, yüreğinde o kadınla zina etmiş olur. Eğer sağ gözün günah işlemene neden olursa, onu çıkar at. Çünkü vücudunun bir üyesinin yok olması, bütün vücudunun cehenneme atılmasından iyidir. Eğer sağ elin günah işlemene neden olursa, onu kes at. Çünkü vücudunun bir üyesinin yok olması, bütün vücudunun cehenneme gitmesinden iyidir.” (Matta, 5:28)

Eğer bir adam başka birinin karısıyla yatarken yakalanırsa, hem kadınla yatan adam, hem kadın, ikisi de öldürülecek. İsrail’den kötülüğü atacaksınız. (Yasanın Tekrarı 22:22)

Eğer bir adam kentte başka biriyle nişanlı erden bir kızla karşılaşır ve onunla yatarsa, ikisini de kentin kapısına götürecek, taşlayarak öldüreceksiniz. (Yasanın Tekrarı 22:. İncil haricinde, Kutsal Kitapta da bu gibi hükümler mevcut.Kitap olmayan diğer dinlerde ne yaziyor bilmiyorum.

Soru detayları: 2.5 yıllık bir ilişkimiz var benim babam hariç ailem biliyor. Babam biraz ters olduğu için okulum bitince söyleyeceğiz. Onun ise bütün ailesiyle ben tanıştım. Eğer olursa devam ederse ciddi düşünüyoruz. Bu süreç boyunda başbaşa kaldığımızda öpüşüp koklaşmak dışında çok şey yapmadık ama karşılıklı birbirimizi arzuluyoruz hep. Erkek arkadaşım bir kez olmak isteyip sonra ben hazır değilim diye anlayışla karşılamıştı. Şimdi ise ben istiyorum. İleride seni bırakır gider laflarını lütfen söylemeyin. Namus bacak arasında değildir. Daha önce biriyle birlikte olduğum için beni istemeyen birine rastlarsam ilerde zaten bu düşüncede olan biri benim kafa yapıma uymaz. Size sorum şu sizce anın getirdiği gibi mi davranayım yoksa ona artık istediğimi söyleyeyim mi hazırlık vs açısından bir otele kış tatiline gitmek gibisinden?
Hayat toz pembe gibi geliyor aşk sevgi arzular olunca her şeyi düşünmelisin erkek arkadaşınla bir bütün olmuşsun ne güzel şimdi kendine şunu sor kötü zamanınız olunca bunu kullanmıcak birisi mi seni her koşulda kabul edebilecek mi çok gördük afedersin senin için söylemiyorum metres gibi kullanıp ben evlenmeye karar verdim şimdi ayrılalım ben sıfır kullanılmış kız istiyorum diyenleri burda madur kızlarla dolu erkeğini tanımak istiyorsan kötü gününe bakıcaksın ben olsam ailesiyle tanışmadan asla kalkışmazdım. Aile yapılarınız birlikte uyucak mı burda onu da gördük kaynana neler neler söylüyor belki kafana takmam dersin ama söylemesi bile huzuruunu kaçıracak bunları kabul edebilecek aile yapısı varsa anca bu işlere kalkışın sonradan buraya kötü hayat hikayelerini yazanı çok gördük namus sizin namusunuzdur kimse karışamaz

Soru detayları: 2.5 yıllık bir ilişkimiz var benim babam hariç ailem biliyor. Babam biraz ters olduğu için okulum bitince söyleyeceğiz. Onun ise bütün ailesiyle ben tanıştım. Eğer olursa devam ederse ciddi düşünüyoruz. Bu süreç boyunda başbaşa kaldığımızda öpüşüp koklaşmak dışında çok şey yapmadık ama karşılıklı birbirimizi arzuluyoruz hep. Erkek arkadaşım bir kez olmak isteyip sonra ben hazır değilim diye anlayışla karşılamıştı. Şimdi ise ben istiyorum. İleride seni bırakır gider laflarını lütfen söylemeyin. Namus bacak arasında değildir. Daha önce biriyle birlikte olduğum için beni istemeyen birine rastlarsam ilerde zaten bu düşüncede olan biri benim kafa yapıma uymaz. Size sorum şu sizce anın getirdiği gibi mi davranayım yoksa ona artık istediğimi söyleyeyim mi hazırlık vs açısından bir otele kış tatiline gitmek gibisinden?
kafanda tartmışsın zaten belli ki kendini ilişkiye hazır hissediyorsun. burada yapma diyenler sizin ikinizin arasında geçenleri bilemez. güvenmek gibi pişmanlık gibi konuları zaten aşmışsınız. burada sizi engellemeye çalışanlar toplumu çoğunluğu malesef masumiyet vs gibi duygu sömürüsü dizilerin reytingini arttıranlar da bunlar=)
esas soruya dönecek olursak, bence akışına bırakmak olabilir. mesela yalnız kalacağınız bir gece olmalı. 2 saatlik bir görüşme yapıp ilişkiyi bitirip çıkılmamalı. bu açıdan tatile gitmek de olabilir. eğer bir eviniz varsa başbaşa kalacağınız o gün akşama buluşana kadar ona muzip mesajlar atıp istekli olduğunu gösterirsin. bir kadeh şarap romantik bir yemek ve uzun ön sevişme sonrası zaten devamı gelir. bir öneri: ilk olacağı için kayganlaştırıcı iyi olur. ama romantizmi bozmamak adına wcye git işe başlamadan önce sen sür :KK66:

Ben korudum ve acayip pişmanım. Devir başka artık. Kendini de sevdiğini de mahrum etme derim.

Sadece Müslümanlıkta değil ki diğer dinlerde de evlilik öncesi birlikteliktelige olumlu bakılmıyor.
İşte İncil’den ilgili ayetler:

Ama ben size diyorum ki, bir kadına şehvetle bakan her adam, yüreğinde o kadınla zina etmiş olur. Eğer sağ gözün günah işlemene neden olursa, onu çıkar at. Çünkü vücudunun bir üyesinin yok olması, bütün vücudunun cehenneme atılmasından iyidir. Eğer sağ elin günah işlemene neden olursa, onu kes at. Çünkü vücudunun bir üyesinin yok olması, bütün vücudunun cehenneme gitmesinden iyidir.” (Matta, 5:28)

Eğer bir adam başka birinin karısıyla yatarken yakalanırsa, hem kadınla yatan adam, hem kadın, ikisi de öldürülecek. İsrail’den kötülüğü atacaksınız. (Yasanın Tekrarı 22:22)

Eğer bir adam kentte başka biriyle nişanlı erden bir kızla karşılaşır ve onunla yatarsa, ikisini de kentin kapısına götürecek, taşlayarak öldüreceksiniz. (Yasanın Tekrarı 22:. İncil haricinde, Kutsal Kitapta da bu gibi hükümler mevcut.Kitap olmayan diğer dinlerde ne yaziyor bilmiyorum.

Belki ateistlerdir size ne, illa bir dine mensup olma zorunluluğunda mıyız?

bence anın akışına bırak :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X