Erkek Arkadaşım İle ilgili Derdim.Sizce Saydığım bu davranışları Bütün Erkekler mi Yapar?

aradığında konu açılıyor bir yerlerden ama ben konuşmayı sevdiğim için hep ben paylaşıyorum bir şeyleri. artık bende paylaşmayınca iyice konuşamaz olduk
Problem hala devam ediyor mu bilmiyorum ama eğer uzun zamandır böyleyse karakteri böyledir, her insanın karakteri de birbirine uygun olmaz. Mutsuz olmaktansa sizi sizin istediğiniz gibi sevecek biriyle olun yani bireysel, olgun ve güçlü hissedin.

erkekler son derece ilkel canlılar..
biz kadınlar gibi ince ruhlu, duygusal, ayrıntılı düşünen canlılar değiller...
bir erkeğe bedel ödetmezseniz bazı şeyler için, hiçbir zaman kıymet bilmez...
cinsellik konusunda kendinizi kesinlikle geri çekin... sizi sadece o iş için kullanıyor bile olabilir, bunu anlamanın yolu artık kendinizi geri çekip evine falan gitmemeniz... bu kararınızı da bazı nedenlere dayandırıp söyleyin onu ve gitmeyinn.... açtığım konuları inceleyebilirsiniz... baya bir linç yedim bir kesim tarafından ama pişman değilim... size kolay ulaşmasına izin vermeyin.. ilişkinizi onu da sınamış olursunuz böylelikle...
hani diyorsunuz ya benimle sadece o yüzden mi birlikte beni sevmiyor mu diye? alın size fırsat.. geri çekin kendinizi... şu şu sebeplerden dolayı artık doğru bulmuyorum deyin açık açık...
benim sevgilim süt dökmü kediye döndü valla... odunluğu gitti..
büyüklerimiz aman kızım ağır ol, kendini geri çek diye nasihat ederken boşuna konuşmuyorlar bence...
bol şans..

Okurken tek hissettiğim şey adamın senin öz güvenini vakumladigi. Ilgiye muhtaç, sevgisiz biri haline getirmiş seni, sevgi kırıntısı için her şeye katlanıyorsun. Deli misin yahu? Bu adam hayatında olmasa tek başına kalsan ne kaybedersin hiç düşündün mü? Bence eksikliğini bile hissetmezsin bu faydasızin eğer mazoşist falan değilsen tabi.

Siz 3 yıldır berabersiniz ama yaşadığınız şey sevgililik değil bunu bil öncelikle. Bütün erkekler böyle değil ama bütün hanzo, ruhsuz, bencil, çıkarcı, cimri erkekler böyledir ona şüphem yok. Adam seni sömürüyor her anlamda. Maddi manevi aklına ne gelirse, sana bir şey katmiyor, sürekli senden eksiltiyor. Biraz daha devam edersen büyük bir duygusal boşluğa düşersin. En büyük yalnızlık bile böyle bir moronla olmaktan iyidir kurtar kendini🌺

Herif gitmiş gideli çok olmuş..İlişkiniz dejenere olmuş heyecan sevgi bitmiş,alışkanlıkla nereye kadar giderse işte..

Kızllarr biz bu adamla bu soruyu sorduğum gün ayrıldık o gün bugündür bayramda beni bir kez aradı bir daha da aramadı gerçekten çok mutluyum enerjimi emen biri yok artıkkk... Ve en son uzunca mesaj atmış hep bir açık kapı bırakıyorum gibisinden . Valla ne hali varsa görsün bu soruyu sorduktan sonra tartıştık bana dediki yine ne oldu bilmem ne ? Neyse beni çok seviyormuş hediye alamazmış benim bedenime uymazmış. Ya size dahasını anlatacagımda mimlenmekten korkuyorum neyse

Kızllarr biz bu adamla bu soruyu sorduğum gün ayrıldık o gün bugündür bayramda beni bir kez aradı bir daha da aramadı gerçekten çok mutluyum enerjimi emen biri yok artıkkk... Ve en son uzunca mesaj atmış hep bir açık kapı bırakıyorum gibisinden . Valla ne hali varsa görsün bu soruyu sorduktan sonra tartıştık bana dediki yine ne oldu bilmem ne ? Neyse beni çok seviyormuş hediye alamazmış benim bedenime uymazmış. Ya size dahasını anlatacagımda mimlenmekten korkuyorum neyse

X