Erkek arkadaşım sürekli birilerini sosyal medyadan takip ediyor dayanamıyorum artık bana fikir verin nolur

Oda bunu bildiği için onu terk etmenden korkmuyor .
Bence büyük saygısızlık yaptığı .
Emin ol konuşuyordur o ekledikleriyle.
Niye bir erkek sürekli birilerini takip eder?
Takipçisi artsa ne olur Instagram fenomeni mi sanıyor kendini .
Bir yandan manupule ederek seni suçlu çıkarma çabasına giriyor çok tehlikeli biri.
Allah akıl fikir merhamet versin ne diyeyim.
Aman ilkim vs diyerek de bu saygısızlıgi kabul etme lütfen.
Çocuklu kadınlar boşanıyor .
Böyle pespaye bir tiple evlenip ne yapicaksin
Biliyomusun bana 1 ay önce yüzük almıştı ben napayayım şimdi onu alsın satsın versin başkasına

Yıllardır ilişkinize emek vermişsiniz mutlaka ayrılmanız zor olur üzülürsünüz ama hep sizin çabanızla da olmaz. İstemediğinizi söylediğiniz halde aynı davranışları devam ettiren o, o sizin için bir şeyler yapsın bırakında. Şimdi bunları yapan evlendiğiniz zaman aynı davranışları devam ettirir o zaman daha zorlanırsınız. Bunun için iyi düşünün derim şimdi üzülmek sonradan üzülmenizden iyidir bence.

Kızlar yeni üye oldum herkese merhaba.. Benim 5 senelik ilişkim var bugüne kadar bir çok kez ayrılıp barıştık ama hiç kopamadık birbirimizden. Erkek arkadaşım sürekli kızları takip ediyor her defasında uyardım istemedigimi hoşlanmadığı sevmedigim şeyleri yapmamasını söyledim hep tamam diyip son diyip geçiştirdi sürekli takip ediyor takipten çıkıyor yeni kişiler ekliyor fotografını bile begendikleri oldu çıldırmama ramak kaldı. Sordugum da ise takipçi için yaptıgını kimseyle konuşmadığını beni aldatmadığını gereksiz trip yapıp ilişkiyi mahvettigimi sürekli bişeyler aradığımı söyledi o kadar çok sinirliyimki 5 sene olmuş ya hala neyin takibin de anlamış degilim. Geçen yine gördüm bana dedi ki bir kişiyi bile takip edersem o zaman ne istersen olsun istedipin lafı söyle dedi aradan 2 gün geçmedi bir sürü kişiyi takip etti bende artık film koptu o zaman beni hiçe saymasına mı yanayım seviyorum diyip bunları yapmasına mı bilemedim ben katlanmak istemiyorum artık göz yummak boşvermek istemiyorum kızlar bana bir akıl verin napmalıyım ben mi abartıyorum normal mi böyle şeyler normal olmamalı lütfen bişey diyin bana kabul edemiyorum bu durumu
Hala akıl mi verin istiyorsunuz. Sizin aklınıza gelmiyor mu gerçekten adam!!! Sizi aldatıyor işte ayrılmaktan başka seçenek yok. Bunun normal olduğunu empozitesi de oldukça absurd. Ya ayrılın yada misilleme yapın bazı erkekler kendilerine yapılmadığı sürece anlamıyor maalesef

Yıllardır ilişkinize emek vermişsiniz mutlaka ayrılmanız zor olur üzülürsünüz ama hep sizin çabanızla da olmaz. İstemediğinizi söylediğiniz halde aynı davranışları devam ettiren o, o sizin için bir şeyler yapsın bırakında. Şimdi bunları yapan evlendiğiniz zaman aynı davranışları devam ettirir o zaman daha zorlanırsınız. Bunun için iyi düşünün derim şimdi üzülmek sonradan üzülmenizden iyidir bence.
Çok hata yaptım ona hep tolerans sağladım affettim hep sevdigim için en çok da ilkim o diye canım yandı hiç bir şeye değmezmiş

O kadar iyi anlıyorum ki seni ne mutlu sana kurtulup degerini bilen insanı bulduğun için. Onu herşeyden çok sevdim bütün ilkkeeşml onunla yaşadım çok zoruma gidiyor yediremiyorum kendime
Cnm muhtemelen yaşın küçük, ben bunu yasadıgımda 24 yasındaydım. Ve insanlara inandıgım güvendigim zamanlardı. Bu tarz şeyler seni daha güçlü kılıyor. Sonrasında ne istedigini cok net bilen bir insan yapıyor. Sonrasında mesela hic bu tarz biriyle birlikte olmadım onu bunu ekleyen tiplere hemen tekmeyi bastım. Hayat cok kısa ya seni hasta eder bu adam. Tecrübe olarak bak. 5 senelik deme benimde uzun ilişkimdi. Bana yaptıklarını düşününce suan gülüp geciyorum ama o dönem aşıktım ve hakkımı hala helal etmiyorum mesela cok agladım o dönem. Ama suan diyorumki iyiki öyle bir ruh hastasıyla olmamışım bana kendimi prensesler gibi hissettiren bir eşim var. Seni aldatıyor cnm sana gaz vermek icin söylemiyorum bu adamları cok iyi tanıyorum insan konusmadıgı birini eklemez, konuşmak bulusmak icin ekliyor. Daha fazla senelerini yemeden kurtul ve hayatına bak seni hakedecek sadık birini bul ve sev.

Takipçi kasıyor olsa sadece kadınları eklemez erkekleri de ekler. Net bir şekilde o kızlara mesaj atıyor, kabul edenlerle buluşuyor görüşüyor.

Biliyomusun bana 1 ay önce yüzük almıştı ben napayayım şimdi onu alsın satsın versin başkasına
Sen onla otur konuş .
Bütün bu olanların seni çok üzdügunu güven vermediğini onu çok sevdiğini ama artık yapamayacağını kararlı bir şekilde şöyle .
Ama öyle bağırarak vs değil ciddi bir ses tonuyla güzel bir şekilde.
Aklını başına alsın yada gitsin.
Terbiyesizliğe lüzum yok .
Bu kadar sevmissin değer vermişsin bu mu karsiligi .
Otur kararını ver bu çok zor evet ama bu kararı almalısın.

Cnm muhtemelen yaşın küçük, ben bunu yasadıgımda 24 yasındaydım. Ve insanlara inandıgım güvendigim zamanlardı. Bu tarz şeyler seni daha güçlü kılıyor. Sonrasında ne istedigini cok net bilen bir insan yapıyor. Sonrasında mesela hic bu tarz biriyle birlikte olmadım onu bunu ekleyen tiplere hemen tekmeyi bastım. Hayat cok kısa ya seni hasta eder bu adam. Tecrübe olarak bak. 5 senelik deme benimde uzun ilişkimdi. Bana yaptıklarını düşününce suan gülüp geciyorum ama o dönem aşıktım ve hakkımı hala helal etmiyorum mesela cok agladım o dönem. Ama suan diyorumki iyiki öyle bir ruh hastasıyla olmamışım bana kendimi prensesler gibi hissettiren bir eşim var. Seni aldatıyor cnm sana gaz vermek icin söylemiyorum bu adamları cok iyi tanıyorum insan konusmadıgı birini eklemez, konuşmak bulusmak icin ekliyor. Daha fazla senelerini yemeden kurtul ve hayatına bak seni hakedecek sadık birini bul ve sev.
Evet beni mahvetti ruh sağlığımı bozdu mahvoldum hep canımı çok yaktı bana aldığı herşey gözümün önünde atamıyorum ilkim oydu hep yaşadıklarımız geliyor aklıma şimdi nasıl yeniden birini sevip evlenicem herkes bakire kız arıyor kimse nasıl biri olduğunla ilgilenmiyor

Sen onla otur konuş .
Bütün bu olanların seni çok üzdügunu güven vermediğini onu çok sevdiğini ama artık yapamayacağını kararlı bir şekilde şöyle .
Sen onla otur konuş .
Otur kararını ver bu çok zor evet ama bu

Seni manipule ediyor. Abla sözü dinle. Bana da sıkıstıgında diyordu ki annemi babamı evinize göndercem seni istemeye gelcekler. Kavga ediyorduk diyelim bu yüzden işyerime çiçek gönderiyordu. Bende diyodumki ya aldatsa evlenmek istemez heralde sevmese cicek göndermez . Pislik meğerse manipule ediyormuş beni. Deli olmuştum o dönem cözmeye calısmaktan bu adamı. Bana evlenelim diyordu 20 dk sonra instagramdan birilerini ekliyordu. Ya adam gibi dese ki ‘bana karısma istedigimi eklerim’ zaten bitirirdim, kafamı karıştırıyordu ciddi düşünüyor beni seviyor arkadasıdır fln diyodum. Zaten ayrılmazsan üzgünüm yakındır aldatıldıgını ögreneceksin.

Sen onla otur konuş .
İnan o kadar çok konuştum ki beni üzdüğünü neler neler dedi hep tamam yapmıcam bu son sıkma boğma beni aldatmıyorum seni diyip durdu hep alttan aldım hata etmişim

Evet beni mahvetti ruh sağlığımı bozdu mahvoldum hep canımı çok yaktı bana aldığı herşey gözümün önünde atamıyorum ilkim oydu hep yaşadıklarımız geliyor aklıma şimdi nasıl yeniden birini sevip evlenicem herkes bakire kız arıyor kimse nasıl biri olduğunla ilgilenmiyor
Bakireligini aldı diye seni sallamayan deger vermeyen aldatan biriyle zorla mı evlenceksin. Hic evlenme daha mutlu olursun. Hee şunu söylim benim bakire olmayan bütün arkadaslarım benden önce evlendi. Bakire olan ben 30 yaşında evlendim🤣

İnan o kadar çok konuştum ki beni üzdüğünü neler neler dedi hep tamam yapmıcam bu son sıkma boğma beni aldatmıyorum seni diyip durdu hep alttan aldım hata etmişim
Kararlı konuş alttan alma .
Yapamıyorum artık çok yoruldum olmuyor de .
Bu şekilde olmaz.
Sen sürekli birilerini ekleyip başkalarıyla konuşsan ne düşünürdü

Seni manipule ediyor. Abla sözü dinle. Bana da sıkıstıgında diyordu ki annemi babamı evinize göndercem seni istemeye gelcekler. Kavga ediyorduk diyelim bu yüzden işyerime çiçek gönderiyordu. Bende diyodumki ya aldatsa evlenmek istemez heralde sevmese cicek göndermez . Pislik meğerse manipule ediyormuş beni. Deli olmuştum o dönem cözmeye calısmaktan bu adamı. Bana evlenelim diyordu 20 dk sonra instagramdan birilerini ekliyordu. Ya adam gibi dese ki ‘bana karısma istedigimi eklerim’ zaten bitirirdim, kafamı karıştırıyordu ciddi düşünüyor beni seviyor arkadasıdır fln diyodum. Zaten ayrılmazsan üzgünüm yakındır aldatıldıgını ögreneceksin.
Ne diyim ki bana yaşattıklarını yaşamadan can vermez inşallah

Bariz aranıyor adam işte, sizce ne yapmalısınız? Aslında yapmanız gerekeni biliyorsunuz ama yapmıyorsunuz.
Bu adamdan olmaz, gözü dışarıda. Güven veriyor mu böyle bir adam size? Bana güven vermezdi. Ayrıca bu şekilde abazan gibi sürekli kızları takip eden adama saygı da duymazdım, bakış açım da değişirdi.
Bıraksın takipçi kasma bahanelerini? Çok takipçisi olunca ne olacakmış? Başı göğe mi erecek, bu durum onu daha mı havalı yapacak? Bi nasıl düz, saçma ve ergence mantıktır.
Bırakın sizde her ilkim ondaydı, 5 sene emek verdim, çok seviyorum bahanelerini. Bu ilişkinin sonu ve oluru yok. Varsa da mutsuz olursunuz bir ömür bu adamla. Tercih sizin, birkaç ay üzülmek mi, evlenip boşanmak veya boşanmadan bir ömür bu güvensiz, tartışmalı, toksik ilişkiye devam etmek mi?

Bakireligini aldı diye seni sallamayan deger vermeyen aldatan biriyle zorla mı evlenceksin. Hic evlenme daha mutlu olursun. Hee şunu söylim benim bakire olmayan bütün arkadaslarım benden önce evlendi. Bakire olan ben 30 yaşında evlendim🤣
Kalbimden atamıyorum o kadar çok sevmişim ki kendime yediremiyorum bana yaşattıklarını yaşasın Allahtan tek istediğim bu

Çok önemi kalmadı bekaretin.
Ama konu sahibi bağlanmış sevmiş sadece bekaretini verdiği için istediğini sanmıyorum bu adamın.
Bazı kadınlar çok bağlanıyor seviyor ilk birlikte olduğu kişiyi.
Yada zaten çok sevdiği için ilk oluyor o kişi.
Neyse ne önemi yok aslında.
Her kadın ilk diye o kişiye bağlanmıyor ama .
Bazı arkadaşlarım var umrunda olmadı hatta hiç sevmediler bile .
Kendi terk edenler oldu .
Ben çok sevmiştim mesela .
Herkesde farklı duygular oluyor

Bariz aranıyor adam işte, sizce ne yapmalısınız? Aslında yapmanız gerekeni biliyorsunuz ama yapmıyorsunuz.
Bu adamdan olmaz, gözü dışarıda. Güven veriyor mu böyle bir adam size? Bana güven vermezdi. Ayrıca bu şekilde abazan gibi sürekli kızları takip eden adama saygı da duymazdım, bakış açım da değişirdi.
Bıraksın takipçi kasma bahanelerini? Çok takipçisi olunca ne olacakmış? Başı göğe mi erecek, bu durum onu daha mı havalı yapacak? Bi nasıl düz, saçma ve ergence mantıktır.
Bırakın sizde her ilkim ondaydı, 5 sene emek verdim, çok seviyorum bahanelerini. Bu ilişkinin sonu ve oluru yok. Varsa da mutsuz olursunuz bir ömür bu adamla. Tercih sizin, birkaç ay üzülmek mi, evlenip boşanmak veya boşanmadan bir ömür bu güvensiz, tartışmalı, toksik ilişkiye devam etmek mi?
Belki inanmıyorsunuz ama gerçekten ben onu çok sevdim kalbimden nasıl atıcam silicem bilmiyorum keşke hafıza mı sildirebilsem keşke

Belki inanmıyorsunuz ama gerçekten ben onu çok sevdim kalbimden nasıl atıcam silicem bilmiyorum keşke hafıza mı sildirebilsem keşke
Fazla dramatize ediyorsunuz. İnsanlar annesini, babasını, eşini kaybediyor, kaç yıllık evliliklerini bitiriyorlar yine alışıyorlar bu duruma ve yaşamaya devam ediyorlar. Kimse aşk açısından ölmüyor, kesin bilgi :)

X