Erkek arkadaşım ve ona bağımlı ailesi

Ben hala aynı fikirdeyim sen ona doneceksin...engelle demenden belli zaten...ama gelip buraya dondum diye yazmazsın adamı bu kadar gomdukten sonra

Senin ailenin nesini soracakmış zaten her şeyi onlar ve sen yapıyorsun. İnan ki sana önceden söylemesi bile iyi niyetli değil. Sen de o fedakarlığın ışığını görmüş yerini yapmış. Evet Bi gün bebeğin olsa çalışamayacak olsan ya da Bi izne ayrılsan aç kalmasanız bile kıt kanaat geçineceksiniz. Çok yüzsüz Bi adammış. Lütfen geri dönmeye çalıştığında ki çalışacak asla kabul etme. Baktın manipüle falan olmaya başlıyorsun yaz buraya silkeleyelim. 😂😂
Silkelenmeye ihtiyacım var ... :KK43:
Geçen zamanda hiçbir iletişimimiz olmadı. (Asla da iletişim kurmam )Aldığım kararın arkasındayım, doğru olanı yaptım biliyorum ilk zamanlar kurtulduğum için çok mutluydum ama şimdi hüzün çökmeye başladı hafif bir özlem asla geri dönmem tamamen bitti ama içimdeki bu hüznü kimseyle paylaşamadım.

Burda salak mısın ,sen geri Mi döneceksin niye üzülüyorsun kurtuldun diyeceksiniz ki kendimle konuşunca ben de bunları diyorum ama benim için çabalamaması, yaptığının sağlıklı olmadığını farkedip Düzeltmemesi kırgınlığımı arttırıyor. Bu kadar mı değersizdim de tamam diyip bitmesini izledi.
Biraz sert yorum yapın da şu üzüntüm geçsin

X