Erkek arkadaşıma çok sinirlendim

1 aylık bir mevzu, saygı yok, sevgi yok, olgunluk yok napabilirim diye soruyorsun. Bassana tekmeyi. Bıktım ezik büzük duran öğretmen görmekten.
Ben de ilk defa cart curt diyerek olay anlatan öğretmen görüyorum. Hani öğretmenden çok ergen öğrenci gibi

Kızdığı şeyler şuymuş yurda geç diyince geçmiyormuşum onla konuşurken kahkaha atıyormuşum ciddi şey konuşurken sözünü hiç dinlemeyip hep kendi bildiğimi okuyormuşum
"Yurda geç deyince geçmiyormuşum" askeri misiniz kuklası mı evcil hayvanı mı? Her dediğinç dediği anda yapmak zorunda değilsiniz. Ya da zamandan bağımsız yapmak gibi bir sorumluluğunuz yok. Bence önce bunu anlamalı.

"Konuşurken kahkaha atıyormuşum." Tartışma esnasında ise sinir bozucu dur evet ama karşı tarafın da sinirlerinin bozulduğunu gösterir. Anlamıyorsa o adam/kadın çöptür.

Kendi bildiğini okumak da ilk maddetle aynı bence. Demek ki mantıklı bir şey söylemiyor ya da orta yolu bulmak yerine kendi istediğini dayatmaya, ben, benim dediğim kafasıyla takılmaya çalışıyor ki söylenilen kabul görmüyor.

Tercih sizin ama hoşlanmadım ben bir kadın ve bağımsız bir insan olarak bu yaklaşımdan.

Ya bu öğretmenlik bölümleri icin artik 2-3 Türkçe neti yetiyor mu anlamiyorum. Öğretmen nickli üyelerin başlıklarını okumak zulüme dönüştü.

Bayilarak arbede cikarma kisminda beni kaybettiniz, Allah askina trip atmak icin bayilma numarasini kullanmayin artik, kimse inanmiyor.

Babanız sizi okula okuyun, ayakta durun paranızı kazanın eğitim alın, diye gönderiyor. Elin oğlunun nikahlı karısı mısınız da babanıza vermediğiniz hesabı ona vereceksiniz? Kaldı ki benim kocam bile bana emir vermiyor yurda geç nedir? Siz nerde nasıl davranmanız gerektiğini bilmiyor musunuz da beyefendi size direktif veriyor?? Çok ilginç yani?
Düşünsene dışardayken kocan arayıp sana eve geç diyecek 😂 Benimle konuşurken kahkaha atma diyecek.
Adam hasta olduğu için takıntı yapmış dadanmış kıza, beriki de bana aşık peşimden koşuyor sanıyor.

Düşünsene dışardayken kocan arayıp sana eve geç diyecek 😂 Benimle konuşurken kahkaha atma diyecek.
Adam hasta olduğu için takıntı yapmış dadanmış kıza, beriki de bana aşık peşimden koşuyor sanıyor.
Bu kızlar ne zaman akıllanacak hiç bilmiyorum. Eşlerimiz böyle ergen ergen davranmıyor maçoluk evlilik kriterimiz değil ve yaptıkları odunluk aşk göstergesi değil dümdüz odunluk :KK70:

Ya bu öğretmenlik bölümleri icin artik 2-3 Türkçe neti yetiyor mu anlamiyorum. Öğretmen nickli üyelerin başlıklarını okumak zulüme dönüştü.

Bayilarak arbede cikarma kisminda beni kaybettiniz, Allah askina trip atmak icin bayilma numarasini kullanmayin artik, kimse inanmiyor.
Hasta mısınız ciddi soruyorum hastayım hasta manyak mısın sen ağzımı bozdurma benim ruh hastası

Hasta mısınız ciddi soruyorum hastayım hasta manyak mısın sen ağzımı bozdurma benim ruh hastası
Su anlamsiz yükselme ve küfür etmediğinizi iddia ettiğiniz mesajıniz zaten yalan söylediğinizi ispatliyor Öğretmen Hanım.

Lütfen mesleginize saygı duyup anadilinizi öğrenin.

Benden hoşlanan bir çocuk var 1 aydır peşimde en son şans vermek istedim bugün kavga ettik sebep şu ben 3 gündür ağır gribim bugün bayıldım ve hastaneye kaldırıldım hastanede bir arbede yaşadık bayılınca yüzüne kapattım sandı neyse hallettim sonra saat 5 gibi bi kavga ettik ben buna trip attım o da bazı şeyleri başıma kalktı bana dedi ki ben seni işteyken bile arıyorum cart curt sonra en sinir olduğum şeyi dedi ben buna başarılar dememişim sınavında nankör insan kaç kere dedim neyse ben telefonu kapadım uyudum akşam arkadaşımlarım aradı gel diye gittim yanlarına aradı beni işte neredesin napıyorsun yurda gitsene hastasın cart curt yurda geçtim aradım sinirlendiğim şeyleri söylerken oflamaya puflamaya başladı bende bağırdım işte oflayacaksan kapat diye baya bağırdım artık sinirleniyorum cidden eksik anlattım çünkü arada ki konuşmaları hatırlamıyorum özet geçersem kızdığı şeyler sözünü dinlemememmiş ben tepki verince kızıyor napabilirim arkadaşlar
Kusura bakma ama kavganız, ilkokul çocuklarının ettiği kavgalara benziyor. Sebebi saçma, olgunluk belirtisi yok, değişik bir vaka.

Bu oğlandan sana değil sevgili arkadaş bile olmaz. İlişkini kes, rahatla.

X