Erkek bebeğe isim

Smyrra

(💙MiNiK MuCizEm💙 )
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
909
1.164
Merhabalar 13+2 haftalık hamileyim ve dün doktor %80 erkek dedi. Aklımda baştan beridir Çınar ismi var çünkü hissettim erkek olucağını🥰 ama daha farklı anlamlı güzel isimlere açığım. Aklınızdakileri benimle paylaşırmısınız ?
merhabalar:KK200:
bende hamile kalmadan önce rüyamda oğlum olacağını adını çınar koyduğumuzu görmüştüm.:anneadayı:
şimdi erkek olacağını öğrendik.:emir_bebek:

çınar koyalım diyoruz ama yanına bir isim daha bakıyoruz eşim uras diyor ama isim koymak öyle zor ki çok kararsızım bende :110:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-11-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 55 gün kaldı.

Bebeğiniz inanılmaz bir hızla büyümeye devam ediyor. Bebeğinizin boyu yaklaşık 29-31 cm oldu. Kısaca klasik bir cetvel kadar oldu :) Bebeğinizin ağırlığı ise yaklaşık 1700-1900 gr arasında. Bu hafta bittiğinde bebeğiniz yaklaşık 1 cm. daha uzamış olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kadinsalmeseleler

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
242
398
28
benim de bir oğlum olacak isim olarak Batur ya da Göktuğ düşünüyoruz.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-12-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 72 gün kaldı.

Miyelinleşme işlemi sinir hücreleri iletimini hızlandırmaya başladı. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Kısaca sinirleri kaplayan ve yağlı bir madde olan miyelin, sinir hücrelerindeki iletimi, hızlı, kolay ve daha verimli hale getirir. Hazımsızlık nedeniyle oluşan baskıyı azaltmak için pozisyon değiştirmeyi ve yatmadan önce yemek yememeği deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Dunyamutlu

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
799
587

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-12-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 92 gün kaldı.

Bebeğiniz büyüdükçe ve gücü artıkça, tekme ve debelenmeleride daha güçlü olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini sayarak bebeğinizin hareketlerini izleyebilirsiniz. İki saatlik süre içinde en az on tekme hissedebilirsiniz. Tekmeleri hissedeceğiniz en uygun saat bebeğinizin en aktif olduğu saatler olan akşam yedi ile akşam on saatleri arasıdır. Anne adayları kasık ağrılarınız artmış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Dunyamutlu

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
799
587
merhabalar:KK200:
bende hamile kalmadan önce rüyamda oğlum olacağını adını çınar koyduğumuzu görmüştüm.:anneadayı:
şimdi erkek olacağını öğrendik.:emir_bebek:

çınar koyalım diyoruz ama yanına bir isim daha bakıyoruz eşim uras diyor ama isim koymak öyle zor ki çok kararsızım bende :110:
Bende iki isim düşündüm Çınar ayaz-aras-efe-ege isimleri yanına güzel oluyor size fikir olabilir🥰

Bebeğiniz büyüdükçe ve gücü artıkça, tekme ve debelenmeleride daha güçlü olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini sayarak bebeğinizin hareketlerini izleyebilirsiniz. İki saatlik süre içinde en az on tekme hissedebilirsiniz. Tekmeleri hissedeceğiniz en uygun saat bebeğinizin en aktif olduğu saatler olan akşam yedi ile akşam on saatleri arasıdır. Anne adayları kasık ağrılarınız artmış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Dunyamutlu

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
799
587

Smyrra

(💙MiNiK MuCizEm💙 )
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
909
1.164
Bende iki isim düşündüm Çınar ayaz-aras-efe-ege isimleri yanına güzel oluyor size fikir olabilir🥰
Evet uyumlu oluyorlar. Bizde düşünmüştük bunları Ayaz var ailede bir tane o yüzden onu eledik arası ben istiyorum eşim istemiyor efe yada ege de hoşmuş izmirli olarak düşünülebilir isimler 😍💝 inşallah sağlıkla gelsinler bebişler💙👣😇🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-11-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 55 gün kaldı.

Bebeğiniz inanılmaz bir hızla büyümeye devam ediyor. Bebeğinizin boyu yaklaşık 29-31 cm oldu. Kısaca klasik bir cetvel kadar oldu :) Bebeğinizin ağırlığı ise yaklaşık 1700-1900 gr arasında. Bu hafta bittiğinde bebeğiniz yaklaşık 1 cm. daha uzamış olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Elizay

Dik Kafalı
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2017
1.152
2.178
Benim 2 oğlum var. Yağız Alp ve Murathan 😊 fikir olsun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 346 gün geçti.