erkek bebek bekleyen anneler

FERAYKANAL

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
982
4
45
anneler oğlunuzun sünnetini ne zaman yaptırmayı düşünüyorsunuz ben geciktirmeyi düşünmüyorum allah kısmet ederse 1-2 aylıkken yaptırayım diyorum siz ne diyorsunuz bu konuda (38+4)

bende erken düşünüyorum aslında en iisi dogar dogmaz ama acaba ilerde özenirmiki sünnet kıyafetlerine falan onuda düşünüyorum

Ben Hic Dusumemistim Bileee Ayyy Alemsiniz Kizlarrr :))) Bence Dogar Dogmaz Cocuga O Aciyi Yasatmayin Beee Ben Kiyammam Oglusuma

drlar erken olmasını öneriyolar çok daha hızlı iyileşiyormuş düğünü sonrs uygun bi zamanda yaparız diye düşünüyorum

Feraykanal Allah Bilir Sen Gelin Adayinida Bulmussundur Sunnet Dugun Mugun Ne Aceleniz Var Kizzz:))) Daha Dunyaya Yeni Gelir Gelmez Cocugu Pisman Etmeyelimmm Dimiii :))

güldürdün beni flower sonradan dert olmasın istiyorum yürümeye geçtiklerinde çok hareketli oldukları için kanama falan oluyo bişeylerin farkına vardığındada olmasını istemiyorum bakalım kısmet

Ben Simdiden Yaptirmayi Kesinlikle Dusunmuyorum Cun Ku Sunnetini Hatirlasin Istiyorum En Dogalida Bu Ne Gzel Giydirir Gezdiririm Oglusumu

kızlar biraz araştırdım sünneti 2yaşından önce yada 7 yaşından sonra yaptırmak çocuk psikolojisi açısından iyiymiş

bende oğlumun sünnetini 7 yasından sonra yaptırmayı düşyünüyorum inş hatırlasın en azından sonra hevesleniyorlar kardeşimden biliyorum çevresinde sünnet olanları görünce o istiyordu hatırlamadığı için o yüzedn ben hemen yaptırmayı istemem

bende erkenden yaptırmayı düşünüyorum ilk 3 ayda acı hissi oluşmamış oluyormuş bu doktorun söylediği bişey. bebek 5 kg olduğunda sünnet olabilirmiş ayrıca hatırlaması o kadar iyi bişeyde değil bence aklı erince daha çok korkuyorlar kendi kardeşimden biliyom
ayrıca kuzenimde oğlunu 1 aylıkken yaptırdı sünnetini bi gece bile ağlamadı oğlu

Ya benim esim de tutturmus illa dogunca yaptiralim diye ama ben kiyamiyorum ya bi doktora danismak lazim!

38 + 0

ayyyy ben mınıcık oglusuma kıyammam kızlarrr rabbim hayırlıssıyla bı kucagımıza almayı nasıpo etsındee sunnetı evlılıgı sonra dusunurusss :))

Kizlar, bence yaptirmayin, kuzenim ogluna 2-3 gunlukken yaptirdi, ve pipisinde beze olustu, tekrar ameliyata aldilar, hatta dr. sonra "olmazsa ileride estetik ameliyat yapariz" demis...

Kuzenim beni aradi, sakına sünnet yaptirma, 3-4 yasinda yaptir dedi....

anneler oğlunuzun sünnetini ne zaman yaptırmayı düşünüyorsunuz ben geciktirmeyi düşünmüyorum allah kısmet ederse 1-2 aylıkken yaptırayım diyorum siz ne diyorsunuz bu konuda (38+4)

bende oğlumun birkaç aylıkken sünnetini yaptırmayı istiyordum fakat çevrem bu düşüncemi değiştirdi. Minicik oğlum altı henüz bezliyken o açılan yaranın acısına nasıl dayanabilir ? Canı yanar çok ağlar, çocuğun altını biraz açık bırakacaksın ki yarası iyileşsin .. tabi altı bezliyken bunu yapmak zor

Kizlar, bence yaptirmayin, kuzenim ogluna 2-3 gunlukken yaptirdi, ve pipisinde beze olustu, tekrar ameliyata aldilar, hatta dr. sonra "olmazsa ileride estetik ameliyat yapariz" demis...

Kuzenim beni aradi, sakına sünnet yaptirma, 3-4 yasinda yaptir dedi....

hadi yaaaaaaaa benim kardeşimde 3 yaşındayken olmuştu ama o zamanda hiç yatmadı hep gezmek istiyordu nerdese dikişleri patlayacaktı

göbek kesiğide iyileşiyo arkadaşlar ben dr a sorcam yaptır derse yaptırırım zaten erken dönemde çok çabuk iyileşiyormuş

X