Gebeliğe Hazırlık Erkek bebek sahibi olmak istiyorum yumurtlamanın hangi günleri ilişkiye girmem lazım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtayı dölleyen sperm X kromozomu taşıyorsa kız Y kromozomu taşıyorsa erkek olur ve buna da senin müdahale etme şansın yok. Otur dua et en iyisi

Arkadaşlar Merhaba! 4.5 yaşında kızım var 2. Bebeğimi erkek istiyorum bunun için internetten araştırma yapıorm konuya hakim olan varsa bana yazabilirmi lütfem yumurtlamanın hangi günleri oluyo acaba??
Benim erkek evladım var ama hangi günler şey oldu bilmiyorum bileydim derdim 😄😁
Tövbe Estağfirullah

Herşeyden önce sağlıklısı önemli. 4 yıl evlat hasretiyle yanıp tutuşan biri olarak ister hepsi kız olsun ister hepsi oğlan olsun benim için cinsiyetin hiçbir önemi yok. Kız evladı da rahmettir berekettir... Kimisi arar bulamaz kimiside böyle bulur bulanır... Rabbim akıl fikir versin...

Arkadaşlar Merhaba! 4.5 yaşında kızım var 2. Bebeğimi erkek istiyorum bunun için internetten araştırma yapıorm konuya hakim olan varsa bana yazabilirmi lütfem yumurtlamanın hangi günleri oluyo acaba?

Arkadaşlar Merhaba! 4.5 yaşında kızım var 2. Bebeğimi erkek istiyorum bunun için internetten araştırma yapıorm konuya hakim olan varsa bana yazabilirmi lütfem yumurtlamanın hangi günleri oluyo acaba??
Valla kardeşim öncelikle hayırlısı ve sağlıklını isteyip rabbim hangisini nasip ederse şükretmek lazım zira 1 seneye yakındır çocuk deneyen biri olarak ufak bi tavsiye vermek isterim ama insanız arzularımız var kızınız varmış oğlan istemeniz kimsenin yargılama haddine sahip olmadığını hatırlatmak isterim. Okuduğum bilimsel bi gerçekliğe göre erkek spermindeki y kromozomu yani erkek kromozomu hızlı ilerleyip çabuk canlılığını yitiren x kromozomu da yavaş ilerleyip uzun yaşayandır hani sperm 3 gün yaşıyor derler ya yaşayan x kromozomudur. Yumurtlama günü ve çatladıpı gün ilişkiye girmek erkek ihtimalini arttırır yalnızca bunun içimde bi ovülasyon testi alın ve nokta atışı günlerinizi bulun. Artık x mi döller y mi döller yaradan bilir ihtimal arttırmak için bunu tavsiye ederim. Allah gönlünüze göre versin

Bi arkadaşımda böyle erkek istiyordu iki kızı var kimin oğlu olacak olsa kıskanır hep kıza benziyor der ve eşi de kızı olduğu için eve gelmek bile istemiyor ne kadar saçma onca insanlar var çocuk sahibi olmak için neler yapıyor olmuyor kızı erkeği fark etmez diyor ama olmadı mı olmuyor hayırlı evlat isteyin bence siz şu mübarek günde

Yumurtalıklarn çatladığı gün olan birliktelik hızlı olan y sperm hücresinin döllenme ihtimalinin yüksek olduğu tıbbi açıklaması bu çoğu sağlıkçılar da bunu deniyor ve birkaç arkadaşta çatlatma iğnesiyle günü belli iken birliktelik sonrası hamile kaldlr bebekleri de erkek şimdi Allah bilir zaten herşeyi ama tıbben ihtimali yüksek denersiniz bişey kaybetmiş olmazsnz

yumurtlama günü ayda 1 oluyor zaten. ha demeye de hamile kalınmıyor daha öncesinden tecrübelisiniz bir de.

X