Erkek çocukların kabusu Bacha Bazi Nedir ?

insanlığın çivisi çıkmışş bunu düzeltecek olanda mevladırrr.. ve bu dünyanın sonunu yani kıyameti biz kendi ellerimizle getiriyoruz.. rabbim iyi kullarının elinden tutsunn..

insanlığın çivisi çıkmışş bunu düzeltecek olanda mevladırrr.. ve bu dünyanın sonunu yani kıyameti biz kendi ellerimizle getiriyoruz.. rabbim iyi kullarının elinden tutsunn..
vallaha Kakao çivisi çıkan dünya değil, Orta Doğu. şöyle bir habere "medeni" ülkelerden birinde rastlayabilir misin? bütün bir toplumun buna sessiz kalmasını, hükümetin bir önlem almamasını?
pedofili adamların yaşam şekli olmuş resmen.

inanamıyorum ya. öyle üzülüyorum ki böyle hikayelere en kötüsü de elimden hiçbir şey gelmiyor, hiçbir şey yapamıyorum.
yapanların yaptıkları da çölde bir kum tanesi kadar kalıyor ya, kahroluyorum.
bu kadınları, çocukları bunlardan kurtaramıyorsak eğer, bu kavimlerin hepsi toptan helak olsa keşke, madem bu kadınları çocukları ölmekten beter ediyorlar, helak olsunlar.
Münferit sapıklık haberleriyle baş edebiliyorum. Mantığımla bir çözüm bulabiliyor, geleceğe dair, adalete dair ufak da olsa bir umut besleyebiliyorum. Ama toplumların, hatta tüm bir coğrafyanın sapıklığa kılıf bulmasına, çocukları cinselliğe alet etmek için envai çeşit gelenek/örf/adet icat etmesine tahammül edemiyorum. Ne dini, ne de sivil adalet nasıl olup buralara uğramıyor hayret ediyorum.

vallaha Kakao çivisi çıkan dünya değil, Orta Doğu. şöyle bir habere "medeni" ülkelerden birinde rastlayabilir misin? bütün bir toplumun buna sessiz kalmasını, hükümetin bir önlem almamasını?
pedofili adamların yaşam şekli olmuş resmen.
orta doğu rezillikler bölgesi,, batıda beyaz kadın ticareti uyuşturucu,,dünyanın temiz yeri kaldımıki bu insanoğlundan marilyn..al işte erkeklere yapılanlar diğer tarafta erkelerin kadınlara yaptıklarıı.. evet ben düzgün yaşıyorum asla ezmeyen ezilmeyen bir kadınım.. oğlumu düzgün yetiştiriyorum ama söylesene marilyn bu rezilliklere bu dünya daha ne kadar dayanabilirr..

Türkiyede artik bunlara uzak degil. Özürlü bir kiz'a tecavüz edildi ve mahkeme riza'si var dedi ve tecavüzcü beraat edildi. Eger halk simdiden bunlara karsi gelmiyorsa, korkarim cok aci seyler olacak. Sonucta afghanistan, Iran gibi yerler 50 yil öncede cok farkliydi.

Ya zaten şu Orta doğu hayranları adından başka bir şeyi biliyorlar mı ki ?
Gidip görmüşler mi ?
İnsanlar ne şartlarda yaşıyorlar biliyorlar mı ?
Sadece umut ederek hayal dünyasında yaşıyorlar.
Kendi başlarına gelmeden de uyanamayacaklar.
Nerde pislik nerde ahlaksızlık varsa hepsi toplanmış Orta Doğu'da. O hayranların da içlerinde var demek ki ..
:KK9::KK9:

bu afganlar neden böyle. onlarla alakalı okuduğum herşey beni şoke ediyor. garip bir ülke

30 yil savastan sonra, egitimsiz halk, sapik halk oldu. Üstündede bu mollalarin insanlari din ile ezmeleri var. Yani halk din'in ne oldugunu bilmiyor, bu güc hirsi olan molla ve imamlardan yalnis bilgi aliyorlar. Zaten el kaide yillarca o bölgeye hakimdi. O zaman konulan kurallar ve edinilen 'bilgiler' halen devam ediyor.

orta doğu rezillikler bölgesi,, batıda beyaz kadın ticareti uyuşturucu,,dünyanın temiz yeri kaldımıki bu insanoğlundan marilyn..al işte erkeklere yapılanlar diğer tarafta erkelerin kadınlara yaptıklarıı.. evet ben düzgün yaşıyorum asla ezmeyen ezilmeyen bir kadınım.. oğlumu düzgün yetiştiriyorum ama söylesene marilyn bu rezilliklere bu dünya daha ne kadar dayanabilirr..
uyuşturucu ve kadın ticaretinin merkezi de Orta Doğudur. bütün İslami Terör Örgütlerinin ana gelir kaynağı uyuşturucu ve kadın ticaretidir.
ha bunlar batıda yok diye demiyorum, orada da var. ama bir organizasyon olarak kadın ticareti dersen yine Orta ve Uzak Doğuya bakman gerekir.
özellikle son yıllarda Avrupada kümelenen bazı terör örgütleri, beyaz ve yoksul kadınları İslam adı altında kandırıp pazarlıyorlar, böyle çeteler var.
özellikle Uzak Doğu'da Tayland, Tayvan gibi ülkelerden de kadın ticareti fazladır.
ama en organize çalışanlar, yapıları gereği İslami Teröristler.
çünkü kadın bol, değer az, kültür o yönde.
dahası bekar ve evlenmemiş 20lerinde bir kadın zaten potansiyel bir fahişe olduğundan, Afganistan, Pakistan gibi ülkelerin hükümetleri zaten bir yaptırım uygulamıyor, çünkü genel kanı ahlaklı kadının evlenebilir kadın olduğu, evlenilmemiş kadında zaten bir kusur olduğu yönünde.
dolayısıyla bu kadınları kimse önemsemiyor.
örneğin Ukrayna da kadın ticaretiyle boğuşan bir ülke ama hükümetler, hangi görüşten olursa olsun, bununla savaşmanın yollarını bulmaya çalışıyor.
ama özellikle Ortadoğuda pedofili ve fuhuş kronik hale gelmiş durumda

30 yil savastan sonra, egitimsiz halk, sapik halk oldu. Üstündede bu mollalarin insanlari din ile ezmeleri var. Yani halk din'in ne oldugunu bilmiyor, bu güc hirsi olan molla ve imamlardan yalnis bilgi aliyorlar. Zaten el kaide yillarca o bölgeye hakimdi. O zaman konusan kurallar ve edinilen 'bilgiler' halen devam ediyor.
zaten o gencecik öğretmenin başı taşla ezile ezile sadece bir mollanın iftirası üzerine linç edildği haberinden sonra o ülkeden nefret ettim

Benim bir hocam (kendisi din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni ) şunu derdi ; Doğuya İslam , batıdan gelecek.
Çekin bunu nereye çekerseniz. Hatta O söyleyip durdukları kıyamet alametleri içerisinde gösterilen "Güneş batıdan doğacak " sözünü de ciddi ciddi güneşin tersten doğması olarak alanlar var.
Bir de bu açıdan bakın bakalım. İnsanlığı ; Kafir olarak gösterilenlerin elinde tutması ne kadar da garip.

zaten o gencecik öğretmenin başı taşla ezile ezile sadece bir mollanın iftirası üzerine linç edildği haberinden sonra o ülkeden nefret ettim

Khaled hossein'nin kitaplarini okumani tavsiye ederim. Ülke nasil degisti cok belli oluyor. Burda savas savas diye bagiranlar hayatinda savas görmemis olan insanlar. Bir bombadan dolayi kanlar icinde olan insanlari, cocuklari görmediler. Savas iste egitimsiz bir halka, cahillige, sapikliga yol aciyor. Özelikle ortadogu yada islamin yaygin oldugu ülkelerde. Türkiye laik bir ülke olmasina ragmen bir baskan "kahkaha atan kadin iffetsizdir" diyebiliyor. Kadin yeri ev ve anne olmaktir diyebiliyor.

Yani simdi bile kadinlarin degeri az. Bir düsün savas ciksa bu ülkede kadinlara ne olur? Afghanistandan asagi olmaz...

Türkiyede artik bunlara uzak degil. Özürlü bir kiz'a tecavüz edildi ve mahkeme riza'si var dedi ve tecavüzcü beraat edildi. Eger halk simdiden bunlara karsi gelmiyorsa, korkarim cok aci seyler olacak. Sonucta afghanistan, Iran gibi yerler 50 yil öncede cok farkliydi.

kesinlikle..

Not: Khaled Hossein'in kitapları sayesinde tanıdım Afganistanı.. mutlaka okuyun kızlar, 3 kitabı da birbirinden etkileyici..

Benim bir hocam (kendisi din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni ) şunu derdi ; Doğuya İslam , batıdan gelecek.
Çekin bunu nereye çekerseniz. Hatta O söyleyip durdukları kıyamet alametleri içerisinde gösterilen "Güneş batıdan doğacak " sözünü de ciddi ciddi güneşin tersten doğması olarak alanlar var.
Bir de bu açıdan bakın bakalım. İnsanlığı ; Kafir olarak gösterilenlerin elinde tutması ne kadar da garip.
Aynen bu şekilde necip fazıl gençken berduş bir insanmış avrupayı ziyaret ettiğinde döndüğü zaman ilk sözleri dinleri hristiyan ama yaşayışları sanki islamiyet gibi diye.demek istiyor ki biz onları hristiyan diye beğenmeyiz ama dinimizin bize emrettiği şeyleri en güzel şekliyle yaşıyorlar.ki sokaklarını gezmek bile yeterli bir çöp dahi bulunmaz

Aynen bu şekilde necip fazıl gençken berduş bir insanmış avrupayı ziyaret ettiğinde döndüğü zaman ilk sözleri dinleri hristiyan ama yaşayışları sanki islamiyet gibi diye.demek istiyor ki biz onları hristiyan diye beğenmeyiz ama dinimizin bize emrettiği şeyleri en güzel şekliyle yaşıyorlar.ki sokaklarını gezmek bile yeterli bir çöp dahi bulunmaz
İnsanların çoğunlukla sıkıntısı Din , kültür ve ahlak çatışmasından kaynaklı .Bunların hepsi birbirinden farklıdır ve kültürün desteklediğini din , dinin desteklediğini kültür desteklemeyebilir. Örnek verecek olursam ;

Bende daha geçen hafta yaşanmış bir olayı anlatmak istiyorum ( bazı şeyleri açıkça yazıp kurum ismi veremiyorum)
-Adam ceza evinde mahkum ve koğuşlarda yaşadığı sorun "küfür". Bu takıntısı yüzünden sürekli koğuşunu değiştiriyorlar.
Hikayesine gelince ve en son yaşadığı olayı anlatacak olursam ; Olayın yaşandığı gün , koğuştan birisi ana avrat küfür ediyor . Bu da duyunca celalleniyor tabi , Sen nasıl bir müslümansın nasıl küfredersin diyor. Küfür eden kişi ters cevap verince ortalık karışıyor.
Bu Adam 10 yaşına kadar Almanya da yaşamış ve hayatı boyunca babasının evde küfrettiğine şahit olmamış . Kendisi de aynı şekilde çocuğunu kendisi gibi yetiştiriyor ve o da hayatı boyunca küfretmemiş. Müslüman değil ve buna rağmen söylediği şey " Ya ben buradaki insanları anlamıyorum , dinin yasakladığı bir şeyi nasıl yapabiliyorlar"

Din küfürü yasaklar , Ahlak da küfürü yasaklar. Ama bizim kültürümüz küfürü destekler.
Aralarında ki ayrımı umarım anlatabilmişimdir.

X