Erkek için doğum günü hediyesi

tulin612

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
3
2
25
Merhaba arkadaşlar nasılsınız ? İlk kez buraya bir şeyler yazıyorum kendimce bir derdim var işte 🤷🏻‍♀️
Yeni evliyim (3-4aylık) eşimin doğum günü var yakın bir süre içinde, kendisi askeri personel olduğu için görevi gereği ayrı yerlerdeyiz onun için ne alabilirim ve yapabilirim önerilerinize ihtiyacım var...

not: atkı örmeyi düşünmüştüm ama dün bir aksilik oldu ve bu düşüncemi kendisi öğrendi bu konu hakkında ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim ♥️🙂

Merhaba arkadaşlar nasılsınız ? İlk kez buraya bir şeyler yazıyorum kendimce bir derdim var işte 🤷🏻‍♀️
Yeni evliyim (3-4aylık) eşimin doğum günü var yakın bir süre içinde, kendisi askeri personel olduğu için görevi gereği ayrı yerlerdeyiz onun için ne alabilirim ve yapabilirim önerilerinize ihtiyacım var...

not: atkı örmeyi düşünmüştüm ama dün bir aksilik oldu ve bu düşüncemi kendisi öğrendi bu konu hakkında ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim ♥️🙂
Akilli saat ,şık bir kemer,telefon kılıfı ya da ihtiyaci olan/begendigi birsey olabilr

Ayri bir sehirde ise sarmalar borekler yapip gonderseniz her seyden daha guzel olur bence, oh mis.

Hediye olarak da butceniz nedir?
Aslında bütçeyi hiç düşünmedim ama birazcık zor birisi bu konuda kendisi örneğin saatlere çok düşkün ve bir o kadar da ilgi alanı her önüne geleni beğenmiyor 🤷🏻‍♀️ Ya da giyim konusunda da pek bir ihtiyacı yok parfümleri zaten ohooo inanın aklım durdu 😅

Açık çekler yazın. Görüştüğünüz zamanlarda istediği şeyi yapmakla ilgili. Mesela akşam yemeği istediği menü, masaj, tüm gün önün sevdiği etkinlikler, filmler vs, istediği renk bir atkı, daha özel bir şey aranızdaki, kese atmak dermişim bir de:)) neyse en iyi siz tanırsınız bunun gibi şeyler

İyilik, noolsun aynı işte.
Benim koca ecük dişe dokunan şey sever.
Manevi hediye vs. tırt yani.
Para kokacak hediye şöyle buram buram😈🤑
Yani oyuzden gösteriş yapabileceği hediyeler seçerim genelde💩
Ama seninki manevi bişiler seviyorsa ikinizin fotoğrafından bişi yaptırabilirsin.
Ya da adına kalem, cüzdan vs de güzel olur

Tuttuğu takım varsa varsa onla ilgili hediye olabilir

Çicek sepetinde kişiye özel çok güzel hediyeler var ben ordan aliyorum genelde tavsiye ederim 😊

X